Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
28.01.2022, godz. 16:00
Willingen HS-147
P¦ mix
Klasyfikacja po konkursie: 02.02.1997, Willingen K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Dieter Thoma Niemcy 984  
2 Primoz Peterka Słowenia 937 -47
3 Hiroya Saitoh Japonia 702 -282
4 Andreas Goldberger Austria 657 -327
5 Takanobu Okabe Japonia 640 -344
6 Kristian Brenden Norwegia 588 -396
7 Kazuyoshi Funaki Japonia 537 -447
8 Adam Małysz Polska 517 -467
9 Janne Ahonen Finlandia 466 -518
10 Jani Soininen Finlandia 434 -550
11 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 433 -551
12 Mika Laitinen Finlandia 430 -554
13 Lasse Ottesen Norwegia 350 -634
14 Roar Ljoekelsoey Norwegia 330 -654
15 Noriaki Kasai Japonia 286 -698
16 Espen Bredesen Norwegia 261 -723
17 Martin Höllwarth Austria 250 -734
18 Sturle Holseter Norwegia 217 -767
19 Nicolas Dessum Francja 216 -768
20 Ville Kantee Finlandia 180 -804
21 Hansjörg Jäkle Niemcy 158 -826
22 Reinhard Schwarzenberger Austria 147 -837
23 Jakub Suchacek Czechy 146 -838
24 Masayuki Sato Japonia 145 -839
25 Jerome Gay Francja 126 -858
26 Jaroslav Sakala Czechy 121 -863
27 Andreas Widhölzl Austria 113 -871
28 Kent Johanssen Norwegia 106 -878
29 Stefan Horngacher Austria 93 -891
30 Christof Duffner Niemcy 87 -897
31 Bruno Reuteler Szwajcaria 80 -904
  Masahiko Harada Japonia 80 -904
33 Robert Mateja Polska 76 -908
34 Didier Mollard Francja 70 -914
35 Kenji Suda Japonia 67 -917
36 Sylvain Freiholz Szwajcaria 66 -918
37 Hideharu Miyahira Japonia 60 -924
38 Ralph Gebstedt Niemcy 59 -925
39 Frank Reichel Niemcy 58 -926
40 Marco Steinauer Szwajcaria 54 -930
41 Michal Dolezal Czechy 53 -931
42 Robert Krenek Czechy 50 -934
43 Roberto Cecon Włochy 49 -935
44 Martin Schmitt Niemcy 45 -939
45 Roman Krenek Czechy 44 -940
46 Ronny Hornschuh Niemcy 43 -941
47 Marian Bielcik Słowacja 42 -942
48 Akira Higashi Japonia 41 -943
49 Sven Hannawald Niemcy 40 -944
50 Frantisek Jez Czechy 35 -949
51 Hein-Arne Mathiesen Norwegia 32 -952
52 Peter Zonta Słowenia 30 -954
53 Egil Groenn Norwegia 29 -955
54 Jussi Hautamäki Finlandia 26 -958
55 Risto Jussilainen Finlandia 25 -959
56 Alexander Volkov Rosja 22 -962
57 Matthias Wallner Austria 21 -963
58 Christian Moser Austria 20 -964
59 Kazuhiro Higashi Japonia 18 -966
  Kazuya Yoshioka Japonia 18 -966
  Arve Vorvik Norwegia 18 -966
62 Naoki Yasuzaki Japonia 16 -968
  Wojciech Skupień Polska 16 -968
64 Kimmo Savolainen Finlandia 15 -969
65 Ingemar Mayr Austria 14 -970
66 Frode Haare Norwegia 12 -972
  Markus Eigentler Austria 12 -972
68 Blaz Vrhovnik Słowenia 11 -973
69 Jaroslav Kahanek Czechy 10 -974
  Dionis Vodnev Kazachstan 10 -974
  Janne Vaeaetaeinen Finlandia 10 -974
72 Yusuke Kaneko Japonia 9 -975
73 Urban Franc Słowenia 8 -976
  Gerhard Schallert Austria 8 -976
  Gerd Siegmund Niemcy 8 -976
  Samo Gostisa Słowenia 8 -976
  Martin Mesik Słowacja 8 -976
78 Lucas Chevalier-Girod Francja 7 -977
  Fredrik Johansson Szwecja 7 -977
  Henning Stensrud Norwegia 7 -977
81 Toni Nieminen Finlandia 6 -978
82 Kazuhiro Nakamura Japonia 4 -980
83 Naoto Ito Japonia 3 -981
84 Marko Bogataj Słowenia 2 -982
  Stian Kvarstad Norwegia 2 -982
86 Robert Meglic Słowenia 1 -983
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 2626  
2 Finlandia Finlandia 2025 -601
3 Norwegia Norwegia 1952 -674
4 Niemcy Niemcy 1482 -1144
5 Austria Austria 1335 -1291
6 Słowenia Słowenia 997 -1629
7 Polska Polska 609 -2017
8 Czechy Czechy 459 -2167
9 Francja Francja 419 -2207
10 Szwajcaria Szwajcaria 200 -2426
11 Słowacja Słowacja 50 -2576
12 Włochy Włochy 49 -2577
13 Rosja Rosja 22 -2604
14 Kazachstan Kazachstan 10 -2616
15 Szwecja Szwecja 7 -2619

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomasz Byrt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
oficjalny trening K
12:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening M
16:00
P¦ Willingen
konkurs mix
18:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
20:00
FIS Cup Zakopane
odprawa techniczna K/M
29 stycznia 2022 (sobota)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K
11:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
17:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna M
13:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
27.1.2022
03:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
27.1.2022
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
28.1.2022
15:35
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - studio
LIVE
28.1.2022
16:00
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - 1. seria konkursu mieszanego
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich