TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 18.02.1984, Sarajevo K-112
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jens Weissflog NRD 170  
2 Matti Nykänen Finlandia 117 -53
3 Horst Bulau Kanada 93 -77
4 Klaus Ostwald NRD 90 -80
5 Jeffrey Hastings USA 89 -81
6 Primoz Ulaga Jugosławia 81 -89
7 Per Bergerud Norwegia 64 -106
8 Vegard Opaas Norwegia 62 -108
9 Jari Puikkonen Finlandia 61 -109
10 Armin Kogler Austria 60 -110
  Jiri Parma Czechosłowacja 60 -110
12 Andreas Bauer RFN 47 -123
13 Veli-Matti Ahonen Finlandia 43 -127
14 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 41 -129
15 Masahiro Akimoto Japonia 40 -130
  Manfred Steiner Austria 40 -130
17 Andreas Felder Austria 39 -131
18 Pavel Ploc Czechosłowacja 38 -132
  Horger Freitag NRD 38 -132
20 Piotr Fijas Polska 37 -133
  Pentti Kokkonen Finlandia 37 -133
22 Lido Tomasi Włochy 35 -135
23 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 32 -138
24 Miran Tepes Jugosławia 24 -146
25 Halvor Asphol Norwegia 23 -147
26 Rolf Age Berg Norwegia 22 -148
  Vladimir Podzimek Czechosłowacja 22 -148
28 Hans Wallner Austria 21 -149
29 Gerard Colin Francja 20 -150
  Stefan Stannarius NRD 20 -150
31 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 16 -154
32 Adolf Hirner Austria 15 -155
  Jukka Kalso Finlandia 15 -155
  Roger Ruud Norwegia 15 -155
  Franz Wiegele Austria 15 -155
  Hroar Stjernen Norwegia 15 -155
  Ole Christian Eidhammer Norwegia 15 -155
38 Markku Pusenius Finlandia 14 -156
39 Dennis McGrane USA 12 -158
  Ernst Vettori Austria 12 -158
  Peter Rohwein RFN 12 -158
  Fritz Esser Austria 12 -158
  Steinar Braaten Norwegia 12 -158
44 Manfred Deckert NRD 10 -160
  Jan Jelenski Czechosłowacja 10 -160
  Mathias Buse NRD 10 -160
  Thomas Klauser RFN 10 -160
  Vidar Johanssen Norwegia 10 -160
  Christian Hauswirth Szwajcaria 10 -160
50 Landis Arnold USA 8 -162
  Vasja Bajc Jugosławia 8 -162
52 Boerge Benum Norwegia 6 -164
  Massimo Rigoni Włochy 6 -164
54 Fabrice Piazzini Szwajcaria 5 -165
  Thomas Dolar Jugosławia 5 -165
  Georg Waldvogel RFN 5 -165
  Satoru Matsuhashi Japonia 5 -165
58 Uli Boll RFN 4 -166
  David Brown Kanada 4 -166
60 Janusz Malik Polska 3 -167
  Alfred Groyer Austria 3 -167
  Hirokazu Yagi Japonia 3 -167
  Vladimir Breitschev Bułgaria 3 -167
  Steve Collins Kanada 3 -167
  Hubert Neuper Austria 3 -167
66 Masahiko Takahashi Japonia 2 -168
  Ron Richards Kanada 2 -168
68 Yataro Watase Japonia 1 -169
  Reed Zuehlke USA 1 -169
  Thomas Hasselberger RFN 1 -169
  Raimund Resch Austria 1 -169
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 NRD NRD 338  
2 Finlandia Finlandia 287 -51
3 Norwegia Norwegia 285 -53
4 Austria Austria 221 -117
5 Czechosłowacja Czechosłowacja 146 -192
6 Jugosławia Jugosławia 118 -220
7 USA USA 110 -228
8 Kanada Kanada 102 -236
9 RFN RFN 79 -259
10 Japonia Japonia 51 -287
11 Szwajcaria Szwajcaria 47 -291
12 Włochy Włochy 41 -297
13 Polska Polska 40 -298
14 Francja Francja 20 -318
15 Bułgaria Bułgaria 3 -335

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »