TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja po konkursie: 24.01.2001, Hakuba K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Martin Schmitt Niemcy 699  
2 Adam Małysz Polska 671 -28
3 Janne Ahonen Finlandia 593 -106
4 Noriaki Kasai Japonia 456 -243
5 Matti Hautamäki Finlandia 375 -324
6 Sven Hannawald Niemcy 356 -343
7 Risto Jussilainen Finlandia 325 -374
8 Wolfgang Loitzl Austria 270 -429
9 Andreas Widhölzl Austria 265 -434
10 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 255 -444
11 Martin Höllwarth Austria 211 -488
12 Jani Soininen Finlandia 207 -492
13 Jure Radelj Słowenia 206 -493
14 Stefan Horngacher Austria 205 -494
15 Toni Nieminen Finlandia 170 -529
16 Ville Kantee Finlandia 138 -561
17 Michael Uhrmann Niemcy 130 -569
18 Dimitry Vassiliev Rosja 129 -570
19 Roar Ljoekelsoey Norwegia 127 -572
20 Kazuya Yoshioka Japonia 124 -575
21 Kazuyoshi Funaki Japonia 123 -576
22 Masahiko Harada Japonia 115 -584
23 Frank Löffler Niemcy 112 -587
24 Roberto Cecon Włochy 90 -609
  Jussi Hautamäki Finlandia 90 -609
26 Veli-Matti Lindström Finlandia 89 -610
27 Olav Magne Dönnem Norwegia 82 -617
28 Wojciech Skupień Polska 78 -621
29 Andreas Goldberger Austria 73 -626
30 Hideharu Miyahira Japonia 72 -627
31 Peter Zonta Słowenia 69 -630
32 Alexander Herr Niemcy 67 -632
33 Damjan Fras Słowenia 66 -633
34 Robert Mateja Polska 63 -636
35 Reinhard Schwarzenberger Austria 57 -642
36 Martin Koch Austria 56 -643
37 Henning Stensrud Norwegia 54 -645
38 Andreas Küttel Szwajcaria 52 -647
39 Kristoffer Jaafs Szwecja 50 -649
40 Morten Solem Norwegia 46 -653
41 Christof Duffner Niemcy 45 -654
  Manuel Fettner Austria 45 -654
43 Stefan Kaiser Austria 37 -662
44 Takanobu Okabe Japonia 35 -664
45 Yuta Watase Japonia 32 -667
46 Hansjörg Jäkle Niemcy 26 -673
47 Roland Audenrieth Niemcy 25 -674
48 Kristian Brenden Norwegia 21 -678
49 Kazuhiro Nakamura Japonia 19 -680
50 Sylvain Freiholz Szwajcaria 16 -683
  Lassi Huuskonen Finlandia 16 -683
52 Lasse Ottesen Norwegia 15 -684
  Igor Medved Słowenia 15 -684
54 Primoz Zupan-Urh Słowenia 14 -685
55 Jakub Hlava Czechy 13 -686
  Johan Munters Szwecja 13 -686
  Nicolas Dessum Francja 13 -686
58 Lauri Hakola Finlandia 10 -689
  Marco Steinauer Szwajcaria 10 -689
  Yukitaka Fukita Japonia 10 -689
61 Valery Kobelev Rosja 9 -690
  Jaroslav Sakala Czechy 9 -690
63 Frank Reichel Niemcy 8 -691
64 Ildar Fatchullin Rosja 7 -692
65 Bernhard Metzler Austria 5 -694
66 Georg Späth Niemcy 4 -695
67 Łukasz Kruczek Polska 3 -696
  Anton Kalinitschenko Rosja 3 -696
  Heung Chul Choi Korea Pd. 3 -696
70 Havard Lie Norwegia 2 -697
  Morten Aagheim Norwegia 2 -697
  Pekka Salminen Finlandia 2 -697
  Andreas Baumgartner Austria 2 -697

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Lauri Hakola
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »