Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
Klasyfikacja po konkursie: 17.03.1990, Raufoss K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 253  
2 Ernst Vettori Austria 205 -48
3 Frantisek Jez Czechosłowacja 203 -50
4 Andreas Felder Austria 192 -61
5 Dieter Thoma RFN 188 -65
6 Jens Weissflog NRD 179 -74
7 Heinz Kuttin Austria 162 -91
8 Pavel Ploc Czechosłowacja 158 -95
9 Virginio Lunardi Włochy 135 -118
10 Werner Haim Austria 125 -128
11 Risto Laakonen Finlandia 104 -149
12 Jan Boklöv Szwecja 78 -175
13 Primoz Ulaga Jugosławia 68 -185
  Miran Tepes Jugosławia 68 -185
  Josef Heumann RFN 68 -185
16 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 63 -190
17 Andrej Vervejkin ZSRR 58 -195
18 Matti Nykänen Finlandia 55 -198
19 Pavel Kustov ZSRR 46 -207
20 Andreas Rauschmeier Austria 44 -209
21 Franci Petek Jugosławia 43 -210
  Noriaki Kasai Japonia 43 -210
23 Franz Neulaendtner Austria 42 -211
24 Stefan Zuend Szwajcaria 37 -216
25 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 32 -221
26 Rune Olijnyk Norwegia 31 -222
  Ron Richards Kanada 31 -222
28 Staffan Taellberg Szwecja 30 -223
  Andreas Bauer RFN 30 -223
30 Jiri Parma Czechosłowacja 29 -224
31 Roberto Cecon Włochy 28 -225
32 Thomas Klauser RFN 27 -226
33 Heiko Hunger NRD 21 -232
34 Jari Puikkonen Finlandia 19 -234
35 Jon-Inge Kjorum Norwegia 18 -235
  Vladimir Podzimek Czechosłowacja 18 -235
37 Ivo Pertile Włochy 16 -237
38 Magne Johansen Norwegia 15 -238
39 Vladimir Breitschev Bułgaria 14 -239
40 Vegard Opaas Norwegia 12 -241
41 Didier Mollard Francja 10 -243
42 Christian Hauswirth Szwajcaria 9 -244
43 Toni Nieminen Finlandia 8 -245
  Alexander Pointner Austria 8 -245
  Kent Johanssen Norwegia 8 -245
46 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 7 -246
47 Zacharij Sotirov Bułgaria 6 -247
  Guenther Stranner Austria 6 -247
  Rene Kummerloew NRD 6 -247
50 Martin Svagerko Czechosłowacja 4 -249
  Ingo Lesser NRD 4 -249
52 Vaesa Hakala Finlandia 3 -250
  Michail Essin ZSRR 3 -250
  Robert Leonhard RFN 3 -250
55 Thomas Kindlimann Szwajcaria 2 -251
  Ralf Gebstedt NRD 2 -251
  Klaus Huber Austria 2 -251
  Jarkko Heikkelae Finlandia 2 -251
  Masahiko Harada Japonia 2 -251
60 Manabu Nikaido Japonia 1 -252
  Aake Norman Szwecja 1 -252
  Dionis Vodnev ZSRR 1 -252
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 786  
2 Czechosłowacja Czechosłowacja 451 -335
3 Finlandia Finlandia 444 -342
4 RFN RFN 316 -470
5 NRD NRD 212 -574
6 Włochy Włochy 179 -607
  Jugosławia Jugosławia 179 -607
8 Norwegia Norwegia 147 -639
9 Szwecja Szwecja 109 -677
10 ZSRR ZSRR 108 -678
11 Szwajcaria Szwajcaria 48 -738
12 Japonia Japonia 46 -740
13 Kanada Kanada 31 -755
14 Bułgaria Bułgaria 20 -766
15 Francja Francja 10 -776

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andreas Wank
Dzi¶ urodziny obchodz±:
2002 - Niemcy zdobyli złoty medal olimpijski w Salt Lake City z przewag± zaledwie 0,1 pkt nad Finami
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich