Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja po konkursie: 07.10.2022, Lake Placid HS-100
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Michael Hayboeck Austria 460  
2 Sondre Ringen Norwegia 414 -46
3 Anders Fannemel Norwegia 322 -138
4 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 314 -146
5 Aleksander Zniszczoł Polska 276 -184
6 Lovro Kos Słowenia 190 -270
7 Philipp Aschenwald Austria 173 -287
8 Francisco Moerth Austria 164 -296
9 Ren Nikaido Japonia 160 -300
10 Zak Mogel Słowenia 138 -322
11 Philipp Raimund Niemcy 131 -329
  Anders Haare Norwegia 131 -329
13 Klemens Murańka Polska 127 -333
14 Benjamin Oestvold Norwegia 120 -340
15 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 106 -354
16 Artti Aigro Estonia 101 -359
  Maximilian Steiner Austria 101 -359
18 Fredrik Villumstad Norwegia 95 -365
19 Jan Habdas Polska 89 -371
20 Tomasz Pilch Polska 88 -372
21 Marco Woergoetter Austria 75 -385
22 Niko Kytosaho Finlandia 74 -386
23 Maksim Bartolj Słowenia 69 -391
24 Casey Larson USA 63 -397
25 Domen Prevc Słowenia 62 -398
26 Markus Mueller Austria 60 -400
27 Justin Lisso Niemcy 58 -402
  Stefan Hula Polska 58 -402
29 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 52 -408
30 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 50 -410
31 Giovanni Bresadola Włochy 48 -412
32 Ulrich Wohlgenannt Austria 43 -417
33 Maciej Kot Polska 37 -423
34 Kacper Juroszek Polska 35 -425
35 Matija Vidic Słowenia 33 -427
36 Andrzej Stękała Polska 32 -428
37 Decker Dean USA 30 -430
38 Luca Roth Niemcy 29 -431
  Thomas Lackner Austria 29 -431
  Rok Oblak Słowenia 29 -431
  Andrew Urlaub USA 29 -431
42 Maximilian Lienher Austria 28 -432
43 Danil Vassilyev Kazachstan 22 -438
44 Francesco Cecon Włochy 20 -440
45 Clemens Leitner Austria 19 -441
46 David Siegel Niemcy 18 -442
47 Simon Spiewok Niemcy 16 -444
  Markus Schiffner Austria 16 -444
49 Dominik Peter Szwajcaria 15 -445
50 Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 14 -446
  Erik Belshaw USA 14 -446
52 Christian Roeste Solberg Norwegia 13 -447
  Janni Reisenauer Austria 13 -447
54 Jonas Schuster Austria 12 -448
  Yuken Iwasa Japonia 12 -448
56 Vilho Palosaari Finlandia 9 -451
  Martin Hamann Niemcy 9 -451
58 Kasperi Valto Finlandia 8 -452
  Robin Pedersen Norwegia 8 -452
60 Sabirzhan Muminov Kazachstan 7 -453
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 7 -453
62 Henri Kavilo Finlandia 6 -454
  Asahi Sakano Japonia 6 -454
64 Tilen Bartol Słowenia 5 -455
  Marcin Wróbel Polska 5 -455
66 Alessandro Batby Francja 4 -456
  Emanuel Schmid Niemcy 4 -456
  Jarosław Krzak Polska 4 -456
  Jan Bombek Słowenia 4 -456
  Nikita Devyatkin Kazachstan 4 -456
71 Svyatoslav Nazarenko Kazachstan 3 -457
  Julijan Smid Austria 3 -457
  Patrik Vitez Słowenia 3 -457
  Adam Niżnik Polska 3 -457
75 Kalle Heikkinen Finlandia 2 -458
76 Simon Steinbeisser Niemcy 1 -459
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1589  
2 Austria Austria 1196 -393
3 Polska Polska 754 -835
4 Słowenia Słowenia 533 -1056
5 Niemcy Niemcy 266 -1323
6 Japonia Japonia 178 -1411
7 USA USA 136 -1453
8 Estonia Estonia 101 -1488
9 Finlandia Finlandia 99 -1490
10 Włochy Włochy 68 -1521
11 Kanada Kanada 50 -1539
12 Kazachstan Kazachstan 36 -1553
13 Szwajcaria Szwajcaria 22 -1567
14 Francja Francja 4 -1585

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Tobias Loeffler (1994)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich