Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
22.09.2019, godz. 09:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 04.01.1990, Innsbruck K-109
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 102  
2 Ernst Vettori Austria 94 -8
3 Risto Laakonen Finlandia 90 -12
4 Dieter Thoma RFN 89 -13
5 Jens Weissflog NRD 85 -17
6 Heinz Kuttin Austria 76 -26
7 Frantisek Jez Czechosłowacja 60 -42
8 Josef Heumann RFN 57 -45
9 Matti Nykänen Finlandia 55 -47
10 Jan Boklöv Szwecja 53 -49
11 Andreas Felder Austria 52 -50
12 Pavel Ploc Czechosłowacja 50 -52
13 Werner Haim Austria 32 -70
14 Primoz Ulaga Jugosławia 30 -72
15 Andrej Vervejkin ZSRR 29 -73
16 Ron Richards Kanada 21 -81
17 Noriaki Kasai Japonia 17 -85
18 Staffan Taellberg Szwecja 16 -86
19 Rune Olijnyk Norwegia 15 -87
20 Virginio Lunardi Włochy 13 -89
21 Franz Neulaendtner Austria 11 -91
22 Andreas Bauer RFN 10 -92
23 Vladimir Breitschev Bułgaria 8 -94
24 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 7 -95
  Jiri Parma Czechosłowacja 7 -95
26 Guenther Stranner Austria 6 -96
  Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 6 -96
28 Christian Hauswirth Szwajcaria 5 -97
  Heiko Hunger NRD 5 -97
  Andreas Rauschmeier Austria 5 -97
31 Vaesa Hakala Finlandia 3 -99
  Robert Leonhard RFN 3 -99
  Didier Mollard Francja 3 -99
34 Thomas Kindlimann Szwajcaria 2 -100
  Ralf Gebstedt NRD 2 -100
36 Thomas Klauser RFN 1 -101
  Manabu Nikaido Japonia 1 -101
  Rene Kummerloew NRD 1 -101
  Franci Petek Jugosławia 1 -101
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 276  
2 Finlandia Finlandia 250 -26
3 RFN RFN 160 -116
4 Czechosłowacja Czechosłowacja 124 -152
5 NRD NRD 93 -183
6 Szwecja Szwecja 69 -207
7 Jugosławia Jugosławia 31 -245
8 ZSRR ZSRR 29 -247
9 Kanada Kanada 21 -255
  Norwegia Norwegia 21 -255
11 Japonia Japonia 18 -258
12 Włochy Włochy 13 -263
13 Bułgaria Bułgaria 8 -268
14 Szwajcaria Szwajcaria 7 -269
15 Francja Francja 3 -273

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:00
CoC Stams
10:15
CoC Stams
14:15
CoC Stams
15:00
CoC Stams
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich