TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja po konkursie: 22.01.1984, Sapporo K-110
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jens Weissflog NRD 125  
2 Matti Nykänen Finlandia 92 -33
3 Klaus Ostwald NRD 87 -38
  Horst Bulau Kanada 87 -38
5 Primoz Ulaga Jugosławia 81 -44
6 Jeffrey Hastings USA 70 -55
7 Per Bergerud Norwegia 64 -61
8 Jiri Parma Czechosłowacja 60 -65
9 Vegard Opaas Norwegia 54 -71
10 Armin Kogler Austria 50 -75
11 Veli-Matti Ahonen Finlandia 43 -82
12 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 41 -84
13 Manfred Steiner Austria 40 -85
  Masahiro Akimoto Japonia 40 -85
15 Pavel Ploc Czechosłowacja 38 -87
  Horger Freitag NRD 38 -87
17 Jari Puikkonen Finlandia 35 -90
  Lido Tomasi Włochy 35 -90
19 Andreas Bauer RFN 33 -92
20 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 32 -93
21 Pentti Kokkonen Finlandia 31 -94
22 Andreas Felder Austria 29 -96
23 Piotr Fijas Polska 28 -97
24 Miran Tepes Jugosławia 24 -101
25 Halvor Asphol Norwegia 23 -102
26 Hans Wallner Austria 21 -104
27 Gerard Colin Francja 19 -106
28 Hroar Stjerner Norwegia 15 -110
  Ole Christian Eidhammer Norwegia 15 -110
  Adolf Hirner Austria 15 -110
  Jukka Kalso Finlandia 15 -110
  Roger Ruud Norwegia 15 -110
  Franz Wiegele Austria 15 -110
34 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 14 -111
  Markku Pusenius Finlandia 14 -111
36 Steinar Braaten Norwegia 12 -113
  Ladislav Dluhos Czechosłowacja 12 -113
  Dennis McGrane USA 12 -113
  Ernst Vettori Austria 12 -113
  Peter Rohwein RFN 12 -113
  Fritz Esser Austria 12 -113
42 Rolf Age Berg Norwegia 11 -114
43 Vidar Johanssen Norwegia 10 -115
  Christian Hauswirth Szwajcaria 10 -115
  Manfred Deckert NRD 10 -115
  Jan Jelenski Czechosłowacja 10 -115
  Mathias Buse NRD 10 -115
  Thomas Klauser RFN 10 -115
49 Landis Arnold USA 8 -117
50 Vasja Bajc Jugosławia 7 -118
51 Boerge Benum Norwegia 6 -119
  Massimo Rigoni Włochy 6 -119
53 Georg Waldvogel RFN 5 -120
  Satoru Matsuhashi Japonia 5 -120
  Fabrice Piazzini Szwajcaria 5 -120
56 David Brown Kanada 4 -121
  Uli Boll RFN 4 -121
58 Janusz Malik Polska 3 -122
  Alfred Groyer Austria 3 -122
  Hirokazu Yagi Japonia 3 -122
  Vladimir Breitschev Bułgaria 3 -122
  Steve Collins Kanada 3 -122
  Hubert Neuper Austria 3 -122
64 Masahiko Takahashi Japonia 2 -123
  Ron Richards Kanada 2 -123
66 Thomas Hasselberger RFN 1 -124
  Raimund Resch Austria 1 -124
  Yataro Watase Japonia 1 -124
  Reed Zuehlke USA 1 -124
  Stefan Stannarius NRD 1 -124
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 NRD NRD 271  
2 Norwegia Norwegia 266 -5
3 Finlandia Finlandia 230 -41
4 Austria Austria 201 -70
5 Czechosłowacja Czechosłowacja 134 -137
6 Jugosławia Jugosławia 112 -159
7 Kanada Kanada 96 -175
8 USA USA 91 -180
9 RFN RFN 65 -206
10 Japonia Japonia 51 -220
11 Szwajcaria Szwajcaria 47 -224
12 Włochy Włochy 41 -230
13 Polska Polska 31 -240
14 Francja Francja 19 -252
15 Bułgaria Bułgaria 3 -268

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Lauri Hakola
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »