Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 09.03.1997, Lahti K-114
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Primoz Peterka Słowenia 1097  
2 Dieter Thoma Niemcy 984 -113
3 Andreas Goldberger Austria 817 -280
4 Takanobu Okabe Japonia 800 -297
5 Hiroya Saitoh Japonia 737 -360
6 Kazuyoshi Funaki Japonia 673 -424
7 Kristian Brenden Norwegia 636 -461
8 Janne Ahonen Finlandia 597 -500
9 Jani Soininen Finlandia 550 -547
10 Adam Małysz Polska 537 -560
11 Mika Laitinen Finlandia 440 -657
12 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 436 -661
13 Lasse Ottesen Norwegia 424 -673
14 Roar Ljoekelsoey Norwegia 372 -725
15 Noriaki Kasai Japonia 310 -787
16 Espen Bredesen Norwegia 276 -821
17 Martin Höllwarth Austria 251 -846
18 Andreas Widhölzl Austria 249 -848
19 Sturle Holseter Norwegia 229 -868
20 Ville Kantee Finlandia 218 -879
21 Nicolas Dessum Francja 216 -881
22 Jakub Suchacek Czechy 210 -887
23 Hansjörg Jäkle Niemcy 180 -917
24 Reinhard Schwarzenberger Austria 152 -945
25 Masayuki Sato Japonia 145 -952
26 Jaroslav Sakala Czechy 134 -963
27 Jerome Gay Francja 126 -971
28 Kent Johanssen Norwegia 106 -991
29 Akira Higashi Japonia 104 -993
30 Christof Duffner Niemcy 101 -996
31 Masahiko Harada Japonia 96 -1001
32 Bruno Reuteler Szwajcaria 93 -1004
  Stefan Horngacher Austria 93 -1004
34 Sylvain Freiholz Szwajcaria 92 -1005
35 Robert Mateja Polska 90 -1007
36 Hideharu Miyahira Japonia 86 -1011
37 Pasi Kytoesaho Finlandia 80 -1017
38 Roberto Cecon Włochy 79 -1018
39 Ralph Gebstedt Niemcy 75 -1022
40 Marco Steinauer Szwajcaria 74 -1023
41 Didier Mollard Francja 70 -1027
  Roman Krenek Czechy 70 -1027
43 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 68 -1029
44 Kenji Suda Japonia 67 -1030
45 Jussi Hautamäki Finlandia 66 -1031
46 Kimmo Savolainen Finlandia 60 -1037
47 Robert Meglic Słowenia 59 -1038
48 Frank Reichel Niemcy 58 -1039
49 Michal Dolezal Czechy 53 -1044
50 Robert Krenek Czechy 50 -1047
51 Haavard Lie Norwegia 47 -1050
52 Martin Schmitt Niemcy 45 -1052
53 Ronny Hornschuh Niemcy 43 -1054
54 Marian Bielcik Słowacja 42 -1055
55 Kazuya Yoshioka Japonia 41 -1056
56 Sven Hannawald Niemcy 40 -1057
57 Frantisek Jez Czechy 35 -1062
  Peter Zonta Słowenia 35 -1062
59 Hein-Arne Mathiesen Norwegia 32 -1065
60 Risto Jussilainen Finlandia 31 -1066
61 Egil Groenn Norwegia 29 -1068
62 Alexander Volkov Rosja 22 -1075
  Samo Gostisa Słowenia 22 -1075
64 Matthias Wallner Austria 21 -1076
65 Christian Moser Austria 20 -1077
66 Arve Vorvik Norwegia 18 -1079
  Kazuhiro Higashi Japonia 18 -1079
68 Wojciech Skupień Polska 16 -1081
  Naoki Yasuzaki Japonia 16 -1081
70 Rico Meinel Niemcy 15 -1082
  Urban Franc Słowenia 15 -1082
72 Ingemar Mayr Austria 14 -1083
73 Jure Radelj Słowenia 12 -1085
  Markus Eigentler Austria 12 -1085
  Wilhelm Brenna Norwegia 12 -1085
  Frode Haare Norwegia 12 -1085
77 Blaz Vrhovnik Słowenia 11 -1086
78 Dionis Vodnev Kazachstan 10 -1087
  Janne Vaeaetaeinen Finlandia 10 -1087
  Jaroslav Kahanek Czechy 10 -1087
  Jani Mattila Finlandia 10 -1087
  Simen Berntzen Norwegia 10 -1087
83 Olaf Hegenbarth Niemcy 9 -1088
  Yusuke Kaneko Japonia 9 -1088
85 Tero Koponen Finlandia 8 -1089
  Gerd Siegmund Niemcy 8 -1089
  Martin Mesik Słowacja 8 -1089
  Gerhard Schallert Austria 8 -1089
89 Henning Stensrud Norwegia 7 -1090
  Lucas Chevalier-Girod Francja 7 -1090
  Fredrik Johansson Szwecja 7 -1090
92 Toni Nieminen Finlandia 6 -1091
93 Werner Rathmayr Austria 4 -1093
  Kazuhiro Nakamura Japonia 4 -1093
  Christian Meyer Norwegia 4 -1093
96 Naoto Ito Japonia 3 -1094
97 Jakub Janda Czechy 2 -1095
  Marko Bogataj Słowenia 2 -1095
  Jakub Jiroutek Czechy 2 -1095
  Stian Kvarstad Norwegia 2 -1095
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 3109  
2 Finlandia Finlandia 2512 -597
3 Norwegia Norwegia 2284 -825
4 Austria Austria 1641 -1468
5 Niemcy Niemcy 1558 -1551
6 Słowenia Słowenia 1253 -1856
7 Polska Polska 643 -2466
8 Czechy Czechy 566 -2543
9 Francja Francja 419 -2690
10 Szwajcaria Szwajcaria 259 -2850
11 Włochy Włochy 79 -3030
12 Słowacja Słowacja 50 -3059
13 Rosja Rosja 22 -3087
14 Kazachstan Kazachstan 10 -3099
15 Szwecja Szwecja 7 -3102

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich