TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 25.01.1987, Sapporo K-115
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ernst Vettori Austria 174  
2 Vegard Opaas Norwegia 155 -19
3 Primoz Ulaga Jugosławia 136 -38
4 Jens Weissflog NRD 103 -71
5 Miran Tepes Jugosławia 101 -73
6 Ulf Findeisen NRD 97 -77
7 Hroar Stjernen Norwegia 88 -86
8 Andreas Felder Austria 82 -92
9 Jiri Parma Czechosłowacja 70 -104
10 Thomas Klauser RFN 66 -108
11 Matti Nykänen Finlandia 62 -112
12 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 57 -117
13 Jukka Kalso Finlandia 54 -120
14 Tuomo Ylipulli Finlandia 47 -127
  Andreas Bauer RFN 47 -127
16 Matjaz Debelak Jugosławia 33 -141
17 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 32 -142
18 Akira Sato Japonia 29 -145
19 Gerard Balanche Szwajcaria 27 -147
20 Risto Laakonen Finlandia 26 -148
21 Martin Svagerko Czechosłowacja 25 -149
  Hiro Shima Japonia 25 -149
23 Shinichi Tanaka Japonia 23 -151
24 Christian Hauswirth Szwajcaria 22 -152
25 Oliver Strohmaier Austria 20 -154
  Olav Hansson Norwegia 20 -154
27 Staale Fijorden Norwegia 17 -157
28 Pekka Suorsa Finlandia 16 -158
29 Mike Holland USA 15 -159
  Steinar Braaten Norwegia 15 -159
31 Takayuki Sasaki Japonia 13 -161
  Pavel Ploc Czechosłowacja 13 -161
33 Bohumil Vacek Czechosłowacja 11 -163
  Franz Wiegele Austria 11 -163
35 Jan Boklöv Szwecja 10 -164
36 Miran Teplaakko Jugosławia 9 -165
  Peter Rohwein RFN 9 -165
  Chiharu Nishikata Japonia 9 -165
  Janez Debelak Jugosławia 9 -165
  Kai Nokelainen Finlandia 9 -165
41 Masaru Nagaoka Japonia 8 -166
  Remo Lederer NRD 8 -166
  Fabrice Piazzini Szwajcaria 8 -166
  Franz Neulaendtner Austria 8 -166
45 Harald Rodlauer Austria 7 -167
46 Pascal Raymond Szwajcaria 6 -168
  Jari Puikkonen Finlandia 6 -168
  Per-Inge Taellberg Szwecja 6 -168
  Naoto Ito Japonia 6 -168
50 Antonio Lacedelli Włochy 5 -169
  Janez Stirn Jugosławia 5 -169
  Ole Christian Eidhammer Norwegia 5 -169
  Jinya Nishikata Japonia 5 -169
  Trond Joeran Pedersen Norwegia 5 -169
  Josef Heumann RFN 5 -169
  Class Brade Braaten Norwegia 5 -169
  Ladislav Dluhos Czechosłowacja 5 -169
58 Richard Schallert Austria 4 -170
  Christoph Mueller Austria 4 -170
  Michail Essin ZSRR 4 -170
  Raimund Resch Austria 4 -170
  Ingo Lesser NRD 4 -170
  Thomas Kindlimann Szwajcaria 4 -170
64 Andrej Vervejkin ZSRR 3 -171
  Lorenz Wegscheider RFN 3 -171
66 Jan Kowal Polska 2 -172
  Bernat Sola Hiszpania 2 -172
  Valerji Karetnikov ZSRR 2 -172
  Matjaz Zupan Jugosławia 2 -172
  Rajko Lotric Jugosławia 2 -172
  Zane Palmer USA 2 -172
72 Guenther Stranner Austria 1 -173
  Masahiko Harada Japonia 1 -173
  Aleksandr Taranov ZSRR 1 -173
  Terumi Hasjimoto Japonia 1 -173
  Rolf Schilli RFN 1 -173
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 367  
2 Austria Austria 315 -52
3 Jugosławia Jugosławia 297 -70
4 Finlandia Finlandia 252 -115
5 NRD NRD 212 -155
6 RFN RFN 131 -236
7 Czechosłowacja Czechosłowacja 124 -243
8 Japonia Japonia 120 -247
9 Szwajcaria Szwajcaria 67 -300
10 USA USA 17 -350
11 Szwecja Szwecja 16 -351
12 ZSRR ZSRR 10 -357
13 Włochy Włochy 5 -362
14 Hiszpania Hiszpania 2 -365
  Polska Polska 2 -365

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »