Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
27.11.2022, godz. 09:00
Ruka HS-142
Klasyfikacja po konkursie: 08.03.1985, Falun K-112
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Matti Nykänen Finlandia 235  
2 Andreas Felder Austria 212 -23
3 Ernst Vettori Austria 169 -66
4 Pavel Ploc Czechosłowacja 144 -91
5 Jari Puikkonen Finlandia 137 -98
6 Jiri Parma Czechosłowacja 135 -100
7 Jens Weissflog NRD 131 -104
8 Per Bergerud Norwegia 92 -143
9 Klaus Ostwald NRD 85 -150
10 Masahiro Akimoto Japonia 84 -151
11 Miran Tepes Jugosławia 81 -154
12 Mike Holland USA 76 -159
13 Hroar Stjernen Norwegia 64 -171
  Piotr Fijas Polska 64 -171
15 Pentti Kokkonen Finlandia 60 -175
16 Rolf Age Berg Norwegia 47 -188
  Halvor Persson Norwegia 47 -188
  Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 47 -188
19 Horst Bulau Kanada 40 -195
20 Thomas Klauser RFN 36 -199
21 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 35 -200
22 Roger Ruud Norwegia 34 -201
23 Raimund Resch Austria 28 -207
24 Tuomo Ylipulli Finlandia 24 -211
25 Armin Kogler Austria 20 -215
  Reed Zuehlke USA 20 -215
  Steve Collins Kanada 20 -215
  Primoz Ulaga Jugosławia 20 -215
29 Manfred Deckert NRD 17 -218
30 Olav Hansson Norwegia 16 -219
  Andreas Bauer RFN 16 -219
32 Tadeusz Fijas Polska 15 -220
  Trond Joeran Pedersen Norwegia 15 -220
34 Zane Palmer USA 14 -221
35 Steinar Braaten Norwegia 12 -223
  Peter Rohwein RFN 12 -223
37 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 11 -224
  Franz Wiegele Austria 11 -224
  Miroslav Polak Czechosłowacja 11 -224
  Mark Konopacke USA 11 -224
41 Wolfgang Steiert RFN 10 -225
  Frantisek Pustka Czechosłowacja 10 -225
  Ron Richards Kanada 10 -225
44 Nils Stolzlechner USA 8 -227
  Kimmo Kylmaeaho Finlandia 8 -227
46 Matjas Zagar Jugosławia 7 -228
  Adolf Hirner Austria 7 -228
48 Rick Mewborn USA 6 -229
  Frank Sauerbrey NRD 6 -229
  Chris Hastings USA 6 -229
  Martin Svagerko Czechosłowacja 6 -229
52 Uli Boll RFN 5 -230
  Vegard Opaas Norwegia 5 -230
  David Brown Kanada 5 -230
  Tomaz Dolar Jugosławia 5 -230
  Ulf Findeisen NRD 5 -230
  Hiro Shima Japonia 5 -230
58 Jukka Kalso Finlandia 4 -231
  Laszlo Fischer Węgry 4 -231
  Gennadi Prokopenko ZSRR 4 -231
61 Gerard Balanche Szwajcaria 3 -232
  Frederic Berger Francja 3 -232
  Franz Neulaendtner Austria 3 -232
  Lorenz Wegscheider RFN 3 -232
  Fabrice Piazzini Szwajcaria 3 -232
66 Pascal Reymond Szwajcaria 2 -233
  Milan Cahlik Czechosłowacja 2 -233
68 Dennis McGrane USA 1 -234
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 468  
2 Austria Austria 450 -18
3 Norwegia Norwegia 379 -89
4 Czechosłowacja Czechosłowacja 354 -114
5 NRD NRD 244 -224
6 USA USA 142 -326
7 Jugosławia Jugosławia 113 -355
8 Japonia Japonia 89 -379
9 RFN RFN 82 -386
10 Polska Polska 79 -389
11 Kanada Kanada 75 -393
12 Szwajcaria Szwajcaria 8 -460
13 Węgry Węgry 4 -464
  ZSRR ZSRR 4 -464
15 Francja Francja 3 -465

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Sebastian Toczek
Najbliższe zawody
26 listopada 2022 (sobota)
07:30
PŚ Ruka
09:00
PŚ Ruka
27 listopada 2022 (niedziela)
07:30
PŚ Ruka
kwalifikacje
09:00
PŚ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
17:50
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
17:50
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 3)
LIVE
dzisiaj
23:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
03:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
06:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich