Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2020
Najbliższe zawody
21.11.2020, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 31.07.2010, Courchevel K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kamil Stoch Polska 480  
2 Andreas Strolz Austria 326 -154
3 Stefan Hula Polska 255 -225
4 Jakub Janda Czechy 200 -280
5 Markus Eggenhofer Austria 189 -291
  Antonin Hajek Czechy 189 -291
7 Danny Queck Niemcy 181 -299
8 Dawid Kubacki Polska 170 -310
9 Primoz Pikl Słowenia 152 -328
10 David Unterberger Austria 148 -332
11 Jurij Tepes Słowenia 145 -335
  Maciej Kot Polska 145 -335
13 Felix Schoft Niemcy 144 -336
  Krzysztof Miętus Polska 144 -336
15 Vladimir Zografski Bułgaria 127 -353
16 Rok Zima Słowenia 122 -358
17 Thomas Diethart Austria 104 -376
  Borek Sedlak Czechy 104 -376
19 Richard Freitag Niemcy 97 -383
20 Robert Kranjec Słowenia 82 -398
21 Jan Matura Czechy 80 -400
22 Robert Hrgota Słowenia 77 -403
23 Ilja Rosliakov Rosja 72 -408
24 Rok Urbanc Słowenia 69 -411
25 Lukas Hlava Czechy 61 -419
26 Lukas Mueller Austria 54 -426
  Tomaz Naglic Słowenia 54 -426
28 Emmanuel Chedal Francja 53 -427
29 Tobias Bogner Niemcy 52 -428
30 Jernej Damjan Słowenia 51 -429
31 Heung Chul Choi Korea Pd. 46 -434
32 Mitja Meznar Słowenia 45 -435
  Andrea Morassi Włochy 45 -435
34 Rafał ¦liż Polska 44 -436
35 Klemens Murańka Polska 40 -440
  Łukasz Rutkowski Polska 40 -440
37 Marcin Bachleda Polska 39 -441
38 Julian Musiol Niemcy 37 -443
  Andrzej Zapotoczny Polska 37 -443
40 Diego Dellasega Włochy 35 -445
41 Felix Brodauf Niemcy 34 -446
42 Kai Kovaljeff Finlandia 30 -450
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 30 -450
44 Grzegorz Miętus Polska 29 -451
  Thomas Thurnbichler Austria 29 -451
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 29 -451
47 Dejan Judez Słowenia 25 -455
48 Matic Kramarsic Słowenia 23 -457
  Ondrej Vaculik Czechy 23 -457
50 Pascal Egloff Szwajcaria 22 -458
  Vincent Descombes Sevoie Francja 22 -458
52 Markus Schiffner Austria 21 -459
  Peter Prevc Słowenia 21 -459
54 Alexandre Mabboux Francja 18 -462
  Luka Leban Słowenia 18 -462
  Michael Hayboeck Austria 18 -462
57 Kevin Horlacher Niemcy 17 -463
  Stefan Hayboeck Austria 17 -463
59 Adrian Schuler Szwajcaria 16 -464
60 Marinus Kraus Niemcy 15 -465
61 Marco Grigoli Szwajcaria 14 -466
62 Sebastian Colloredo Włochy 9 -471
63 Volodymyr Boshchuk Ukraina 8 -472
64 Cestmir Kozisek Czechy 6 -474
  Maximilian Mechler Niemcy 6 -474
66 Ronan Lamy Chappuis Francja 5 -475
67 Andraz Pograjc Słowenia 4 -476
  Jakub Kot Polska 4 -476
69 Yevgeniy Levkin Kazachstan 3 -477
  Jaka Hvala Słowenia 3 -477
  Christian Ulmer Niemcy 3 -477
  Tomasz Byrt Polska 3 -477
73 Jure Sinkovec Słowenia 2 -478
  Seou Choi Korea Pd. 2 -478
  Johannes Obermayr Austria 2 -478
76 Florian Horst Niemcy 1 -479
  Tomas Zmoray Słowacja 1 -479
  David Winkler Niemcy 1 -479
  Pavel Karelin Rosja 1 -479
  Arthur Pauli Austria 1 -479
  Ivan Karaulov Kazachstan 1 -479
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 1430  
2 Austria Austria 909 -521
3 Słowenia Słowenia 893 -537
4 Czechy Czechy 663 -767
5 Niemcy Niemcy 588 -842
6 Bułgaria Bułgaria 127 -1303
7 Rosja Rosja 102 -1328
8 Francja Francja 98 -1332
9 Włochy Włochy 89 -1341
10 Korea Pd. Korea Pd. 78 -1352
11 Szwajcaria Szwajcaria 52 -1378
12 Finlandia Finlandia 30 -1400
13 Ukraina Ukraina 8 -1422
14 Kazachstan Kazachstan 4 -1426
15 Słowacja Słowacja 1 -1429

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 listopada 2020 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
21 listopada 2020 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
22 listopada 2020 (niedziela)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
27 listopada 2020 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
14:30
P¦ Ruka
oficjalny trening
16:45
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Dawid Kubacki
45%
Kamil Stoch
17%
Stefan Kraft
17%
Karl Geiger
6%
Marius Lindvik
4%
Ryoyu Kobayashi
3%
Piotr Żyła
3%
Yukiya Sato
3%
Stephan Leyhe
1%
Philipp Aschenwald
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich