Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
10
11
12
13
14
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2021
Najbliższe zawody
06.08.2021, godz. 18:00
Courchevel HS-135
LGP K
Klasyfikacja po konkursie: 06.03.2005, Lahti K-116
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 1576  
2 Roar Ljoekelsoey Norwegia 1158 -418
3 Martin Höllwarth Austria 1115 -461
4 Jakub Janda Czechy 1064 -512
5 Adam Małysz Polska 1059 -517
6 Thomas Morgenstern Austria 1038 -538
7 Matti Hautamäki Finlandia 825 -751
8 Andreas Widhölzl Austria 762 -814
9 Michael Uhrmann Niemcy 620 -956
10 Georg Späth Niemcy 465 -1111
11 Lars Bystoel Norwegia 458 -1118
12 Risto Jussilainen Finlandia 446 -1130
13 Daiki Ito Japonia 422 -1154
14 Noriaki Kasai Japonia 410 -1166
15 Jernej Damjan Słowenia 364 -1212
16 Wolfgang Loitzl Austria 319 -1257
17 Andreas Küttel Szwajcaria 302 -1274
18 Alexander Herr Niemcy 233 -1343
19 Henning Stensrud Norwegia 230 -1346
20 Simon Ammann Szwajcaria 222 -1354
21 Michael Möllinger Szwajcaria 204 -1372
22 Sigurd Pettersen Norwegia 180 -1396
23 Michael Neumayer Niemcy 177 -1399
24 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 168 -1408
25 Rok Benkovic Słowenia 143 -1433
26 Stephan Hocke Niemcy 140 -1436
27 Dmitriy Vassiliev Rosja 137 -1439
28 Kazuyoshi Funaki Japonia 131 -1445
29 Daniel Forfang Norwegia 120 -1456
30 Florian Liegl Austria 109 -1467
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 109 -1467
32 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 104 -1472
33 Hideharu Miyahira Japonia 97 -1479
34 Tami Kiuru Finlandia 96 -1480
35 Andreas Goldberger Austria 94 -1482
36 Robert Mateja Polska 87 -1489
37 Jure Bogataj Słowenia 85 -1491
38 Primoz Peterka Słowenia 83 -1493
39 Morten Solem Norwegia 75 -1501
40 Peter Zonta Słowenia 74 -1502
  Andreas Kofler Austria 74 -1502
42 Akira Higashi Japonia 67 -1509
43 Jan Matura Czechy 66 -1510
44 Maximilian Mechler Niemcy 62 -1514
45 Martin Koch Austria 60 -1516
46 Takanobu Okabe Japonia 55 -1521
47 Jussi Hautamäki Finlandia 54 -1522
48 Ferdinand Bader Niemcy 48 -1528
49 Kimmo Yliriesto Finlandia 45 -1531
50 Balthasar Schneider Austria 43 -1533
51 Martin Schmitt Niemcy 42 -1534
52 Kamil Stoch Polska 36 -1540
53 Christian Bruder Niemcy 25 -1551
54 Hiroki Yamada Japonia 22 -1554
  Nicolas Dessum Francja 22 -1554
56 Dimitry Ipatov Rosja 21 -1555
57 Ildar Fatchullin Rosja 20 -1556
58 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 19 -1557
59 Stefan Kaiser Austria 17 -1559
  Akseli Kokkonen Finlandia 17 -1559
  Antonin Hajek Czechy 17 -1559
  Denis Kornilov Rosja 17 -1559
63 Clint Jones USA 15 -1561
64 Yusuke Kaneko Japonia 14 -1562
65 Radik Zhaparov Kazachstan 12 -1564
  Emmanuel Chedal Francja 12 -1564
  Anders Bardal Norwegia 12 -1564
  Fumihisa Yumoto Japonia 12 -1564
69 Bine Zupan Słowenia 11 -1565
  Kalle Keituri Finlandia 11 -1565
  Stefano Chiapolino Włochy 11 -1565
72 Reinhard Schwarzenberger Austria 10 -1566
  Janne Happonen Finlandia 10 -1566
74 Jan Mazoch Czechy 9 -1567
  Heung Chul Choi Korea Pd. 9 -1567
76 Robert Kranjec Słowenia 8 -1568
  Kazuya Yoshioka Japonia 8 -1568
  Veli-Matti Lindström Finlandia 8 -1568
79 Pekka Salminen Finlandia 5 -1571
  Jon Aaraas Norwegia 5 -1571
81 Kai Bracht Niemcy 4 -1572
  Johan Erikson Szwecja 4 -1572
  Yukio Sakano Japonia 4 -1572
84 Marcin Bachleda Polska 3 -1573
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 3 -1573
  Krystian Długopolski Polska 3 -1573
87 Jaan Juris Estonia 2 -1574
  Maksim Anisimov Białoru¶ 2 -1574
  Primoz Pikl Słowenia 2 -1574
90 Roland Mueller Austria 1 -1575
  Stefan Pieper Niemcy 1 -1575
  Alan Alborn USA 1 -1575
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4342  
2 Finlandia Finlandia 3643 -699
3 Niemcy Niemcy 2626 -1716
4 Norwegia Norwegia 2610 -1732
5 Japonia Japonia 1611 -2731
6 Polska Polska 1438 -2904
7 Czechy Czechy 1306 -3036
8 Słowenia Słowenia 1170 -3172
9 Szwajcaria Szwajcaria 828 -3514
10 Rosja Rosja 495 -3847
11 Francja Francja 34 -4308
12 USA USA 16 -4326
13 Korea Pd. Korea Pd. 12 -4330
  Kazachstan Kazachstan 12 -4330
15 Włochy Włochy 11 -4331
16 Szwecja Szwecja 4 -4338
17 Estonia Estonia 2 -4340
  Białoru¶ Białoru¶ 2 -4340

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
5 sierpnia 2021 (czwartek)
19:00
LGP Courchevel
odprawa techniczna K
6 sierpnia 2021 (pi±tek)
09:00
LGP Courchevel
oficjalny trening K
11:00
LGP Courchevel
kwalifikacje K
14:00
LGP Courchevel
odprawa techniczna M
16:30
LGP Courchevel
seria próbna K
18:00
LGP Courchevel
konkurs ind. K
7 sierpnia 2021 (sobota)
09:00
LGP Courchevel
oficjalny trening M
11:00
LGP Courchevel
kwalifikacje M
16:50
LGP Courchevel
seria próbna M
18:00
LGP Courchevel
konkurs ind. M
12 sierpnia 2021 (czwartek)
20:00
CoC Frenstat
odprawa techniczna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich