Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 04.01.1990, Innsbruck K-109
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 102  
2 Ernst Vettori Austria 94 -8
3 Risto Laakonen Finlandia 90 -12
4 Dieter Thoma RFN 89 -13
5 Jens Weissflog NRD 85 -17
6 Heinz Kuttin Austria 76 -26
7 Frantisek Jez Czechosłowacja 60 -42
8 Josef Heumann RFN 57 -45
9 Matti Nykänen Finlandia 55 -47
10 Jan Boklöv Szwecja 53 -49
11 Andreas Felder Austria 52 -50
12 Pavel Ploc Czechosłowacja 50 -52
13 Werner Haim Austria 32 -70
14 Primoz Ulaga Jugosławia 30 -72
15 Andrej Vervejkin ZSRR 29 -73
16 Ron Richards Kanada 21 -81
17 Noriaki Kasai Japonia 17 -85
18 Staffan Taellberg Szwecja 16 -86
19 Rune Olijnyk Norwegia 15 -87
20 Virginio Lunardi Włochy 13 -89
21 Franz Neulaendtner Austria 11 -91
22 Andreas Bauer RFN 10 -92
23 Vladimir Breitschev Bułgaria 8 -94
24 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 7 -95
  Jiri Parma Czechosłowacja 7 -95
26 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 6 -96
  Guenther Stranner Austria 6 -96
28 Andreas Rauschmeier Austria 5 -97
  Christian Hauswirth Szwajcaria 5 -97
  Heiko Hunger NRD 5 -97
31 Vaesa Hakala Finlandia 3 -99
  Robert Leonhard RFN 3 -99
  Didier Mollard Francja 3 -99
34 Thomas Kindlimann Szwajcaria 2 -100
  Ralf Gebstedt NRD 2 -100
36 Rene Kummerloew NRD 1 -101
  Franci Petek Jugosławia 1 -101
  Thomas Klauser RFN 1 -101
  Manabu Nikaido Japonia 1 -101
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 276  
2 Finlandia Finlandia 250 -26
3 RFN RFN 160 -116
4 Czechosłowacja Czechosłowacja 124 -152
5 NRD NRD 93 -183
6 Szwecja Szwecja 69 -207
7 Jugosławia Jugosławia 31 -245
8 ZSRR ZSRR 29 -247
9 Norwegia Norwegia 21 -255
  Kanada Kanada 21 -255
11 Japonia Japonia 18 -258
12 Włochy Włochy 13 -263
13 Bułgaria Bułgaria 8 -268
14 Szwajcaria Szwajcaria 7 -269
15 Francja Francja 3 -273

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich