Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 27.01.2001, Sapporo K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Małysz Polska 771  
2 Martin Schmitt Niemcy 735 -36
3 Janne Ahonen Finlandia 622 -149
4 Noriaki Kasai Japonia 482 -289
5 Sven Hannawald Niemcy 380 -391
6 Matti Hautamäki Finlandia 375 -396
7 Risto Jussilainen Finlandia 370 -401
8 Wolfgang Loitzl Austria 350 -421
9 Andreas Widhölzl Austria 315 -456
10 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 266 -505
11 Jani Soininen Finlandia 247 -524
12 Stefan Horngacher Austria 241 -530
13 Martin Höllwarth Austria 233 -538
14 Jure Radelj Słowenia 222 -549
15 Toni Nieminen Finlandia 171 -600
16 Jussi Hautamäki Finlandia 150 -621
17 Ville Kantee Finlandia 138 -633
18 Roar Ljoekelsoey Norwegia 137 -634
19 Michael Uhrmann Niemcy 136 -635
  Kazuya Yoshioka Japonia 136 -635
21 Kazuyoshi Funaki Japonia 130 -641
  Masahiko Harada Japonia 130 -641
23 Dmitriy Vassiliev Rosja 129 -642
24 Frank Löffler Niemcy 120 -651
25 Olav Magne Dönnem Norwegia 100 -671
26 Roberto Cecon Włochy 99 -672
27 Hideharu Miyahira Japonia 92 -679
28 Veli-Matti Lindström Finlandia 89 -682
29 Wojciech Skupień Polska 78 -693
30 Robert Mateja Polska 77 -694
  Andreas Goldberger Austria 77 -694
32 Alexander Herr Niemcy 70 -701
33 Peter Zonta Słowenia 69 -702
34 Damjan Fras Słowenia 66 -705
35 Martin Koch Austria 61 -710
36 Reinhard Schwarzenberger Austria 57 -714
37 Henning Stensrud Norwegia 55 -716
38 Andreas Küttel Szwajcaria 52 -719
39 Kristoffer Jaafs Szwecja 50 -721
40 Takanobu Okabe Japonia 48 -723
41 Morten Solem Norwegia 46 -725
42 Christof Duffner Niemcy 45 -726
  Manuel Fettner Austria 45 -726
44 Stefan Kaiser Austria 37 -734
45 Yuta Watase Japonia 32 -739
46 Hansjörg Jäkle Niemcy 28 -743
47 Roland Audenrieth Niemcy 25 -746
48 Kristian Brenden Norwegia 21 -750
49 Kazuhiro Nakamura Japonia 19 -752
50 Lassi Huuskonen Finlandia 16 -755
  Sylvain Freiholz Szwajcaria 16 -755
52 Lasse Ottesen Norwegia 15 -756
  Igor Medved Słowenia 15 -756
54 Primoz Zupan-Urh Słowenia 14 -757
55 Jakub Hlava Czechy 13 -758
  Nicolas Dessum Francja 13 -758
  Johan Munters Szwecja 13 -758
58 Marco Steinauer Szwajcaria 10 -761
  Lauri Hakola Finlandia 10 -761
  Yukitaka Fukita Japonia 10 -761
61 Valery Kobelev Rosja 9 -762
  Jaroslav Sakala Czechy 9 -762
63 Frank Reichel Niemcy 8 -763
64 Ildar Fatchullin Rosja 7 -764
65 Bernhard Metzler Austria 5 -766
66 Georg Späth Niemcy 4 -767
67 Łukasz Kruczek Polska 3 -768
  Heung Chul Choi Korea Pd. 3 -768
  Anton Kalinitschenko Rosja 3 -768
70 Morten Aagheim Norwegia 2 -769
  Andreas Baumgartner Austria 2 -769
  Haavard Lie Norwegia 2 -769
  Pekka Salminen Finlandia 2 -769

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:02
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
21.1.2022
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
14:15
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich