Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
22.09.2019, godz. 09:45
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 01.01.1990, Garmisch-Partenkirchen K-107
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Risto Laakonen Finlandia 79  
  Ernst Vettori Austria 79  
  Dieter Thoma RFN 79  
4 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 77 -2
5 Heinz Kuttin Austria 76 -3
6 Jens Weissflog NRD 65 -14
7 Matti Nykänen Finlandia 55 -24
8 Frantisek Jez Czechosłowacja 54 -25
9 Jan Boklöv Szwecja 53 -26
10 Pavel Ploc Czechosłowacja 47 -32
11 Andreas Felder Austria 45 -34
  Josef Heumann RFN 45 -34
13 Andrej Vervejkin ZSRR 29 -50
14 Primoz Ulaga Jugosławia 27 -52
15 Werner Haim Austria 24 -55
16 Ron Richards Kanada 21 -58
17 Noriaki Kasai Japonia 17 -62
18 Staffan Taellberg Szwecja 16 -63
19 Rune Olijnyk Norwegia 15 -64
20 Franz Neulaendtner Austria 11 -68
21 Andreas Bauer RFN 10 -69
22 Vladimir Breitschev Bułgaria 8 -71
23 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 7 -72
  Jiri Parma Czechosłowacja 7 -72
25 Guenther Stranner Austria 6 -73
  Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 6 -73
27 Heiko Hunger NRD 5 -74
28 Virginio Lunardi Włochy 4 -75
29 Vaesa Hakala Finlandia 3 -76
  Robert Leonhard RFN 3 -76
  Didier Mollard Francja 3 -76
32 Thomas Kindlimann Szwajcaria 2 -77
  Ralf Gebstedt NRD 2 -77
34 Thomas Klauser RFN 1 -78
  Manabu Nikaido Japonia 1 -78
  Rene Kummerloew NRD 1 -78
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 241  
2 Finlandia Finlandia 214 -27
3 RFN RFN 138 -103
4 Czechosłowacja Czechosłowacja 115 -126
5 NRD NRD 73 -168
6 Szwecja Szwecja 69 -172
7 ZSRR ZSRR 29 -212
8 Jugosławia Jugosławia 27 -214
9 Kanada Kanada 21 -220
  Norwegia Norwegia 21 -220
11 Japonia Japonia 18 -223
12 Bułgaria Bułgaria 8 -233
13 Włochy Włochy 4 -237
14 Francja Francja 3 -238
15 Szwajcaria Szwajcaria 2 -239

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tom Hilde
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Patrik Lichy (1992)
Najbliższe zawody
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
09:00
CoC Stams
seria próbna K
09:45
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
29 wrze¶nia 2019 (niedziela)
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
4 paĽdziernika 2019 (pi±tek)
14:00
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich