TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja po konkursie: 30.01.2005, Zakopane K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 1526  
2 Adam Małysz Polska 994 -532
3 Jakub Janda Czechy 979 -547
4 Martin Höllwarth Austria 936 -590
5 Roar Ljoekelsoey Norwegia 918 -608
6 Thomas Morgenstern Austria 778 -748
7 Andreas Widhölzl Austria 736 -790
8 Matti Hautamäki Finlandia 625 -901
9 Michael Uhrmann Niemcy 500 -1026
10 Georg Späth Niemcy 433 -1093
11 Daiki Ito Japonia 422 -1104
12 Lars Bystoel Norwegia 363 -1163
13 Jernej Damjan Słowenia 333 -1193
14 Noriaki Kasai Japonia 326 -1200
15 Risto Jussilainen Finlandia 294 -1232
16 Wolfgang Loitzl Austria 291 -1235
17 Andreas Küttel Szwajcaria 258 -1268
18 Alexander Herr Niemcy 233 -1293
19 Simon Ammann Szwajcaria 204 -1322
20 Michael Möllinger Szwajcaria 180 -1346
  Sigurd Pettersen Norwegia 180 -1346
22 Henning Stensrud Norwegia 172 -1354
23 Michael Neumayer Niemcy 162 -1364
24 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 159 -1367
25 Dimitry Vassiliev Rosja 115 -1411
26 Daniel Forfang Norwegia 106 -1420
27 Tami Kiuru Finlandia 96 -1430
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 96 -1430
29 Rok Benkovic Słowenia 95 -1431
  Stephan Hocke Niemcy 95 -1431
31 Andreas Goldberger Austria 88 -1438
32 Robert Mateja Polska 87 -1439
33 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 80 -1446
34 Primoz Peterka Słowenia 76 -1450
35 Hideharu Miyahira Japonia 73 -1453
36 Jure Bogataj Słowenia 63 -1463
37 Andreas Kofler Austria 61 -1465
38 Florian Liegl Austria 59 -1467
39 Peter Zonta Słowenia 52 -1474
40 Maximilian Mechler Niemcy 44 -1482
41 Martin Koch Austria 41 -1485
  Akira Higashi Japonia 41 -1485
43 Martin Schmitt Niemcy 40 -1486
44 Takanobu Okabe Japonia 27 -1499
45 Jan Matura Czechy 24 -1502
46 Balthasar Schneider Austria 23 -1503
47 Nicolas Dessum Francja 22 -1504
48 Ildar Fatchullin Rosja 20 -1506
49 Stefan Kaiser Austria 17 -1509
50 Dimitry Ipatov Rosja 16 -1510
  Denis Kornilov Rosja 16 -1510
52 Clint Jones USA 15 -1511
53 Anders Bardal Norwegia 12 -1514
54 Jussi Hautamäki Finlandia 10 -1516
  Janne Happonen Finlandia 10 -1516
  Reinhard Schwarzenberger Austria 10 -1516
57 Kimmo Yliriesto Finlandia 9 -1517
58 Veli-Matti Lindström Finlandia 8 -1518
59 Pekka Salminen Finlandia 5 -1521
  Kazuyoshi Funaki Japonia 5 -1521
61 Kai Bracht Niemcy 4 -1522
62 Krystian Długopolski Polska 3 -1523
  Bine Zupan Słowenia 3 -1523
  Kazuya Yoshioka Japonia 3 -1523
65 Akseli Kokkonen Finlandia 2 -1524
  Jaan Juris Estonia 2 -1524
  Primoz Pikl Słowenia 2 -1524
  Maksim Anisimov Białoru¶ 2 -1524
69 Alan Alborn USA 1 -1525
  Morten Solem Norwegia 1 -1525
  Stefan Pieper Niemcy 1 -1525
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3340  
2 Finlandia Finlandia 2935 -405
3 Niemcy Niemcy 2008 -1332
4 Norwegia Norwegia 1991 -1349
5 Czechy Czechy 1153 -2187
6 Japonia Japonia 1097 -2243
7 Polska Polska 1084 -2256
8 Szwajcaria Szwajcaria 742 -2598
9 Słowenia Słowenia 674 -2666
10 Rosja Rosja 417 -2923
11 Francja Francja 22 -3318
12 USA USA 16 -3324
13 Estonia Estonia 2 -3338
  Białoru¶ Białoru¶ 2 -3338

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alex Insam (1997)
Christian Inngjerdingen (1996)
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »