Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
Klasyfikacja po konkursie: 25.03.1990, Planica K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 298  
2 Ernst Vettori Austria 220 -78
3 Andreas Felder Austria 216 -82
4 Dieter Thoma RFN 208 -90
5 Frantisek Jez Czechosłowacja 203 -95
6 Jens Weissflog NRD 194 -104
7 Pavel Ploc Czechosłowacja 177 -121
8 Heinz Kuttin Austria 171 -127
9 Virginio Lunardi Włochy 135 -163
10 Werner Haim Austria 133 -165
11 Risto Laakonen Finlandia 109 -189
12 Primoz Ulaga Jugosławia 93 -205
13 Miran Tepes Jugosławia 86 -212
14 Jan Boklöv Szwecja 78 -220
15 Josef Heumann RFN 68 -230
16 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 63 -235
17 Roberto Cecon Włochy 59 -239
18 Andrej Vervejkin ZSRR 58 -240
19 Matti Nykänen Finlandia 55 -243
20 Franz Neulaendtner Austria 49 -249
21 Franci Petek Jugosławia 46 -252
  Pavel Kustov ZSRR 46 -252
  Stefan Zuend Szwajcaria 46 -252
24 Andreas Rauschmeier Austria 44 -254
25 Noriaki Kasai Japonia 43 -255
26 Andreas Bauer RFN 41 -257
27 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 32 -266
28 Ron Richards Kanada 31 -267
  Rune Olijnyk Norwegia 31 -267
30 Staffan Taellberg Szwecja 30 -268
31 Jiri Parma Czechosłowacja 29 -269
32 Thomas Klauser RFN 27 -271
33 Jon-Inge Kjorum Norwegia 26 -272
34 Vladimir Breitschev Bułgaria 23 -275
35 Heiko Hunger NRD 21 -277
36 Jari Puikkonen Finlandia 19 -279
37 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 18 -280
38 Ivo Pertile Włochy 16 -282
39 Magne Johansen Norwegia 15 -283
40 Didier Mollard Francja 13 -285
41 Vegard Opaas Norwegia 12 -286
42 Christian Hauswirth Szwajcaria 9 -289
43 Toni Nieminen Finlandia 8 -290
  Alexander Pointner Austria 8 -290
  Kent Johanssen Norwegia 8 -290
46 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 7 -291
47 Guenther Stranner Austria 6 -292
  Rene Kummerloew NRD 6 -292
  Zacharij Sotirov Bułgaria 6 -292
50 Martin Svagerko Czechosłowacja 4 -294
  Ingo Lesser NRD 4 -294
52 Vaesa Hakala Finlandia 3 -295
  Michail Essin ZSRR 3 -295
  Robert Leonhard RFN 3 -295
55 Jarkko Heikkelae Finlandia 2 -296
  Masahiko Harada Japonia 2 -296
  Thomas Kindlimann Szwajcaria 2 -296
  Ralf Gebstedt NRD 2 -296
  Klaus Huber Austria 2 -296
60 Dionis Vodnev ZSRR 1 -297
  Manabu Nikaido Japonia 1 -297
  Aake Norman Szwecja 1 -297
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 849  
2 Finlandia Finlandia 494 -355
3 Czechosłowacja Czechosłowacja 470 -379
4 RFN RFN 347 -502
5 NRD NRD 227 -622
6 Jugosławia Jugosławia 225 -624
7 Włochy Włochy 210 -639
8 Norwegia Norwegia 155 -694
9 Szwecja Szwecja 109 -740
10 ZSRR ZSRR 108 -741
11 Szwajcaria Szwajcaria 57 -792
12 Japonia Japonia 46 -803
13 Kanada Kanada 31 -818
14 Bułgaria Bułgaria 29 -820
15 Francja Francja 13 -836

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Anders Jacobsen
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
FIS Cup Liberec
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich