Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
24.08.2019, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 22.01.1984, Sapporo K-110
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jens Weissflog NRD 125  
2 Matti Nykänen Finlandia 92 -33
3 Klaus Ostwald NRD 87 -38
  Horst Bulau Kanada 87 -38
5 Primoz Ulaga Jugosławia 81 -44
6 Jeffrey Hastings USA 70 -55
7 Per Bergerud Norwegia 64 -61
8 Jiri Parma Czechosłowacja 60 -65
9 Vegard Opaas Norwegia 54 -71
10 Armin Kogler Austria 50 -75
11 Veli-Matti Ahonen Finlandia 43 -82
12 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 41 -84
13 Manfred Steiner Austria 40 -85
  Masahiro Akimoto Japonia 40 -85
15 Pavel Ploc Czechosłowacja 38 -87
  Horger Freitag NRD 38 -87
17 Jari Puikkonen Finlandia 35 -90
  Lido Tomasi Włochy 35 -90
19 Andreas Bauer RFN 33 -92
20 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 32 -93
21 Pentti Kokkonen Finlandia 31 -94
22 Andreas Felder Austria 29 -96
23 Piotr Fijas Polska 28 -97
24 Miran Tepes Jugosławia 24 -101
25 Halvor Asphol Norwegia 23 -102
26 Hans Wallner Austria 21 -104
27 Gerard Colin Francja 19 -106
28 Franz Wiegele Austria 15 -110
  Hroar Stjernen Norwegia 15 -110
  Ole Christian Eidhammer Norwegia 15 -110
  Adolf Hirner Austria 15 -110
  Jukka Kalso Finlandia 15 -110
  Roger Ruud Norwegia 15 -110
34 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 14 -111
  Markku Pusenius Finlandia 14 -111
36 Fritz Esser Austria 12 -113
  Ladislav Dluhos Czechosłowacja 12 -113
  Steinar Braaten Norwegia 12 -113
  Dennis McGrane USA 12 -113
  Ernst Vettori Austria 12 -113
  Peter Rohwein RFN 12 -113
42 Rolf Age Berg Norwegia 11 -114
43 Vidar Johanssen Norwegia 10 -115
  Christian Hauswirth Szwajcaria 10 -115
  Manfred Deckert NRD 10 -115
  Jan Jelenski Czechosłowacja 10 -115
  Mathias Buse NRD 10 -115
  Thomas Klauser RFN 10 -115
49 Landis Arnold USA 8 -117
50 Vasja Bajc Jugosławia 7 -118
51 Boerge Benum Norwegia 6 -119
  Massimo Rigoni Włochy 6 -119
53 Satoru Matsuhashi Japonia 5 -120
  Georg Waldvogel RFN 5 -120
  Fabrice Piazzini Szwajcaria 5 -120
56 David Brown Kanada 4 -121
  Uli Boll RFN 4 -121
58 Hubert Neuper Austria 3 -122
  Janusz Malik Polska 3 -122
  Alfred Groyer Austria 3 -122
  Vladimir Breitschev Bułgaria 3 -122
  Hirokazu Yagi Japonia 3 -122
  Steve Collins Kanada 3 -122
64 Masahiko Takahashi Japonia 2 -123
  Ron Richards Kanada 2 -123
66 Reed Zuehlke USA 1 -124
  Stefan Stannarius NRD 1 -124
  Thomas Hasselberger RFN 1 -124
  Raimund Resch Austria 1 -124
  Yataro Watase Japonia 1 -124
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 NRD NRD 271  
2 Norwegia Norwegia 266 -5
3 Finlandia Finlandia 230 -41
4 Austria Austria 201 -70
5 Czechosłowacja Czechosłowacja 134 -137
6 Jugosławia Jugosławia 112 -159
7 Kanada Kanada 96 -175
8 USA USA 91 -180
9 RFN RFN 65 -206
10 Japonia Japonia 51 -220
11 Szwajcaria Szwajcaria 47 -224
12 Włochy Włochy 41 -230
13 Polska Polska 31 -240
14 Francja Francja 19 -252
15 Bułgaria Bułgaria 3 -268

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Charlotte Mitchell (1994)
Najbliższe zawody
23 sierpnia 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
11:30
LGP Hakuba
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich