Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
22.09.2019, godz. 09:45
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 06.01.1985, Bischofshofen K-111
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Felder Austria 115  
2 Jari Puikkonen Finlandia 84 -31
3 Ernst Vettori Austria 82 -33
4 Matti Nykänen Finlandia 79 -36
5 Jens Weissflog NRD 69 -46
6 Jiri Parma Czechosłowacja 62 -53
7 Klaus Ostwald NRD 57 -58
8 Pavel Ploc Czechosłowacja 54 -61
9 Hroar Stjernen Norwegia 43 -72
10 Pentti Kokkonen Finlandia 41 -74
11 Per Bergerud Norwegia 39 -76
12 Piotr Fijas Polska 32 -83
13 Rolf Age Berg Norwegia 30 -85
14 Horst Bulau Kanada 26 -89
15 Halvor Persson Norwegia 24 -91
16 Primoz Ulaga Jugosławia 15 -100
  Mike Holland USA 15 -100
18 Masahiro Akimoto Japonia 14 -101
19 Peter Rohwein RFN 12 -103
20 Ron Richards Kanada 10 -105
21 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 9 -106
  Armin Kogler Austria 9 -106
  Thomas Klauser RFN 9 -106
  Manfred Deckert NRD 9 -106
25 Zane Palmer USA 8 -107
  Reed Zuehlke USA 8 -107
27 Miran Tepes Jugosławia 7 -108
28 Martin Svagerko Czechosłowacja 6 -109
  Frank Sauerbrey NRD 6 -109
  Wolfgang Steiert RFN 6 -109
31 David Brown Kanada 5 -110
32 Laszlo Fischer Węgry 4 -111
  Gennadi Prokopenko ZSRR 4 -111
34 Fabrice Piazzini Szwajcaria 3 -112
  Franz Neulaendtner Austria 3 -112
  Miroslav Polak Czechosłowacja 3 -112
37 Roger Ruud Norwegia 2 -113
  Tuomo Ylipulli Finlandia 2 -113
39 Dennis McGrane USA 1 -114
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 209  
2 Finlandia Finlandia 206 -3
3 Norwegia Norwegia 147 -62
4 NRD NRD 141 -68
5 Czechosłowacja Czechosłowacja 125 -84
6 Kanada Kanada 41 -168
7 Polska Polska 32 -177
  USA USA 32 -177
9 RFN RFN 27 -182
10 Jugosławia Jugosławia 22 -187
11 Japonia Japonia 14 -195
12 Węgry Węgry 4 -205
  ZSRR ZSRR 4 -205
14 Szwajcaria Szwajcaria 3 -206

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tom Hilde
Dziś urodziny obchodzą:
Patrik Lichy (1992)
Najbliższe zawody
22 września 2019 (niedziela)
09:00
CoC Stams
seria próbna K
09:45
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 września 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
29 września 2019 (niedziela)
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
4 października 2019 (piątek)
14:00
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze świata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich