Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
28.01.2022, godz. 16:00
Willingen HS-147
P¦ mix
Klasyfikacja po konkursie: 16.03.1997, Oslo K-112
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Primoz Peterka Słowenia 1272  
2 Dieter Thoma Niemcy 1150 -122
3 Kazuyoshi Funaki Japonia 893 -379
4 Hiroya Saitoh Japonia 877 -395
5 Takanobu Okabe Japonia 841 -431
6 Andreas Goldberger Austria 817 -455
7 Kristian Brenden Norwegia 762 -510
8 Janne Ahonen Finlandia 693 -579
9 Adam Małysz Polska 612 -660
10 Jani Soininen Finlandia 586 -686
11 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 464 -808
12 Lasse Ottesen Norwegia 456 -816
13 Mika Laitinen Finlandia 440 -832
14 Roar Ljoekelsoey Norwegia 404 -868
15 Andreas Widhölzl Austria 351 -921
16 Noriaki Kasai Japonia 340 -932
17 Espen Bredesen Norwegia 308 -964
18 Nicolas Dessum Francja 299 -973
19 Martin Höllwarth Austria 286 -986
20 Ville Kantee Finlandia 247 -1025
21 Sturle Holseter Norwegia 229 -1043
22 Jakub Suchacek Czechy 210 -1062
23 Hansjörg Jäkle Niemcy 187 -1085
24 Bruno Reuteler Szwajcaria 180 -1092
25 Masahiko Harada Japonia 156 -1116
26 Robert Mateja Polska 154 -1118
27 Reinhard Schwarzenberger Austria 152 -1120
28 Masayuki Sato Japonia 145 -1127
29 Haavard Lie Norwegia 141 -1131
30 Christof Duffner Niemcy 137 -1135
31 Sylvain Freiholz Szwajcaria 134 -1138
  Jaroslav Sakala Czechy 134 -1138
33 Jerome Gay Francja 126 -1146
34 Kent Johanssen Norwegia 115 -1157
35 Akira Higashi Japonia 110 -1162
36 Stefan Horngacher Austria 104 -1168
  Kenji Suda Japonia 104 -1168
38 Didier Mollard Francja 98 -1174
39 Marco Steinauer Szwajcaria 92 -1180
40 Ralph Gebstedt Niemcy 87 -1185
41 Pasi Kytoesaho Finlandia 86 -1186
  Hideharu Miyahira Japonia 86 -1186
43 Jussi Hautamäki Finlandia 82 -1190
44 Roberto Cecon Włochy 79 -1193
45 Kimmo Savolainen Finlandia 73 -1199
46 Roman Krenek Czechy 72 -1200
47 Frantisek Jez Czechy 69 -1203
48 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 68 -1204
49 Robert Meglic Słowenia 65 -1207
50 Simen Berntzen Norwegia 62 -1210
51 Frank Reichel Niemcy 58 -1214
52 Michal Dolezal Czechy 53 -1219
53 Robert Krenek Czechy 50 -1222
54 Kazuya Yoshioka Japonia 46 -1226
55 Martin Schmitt Niemcy 45 -1227
56 Ronny Hornschuh Niemcy 43 -1229
57 Marian Bielcik Słowacja 42 -1230
58 Sven Hannawald Niemcy 40 -1232
59 Peter Zonta Słowenia 38 -1234
60 Hein-Arne Mathiesen Norwegia 32 -1240
  Wilhelm Brenna Norwegia 32 -1240
62 Risto Jussilainen Finlandia 31 -1241
63 Egil Groenn Norwegia 29 -1243
64 Samo Gostisa Słowenia 22 -1250
  Alexander Volkov Rosja 22 -1250
66 Matthias Wallner Austria 21 -1251
67 Christian Moser Austria 20 -1252
68 Kazuhiro Higashi Japonia 18 -1254
  Arve Vorvik Norwegia 18 -1254
70 Naoki Yasuzaki Japonia 16 -1256
  Wojciech Skupień Polska 16 -1256
72 Urban Franc Słowenia 15 -1257
  Rico Meinel Niemcy 15 -1257
74 Tero Koponen Finlandia 14 -1258
  Ingemar Mayr Austria 14 -1258
76 Markus Eigentler Austria 12 -1260
  Frode Haare Norwegia 12 -1260
  Jure Radelj Słowenia 12 -1260
79 Blaz Vrhovnik Słowenia 11 -1261
  Lucas Chevalier-Girod Francja 11 -1261
81 Jani Mattila Finlandia 10 -1262
  Jaroslav Kahanek Czechy 10 -1262
  Dionis Vodnev Kazachstan 10 -1262
  Janne Vaeaetaeinen Finlandia 10 -1262
85 Olaf Hegenbarth Niemcy 9 -1263
  Yusuke Kaneko Japonia 9 -1263
87 Martin Mesik Słowacja 8 -1264
  Gerhard Schallert Austria 8 -1264
  Gerd Siegmund Niemcy 8 -1264
90 Fredrik Johansson Szwecja 7 -1265
  Henning Stensrud Norwegia 7 -1265
92 Toni Nieminen Finlandia 6 -1266
93 Werner Rathmayr Austria 4 -1268
  Christian Meyer Norwegia 4 -1268
  Kazuhiro Nakamura Japonia 4 -1268
96 Naoto Ito Japonia 3 -1269
  Jakub Janda Czechy 3 -1269
98 Jakub Jiroutek Czechy 2 -1270
  Stian Kvarstad Norwegia 2 -1270
  Marko Bogataj Słowenia 2 -1270
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 3648  
2 Finlandia Finlandia 2742 -906
3 Norwegia Norwegia 2681 -967
4 Austria Austria 1789 -1859
5 Niemcy Niemcy 1779 -1869
6 Słowenia Słowenia 1437 -2211
7 Polska Polska 782 -2866
8 Czechy Czechy 603 -3045
9 Francja Francja 534 -3114
10 Szwajcaria Szwajcaria 406 -3242
11 Włochy Włochy 79 -3569
12 Słowacja Słowacja 50 -3598
13 Rosja Rosja 22 -3626
14 Kazachstan Kazachstan 10 -3638
15 Szwecja Szwecja 7 -3641

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomasz Byrt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
oficjalny trening K
12:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening M
16:00
P¦ Willingen
konkurs mix
18:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
20:00
FIS Cup Zakopane
odprawa techniczna K/M
29 stycznia 2022 (sobota)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K
11:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
17:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna M
13:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
27.1.2022
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
27.1.2022
03:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
28.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
28.1.2022
15:35
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - studio
LIVE
28.1.2022
16:00
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - 1. seria konkursu mieszanego
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich