Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
28.01.2022, godz. 16:00
Willingen HS-147
P¦ mix
Klasyfikacja po konkursie: 22.03.1997, Planica K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Primoz Peterka Słowenia 1322  
2 Dieter Thoma Niemcy 1190 -132
3 Kazuyoshi Funaki Japonia 973 -349
4 Takanobu Okabe Japonia 941 -381
5 Hiroya Saitoh Japonia 901 -421
6 Andreas Goldberger Austria 817 -505
7 Kristian Brenden Norwegia 784 -538
8 Janne Ahonen Finlandia 702 -620
9 Jani Soininen Finlandia 646 -676
10 Adam Małysz Polska 612 -710
11 Lasse Ottesen Norwegia 485 -837
12 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 464 -858
13 Mika Laitinen Finlandia 440 -882
14 Roar Ljoekelsoey Norwegia 436 -886
15 Andreas Widhölzl Austria 365 -957
16 Noriaki Kasai Japonia 351 -971
17 Espen Bredesen Norwegia 334 -988
18 Nicolas Dessum Francja 299 -1023
19 Martin Höllwarth Austria 293 -1029
20 Ville Kantee Finlandia 255 -1067
21 Sturle Holseter Norwegia 234 -1088
22 Jakub Suchacek Czechy 226 -1096
23 Bruno Reuteler Szwajcaria 200 -1122
24 Hansjörg Jäkle Niemcy 199 -1123
25 Jaroslav Sakala Czechy 179 -1143
26 Haavard Lie Norwegia 159 -1163
27 Masahiko Harada Japonia 156 -1166
28 Robert Mateja Polska 154 -1168
29 Reinhard Schwarzenberger Austria 152 -1170
30 Sylvain Freiholz Szwajcaria 149 -1173
31 Masayuki Sato Japonia 145 -1177
32 Christof Duffner Niemcy 137 -1185
33 Jerome Gay Francja 136 -1186
34 Kent Johanssen Norwegia 115 -1207
35 Akira Higashi Japonia 111 -1211
36 Stefan Horngacher Austria 108 -1214
37 Marco Steinauer Szwajcaria 105 -1217
38 Kenji Suda Japonia 104 -1218
39 Didier Mollard Francja 98 -1224
40 Ralph Gebstedt Niemcy 87 -1235
41 Hideharu Miyahira Japonia 86 -1236
  Pasi Kytoesaho Finlandia 86 -1236
43 Jussi Hautamäki Finlandia 85 -1237
44 Roberto Cecon Włochy 79 -1243
45 Kimmo Savolainen Finlandia 73 -1249
46 Roman Krenek Czechy 72 -1250
47 Frantisek Jez Czechy 69 -1253
48 Simen Berntzen Norwegia 68 -1254
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 68 -1254
50 Robert Meglic Słowenia 65 -1257
51 Frank Reichel Niemcy 58 -1264
52 Michal Dolezal Czechy 53 -1269
53 Robert Krenek Czechy 50 -1272
54 Kazuya Yoshioka Japonia 46 -1276
55 Martin Schmitt Niemcy 45 -1277
56 Ronny Hornschuh Niemcy 43 -1279
  Henning Stensrud Norwegia 43 -1279
58 Marian Bielcik Słowacja 42 -1280
59 Sven Hannawald Niemcy 40 -1282
60 Peter Zonta Słowenia 38 -1284
61 Wilhelm Brenna Norwegia 32 -1290
  Hein-Arne Mathiesen Norwegia 32 -1290
63 Risto Jussilainen Finlandia 31 -1291
64 Egil Groenn Norwegia 29 -1293
65 Alexander Volkov Rosja 22 -1300
  Samo Gostisa Słowenia 22 -1300
67 Matthias Wallner Austria 21 -1301
68 Christian Moser Austria 20 -1302
69 Arve Vorvik Norwegia 18 -1304
  Kazuhiro Higashi Japonia 18 -1304
71 Naoki Yasuzaki Japonia 16 -1306
  Wojciech Skupień Polska 16 -1306
73 Rico Meinel Niemcy 15 -1307
  Urban Franc Słowenia 15 -1307
75 Ingemar Mayr Austria 14 -1308
  Tero Koponen Finlandia 14 -1308
77 Jure Radelj Słowenia 12 -1310
  Markus Eigentler Austria 12 -1310
  Frode Haare Norwegia 12 -1310
80 Blaz Vrhovnik Słowenia 11 -1311
  Lucas Chevalier-Girod Francja 11 -1311
82 Jani Mattila Finlandia 10 -1312
  Dionis Vodnev Kazachstan 10 -1312
  Janne Vaeaetaeinen Finlandia 10 -1312
  Jaroslav Kahanek Czechy 10 -1312
86 Olaf Hegenbarth Niemcy 9 -1313
  Yusuke Kaneko Japonia 9 -1313
88 Gerhard Schallert Austria 8 -1314
  Gerd Siegmund Niemcy 8 -1314
  Martin Mesik Słowacja 8 -1314
91 Fredrik Johansson Szwecja 7 -1315
92 Toni Nieminen Finlandia 6 -1316
93 Christian Meyer Norwegia 4 -1318
  Kazuhiro Nakamura Japonia 4 -1318
  Werner Rathmayr Austria 4 -1318
96 Naoto Ito Japonia 3 -1319
  Jakub Janda Czechy 3 -1319
98 Stian Kvarstad Norwegia 2 -1320
  Marko Bogataj Słowenia 2 -1320
  Adolf Grugger Austria 2 -1320
  Jakub Jiroutek Czechy 2 -1320
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 3864  
2 Norwegia Norwegia 2855 -1009
3 Finlandia Finlandia 2822 -1042
4 Niemcy Niemcy 1831 -2033
5 Austria Austria 1816 -2048
6 Słowenia Słowenia 1487 -2377
7 Polska Polska 782 -3082
8 Czechy Czechy 664 -3200
9 Francja Francja 544 -3320
10 Szwajcaria Szwajcaria 454 -3410
11 Włochy Włochy 79 -3785
12 Słowacja Słowacja 50 -3814
13 Rosja Rosja 22 -3842
14 Kazachstan Kazachstan 10 -3854
15 Szwecja Szwecja 7 -3857

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomasz Byrt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
oficjalny trening K
12:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening M
16:00
P¦ Willingen
konkurs mix
18:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
20:00
FIS Cup Zakopane
odprawa techniczna K/M
29 stycznia 2022 (sobota)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K
11:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
17:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna M
13:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
27.1.2022
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
27.1.2022
03:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
28.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
10:00
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
LIVE
28.1.2022
15:35
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - studio
LIVE
28.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich