Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 18.02.1984, Sarajevo K-112
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jens Weissflog NRD 170  
2 Matti Nykänen Finlandia 117 -53
3 Horst Bulau Kanada 93 -77
4 Klaus Ostwald NRD 90 -80
5 Jeffrey Hastings USA 89 -81
6 Primoz Ulaga Jugosławia 81 -89
7 Per Bergerud Norwegia 64 -106
8 Vegard Opaas Norwegia 62 -108
9 Jari Puikkonen Finlandia 61 -109
10 Jiri Parma Czechosłowacja 60 -110
  Armin Kogler Austria 60 -110
12 Andreas Bauer RFN 47 -123
13 Veli-Matti Ahonen Finlandia 43 -127
14 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 41 -129
15 Manfred Steiner Austria 40 -130
  Masahiro Akimoto Japonia 40 -130
17 Andreas Felder Austria 39 -131
18 Pavel Ploc Czechosłowacja 38 -132
  Horger Freitag NRD 38 -132
20 Pentti Kokkonen Finlandia 37 -133
  Piotr Fijas Polska 37 -133
22 Lido Tomasi Włochy 35 -135
23 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 32 -138
24 Miran Tepes Jugosławia 24 -146
25 Halvor Asphol Norwegia 23 -147
26 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 22 -148
  Rolf Age Berg Norwegia 22 -148
28 Hans Wallner Austria 21 -149
29 Gerard Colin Francja 20 -150
  Stefan Stannarius NRD 20 -150
31 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 16 -154
32 Franz Wiegele Austria 15 -155
  Hroar Stjernen Norwegia 15 -155
  Ole Christian Eidhammer Norwegia 15 -155
  Adolf Hirner Austria 15 -155
  Jukka Kalso Finlandia 15 -155
  Roger Ruud Norwegia 15 -155
38 Markku Pusenius Finlandia 14 -156
39 Ernst Vettori Austria 12 -158
  Peter Rohwein RFN 12 -158
  Fritz Esser Austria 12 -158
  Steinar Braaten Norwegia 12 -158
  Dennis McGrane USA 12 -158
44 Thomas Klauser RFN 10 -160
  Vidar Johanssen Norwegia 10 -160
  Christian Hauswirth Szwajcaria 10 -160
  Manfred Deckert NRD 10 -160
  Jan Jelenski Czechosłowacja 10 -160
  Mathias Buse NRD 10 -160
50 Vasja Bajc Jugosławia 8 -162
  Landis Arnold USA 8 -162
52 Boerge Benum Norwegia 6 -164
  Massimo Rigoni Włochy 6 -164
54 Georg Waldvogel RFN 5 -165
  Satoru Matsuhashi Japonia 5 -165
  Fabrice Piazzini Szwajcaria 5 -165
  Thomas Dolar Jugosławia 5 -165
58 Uli Boll RFN 4 -166
  David Brown Kanada 4 -166
60 Steve Collins Kanada 3 -167
  Hubert Neuper Austria 3 -167
  Janusz Malik Polska 3 -167
  Alfred Groyer Austria 3 -167
  Hirokazu Yagi Japonia 3 -167
  Vladimir Breitschev Bułgaria 3 -167
66 Masahiko Takahashi Japonia 2 -168
  Ron Richards Kanada 2 -168
68 Reed Zuehlke USA 1 -169
  Thomas Hasselberger RFN 1 -169
  Raimund Resch Austria 1 -169
  Yataro Watase Japonia 1 -169
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 NRD NRD 338  
2 Finlandia Finlandia 287 -51
3 Norwegia Norwegia 285 -53
4 Austria Austria 221 -117
5 Czechosłowacja Czechosłowacja 146 -192
6 Jugosławia Jugosławia 118 -220
7 USA USA 110 -228
8 Kanada Kanada 102 -236
9 RFN RFN 79 -259
10 Japonia Japonia 51 -287
11 Szwajcaria Szwajcaria 47 -291
12 Włochy Włochy 41 -297
13 Polska Polska 40 -298
14 Francja Francja 20 -318
15 Bułgaria Bułgaria 3 -335

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich