Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
Klasyfikacja po konkursie: 18.02.1984, Sarajevo K-112
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jens Weissflog NRD 170  
2 Matti Nykänen Finlandia 117 -53
3 Horst Bulau Kanada 93 -77
4 Klaus Ostwald NRD 90 -80
5 Jeffrey Hastings USA 89 -81
6 Primoz Ulaga Jugosławia 81 -89
7 Per Bergerud Norwegia 64 -106
8 Vegard Opaas Norwegia 62 -108
9 Jari Puikkonen Finlandia 61 -109
10 Jiri Parma Czechosłowacja 60 -110
  Armin Kogler Austria 60 -110
12 Andreas Bauer RFN 47 -123
13 Veli-Matti Ahonen Finlandia 43 -127
14 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 41 -129
15 Manfred Steiner Austria 40 -130
  Masahiro Akimoto Japonia 40 -130
17 Andreas Felder Austria 39 -131
18 Pavel Ploc Czechosłowacja 38 -132
  Horger Freitag NRD 38 -132
20 Pentti Kokkonen Finlandia 37 -133
  Piotr Fijas Polska 37 -133
22 Lido Tomasi Włochy 35 -135
23 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 32 -138
24 Miran Tepes Jugosławia 24 -146
25 Halvor Asphol Norwegia 23 -147
26 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 22 -148
  Rolf Age Berg Norwegia 22 -148
28 Hans Wallner Austria 21 -149
29 Gerard Colin Francja 20 -150
  Stefan Stannarius NRD 20 -150
31 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 16 -154
32 Franz Wiegele Austria 15 -155
  Hroar Stjernen Norwegia 15 -155
  Ole Christian Eidhammer Norwegia 15 -155
  Adolf Hirner Austria 15 -155
  Jukka Kalso Finlandia 15 -155
  Roger Ruud Norwegia 15 -155
38 Markku Pusenius Finlandia 14 -156
39 Ernst Vettori Austria 12 -158
  Peter Rohwein RFN 12 -158
  Fritz Esser Austria 12 -158
  Steinar Braaten Norwegia 12 -158
  Dennis McGrane USA 12 -158
44 Thomas Klauser RFN 10 -160
  Vidar Johanssen Norwegia 10 -160
  Christian Hauswirth Szwajcaria 10 -160
  Manfred Deckert NRD 10 -160
  Jan Jelenski Czechosłowacja 10 -160
  Mathias Buse NRD 10 -160
50 Vasja Bajc Jugosławia 8 -162
  Landis Arnold USA 8 -162
52 Boerge Benum Norwegia 6 -164
  Massimo Rigoni Włochy 6 -164
54 Georg Waldvogel RFN 5 -165
  Satoru Matsuhashi Japonia 5 -165
  Fabrice Piazzini Szwajcaria 5 -165
  Thomas Dolar Jugosławia 5 -165
58 Uli Boll RFN 4 -166
  David Brown Kanada 4 -166
60 Steve Collins Kanada 3 -167
  Hubert Neuper Austria 3 -167
  Janusz Malik Polska 3 -167
  Alfred Groyer Austria 3 -167
  Hirokazu Yagi Japonia 3 -167
  Vladimir Breitschev Bułgaria 3 -167
66 Masahiko Takahashi Japonia 2 -168
  Ron Richards Kanada 2 -168
68 Reed Zuehlke USA 1 -169
  Thomas Hasselberger RFN 1 -169
  Raimund Resch Austria 1 -169
  Yataro Watase Japonia 1 -169
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 NRD NRD 338  
2 Finlandia Finlandia 287 -51
3 Norwegia Norwegia 285 -53
4 Austria Austria 221 -117
5 Czechosłowacja Czechosłowacja 146 -192
6 Jugosławia Jugosławia 118 -220
7 USA USA 110 -228
8 Kanada Kanada 102 -236
9 RFN RFN 79 -259
10 Japonia Japonia 51 -287
11 Szwajcaria Szwajcaria 47 -291
12 Włochy Włochy 41 -297
13 Polska Polska 40 -298
14 Francja Francja 20 -318
15 Bułgaria Bułgaria 3 -335

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andreas Wank
Dzi¶ urodziny obchodz±:
2002 - Niemcy zdobyli złoty medal olimpijski w Salt Lake City z przewag± zaledwie 0,1 pkt nad Finami
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
38%
Austria
33%
Norwegia
12%
Niemcy
9%
Szwajcaria
3%
Japonia
2%
inny kraj
2%
Słowenia
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich