Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 14.12.1996, Harrachov K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Takanobu Okabe Japonia 266  
2 Kazuyoshi Funaki Japonia 261 -5
3 Primoz Peterka Słowenia 256 -10
4 Kristian Brenden Norwegia 251 -15
5 Dieter Thoma Niemcy 239 -27
6 Andreas Goldberger Austria 212 -54
7 Hiroya Saitoh Japonia 197 -69
8 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 167 -99
9 Lasse Ottesen Norwegia 159 -107
10 Espen Bredesen Norwegia 118 -148
11 Nicolas Dessum Francja 115 -151
12 Noriaki Kasai Japonia 106 -160
13 Jani Soininen Finlandia 91 -175
14 Janne Ahonen Finlandia 82 -184
15 Masayuki Sato Japonia 74 -192
16 Jakub Suchacek Czechy 65 -201
17 Sturle Holseter Norwegia 61 -205
18 Ville Kantee Finlandia 59 -207
  Reinhard Schwarzenberger Austria 59 -207
20 Roar Ljoekelsoey Norwegia 54 -212
21 Michal Dolezal Czechy 49 -217
22 Stefan Horngacher Austria 48 -218
  Robert Mateja Polska 48 -218
24 Kent Johanssen Norwegia 46 -220
25 Mika Laitinen Finlandia 35 -231
  Adam Małysz Polska 35 -231
27 Jaroslav Sakala Czechy 34 -232
28 Hansjörg Jäkle Niemcy 33 -233
29 Marian Bielcik Słowacja 31 -235
30 Ronny Hornschuh Niemcy 29 -237
31 Bruno Reuteler Szwajcaria 26 -240
32 Kenji Suda Japonia 23 -243
  Christof Duffner Niemcy 23 -243
34 Frantisek Jez Czechy 22 -244
35 Robert Krenek Czechy 18 -248
36 Egil Groenn Norwegia 16 -250
  Sylvain Freiholz Szwajcaria 16 -250
  Hideharu Miyahira Japonia 16 -250
39 Martin Höllwarth Austria 15 -251
  Masahiko Harada Japonia 15 -251
41 Matthias Wallner Austria 14 -252
  Wojciech Skupień Polska 14 -252
43 Didier Mollard Francja 13 -253
44 Naoki Yasuzaki Japonia 11 -255
45 Ralph Gebstedt Niemcy 10 -256
  Jaroslav Kahanek Czechy 10 -256
  Janne Vaeaetaeinen Finlandia 10 -256
48 Roberto Cecon Włochy 9 -257
  Frode Haare Norwegia 9 -257
50 Martin Mesik Słowacja 8 -258
51 Henning Stensrud Norwegia 7 -259
52 Samo Gostisa Słowenia 4 -262
53 Urban Franc Słowenia 3 -263
54 Stian Kvarstad Norwegia 2 -264
55 Robert Meglic Słowenia 1 -265
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 969  
2 Norwegia Norwegia 723 -246
3 Finlandia Finlandia 444 -525
4 Austria Austria 348 -621
5 Niemcy Niemcy 334 -635
6 Słowenia Słowenia 264 -705
7 Czechy Czechy 198 -771
8 Francja Francja 128 -841
9 Polska Polska 97 -872
10 Szwajcaria Szwajcaria 42 -927
11 Słowacja Słowacja 39 -930
12 Włochy Włochy 9 -960

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich