Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 31.01.2016, Bischofshofen K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Karl Geiger Niemcy 574  
2 Tom Hilde Norwegia 558 -16
3 David Siegel Niemcy 459 -115
4 Thomas Hofer Austria 409 -165
5 Tomas Vancura Czechy 393 -181
  Halvor Egner Granerud Norwegia 393 -181
7 Clemens Aigner Austria 381 -193
8 Tilen Bartol Słowenia 357 -217
9 Jaka Hvala Słowenia 356 -218
10 Florian Altenburger Austria 344 -230
11 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 315 -259
12 Pius Paschke Niemcy 314 -260
13 Markus Eisenbichler Niemcy 305 -269
14 Espen Roee Norwegia 301 -273
15 Elias Tollinger Austria 291 -283
  Tomaz Naglic Słowenia 291 -283
17 Andrzej Stękała Polska 272 -302
18 Markus Schiffner Austria 263 -311
19 Dawid Kubacki Polska 255 -319
20 Bartłomiej Kłusek Polska 226 -348
21 Bor Pavlovcic Słowenia 220 -354
22 Andraz Pograjc Słowenia 216 -358
23 Martin Hamann Niemcy 213 -361
24 Cestmir Kozisek Czechy 184 -390
25 Andreas Kofler Austria 165 -409
26 Vojtech Stursa Czechy 146 -428
27 Michael Neumayer Niemcy 145 -429
28 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 140 -434
29 Tim Fuchs Niemcy 136 -438
30 Luca Egloff Szwajcaria 131 -443
31 Alex Insam Włochy 120 -454
32 Rune Velta Norwegia 116 -458
33 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 108 -466
34 Nicholas Alexander USA 92 -482
  Rok Justin Słowenia 92 -482
36 Cene Prevc Słowenia 88 -486
37 Jakub Wolny Polska 82 -492
  Lukas Hlava Czechy 82 -492
39 Daniel Huber Austria 81 -493
40 Philipp Aschenwald Austria 80 -494
41 Marius Lindvik Norwegia 77 -497
42 Przemysław Kantyka Polska 75 -499
  Thomas Diethart Austria 75 -499
44 Miran Zupancic Słowenia 72 -502
45 Krzysztof Miętus Polska 71 -503
46 Ziga Jelar Słowenia 69 -505
47 Adrian Sell Niemcy 66 -508
48 Jonathan Siegel Niemcy 63 -511
  Marinus Kraus Niemcy 63 -511
50 Piotr Żyła Polska 62 -512
51 Paul Winter Niemcy 57 -517
52 Ulrich Wohlgenannt Austria 56 -518
53 Stefan Huber Austria 55 -519
54 Jure Sinkovec Słowenia 54 -520
55 Aleksander Zniszczoł Polska 53 -521
  Phillip Sjoeen Norwegia 53 -521
57 Jan Ziobro Polska 52 -522
58 Krzysztof Biegun Polska 42 -532
59 Masamitsu Ito Japonia 40 -534
60 Andreas Schuler Szwajcaria 39 -535
61 Danny Queck Niemcy 35 -539
62 Killian Peier Szwajcaria 32 -542
  Niko Kytoesaho Finlandia 32 -542
64 Clemens Leitner Austria 31 -543
65 Jonathan Learoyd Francja 29 -545
  Kevin Bickner USA 29 -545
67 Jernej Damjan Słowenia 27 -547
68 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 26 -548
69 Pascal Kaelin Szwajcaria 25 -549
70 Michael Glasder USA 24 -550
  Tobias Birchler Szwajcaria 24 -550
72 Robin Pedersen Norwegia 23 -551
  Viktor Polasek Czechy 23 -551
74 Andreas Alamommo Finlandia 20 -554
75 Naoki Nakamura Japonia 19 -555
  Janni Reisenauer Austria 19 -555
77 Simon Greiderer Austria 18 -556
78 Antti Aalto Finlandia 17 -557
79 Paul Brasme Francja 16 -558
  Shohtaroh Hosoda Japonia 16 -558
  Vladimir Zografski Bułgaria 16 -558
82 Mikhail Maksimochkin Rosja 15 -559
  Eetu Nousiainen Finlandia 15 -559
84 Eduard Torok Rumunia 12 -562
85 Anze Semenic Słowenia 11 -563
86 Frantisek Holik Czechy 10 -564
  Stanisław Biela Polska 10 -564
88 Johannes Schubert Niemcy 9 -565
89 Michael Dreher Niemcy 7 -567
90 Sho Suzuki Japonia 6 -568
  Joakim Aune Norwegia 6 -568
92 Robert Johansson Norwegia 5 -569
93 Davide Bresadola Włochy 4 -570
94 Roberto Dellasega Włochy 3 -571
  William Rhoads USA 3 -571
96 Shota Saito Japonia 2 -572
  Alexander Sardyko Rosja 2 -572
  Juho Ojala Finlandia 2 -572
99 Sabirzhan Muminov Kazachstan 1 -573
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2446  
2 Austria Austria 2268 -178
3 Norwegia Norwegia 1955 -491
4 Słowenia Słowenia 1853 -593
5 Polska Polska 1200 -1246
6 Czechy Czechy 838 -1608
7 Szwajcaria Szwajcaria 251 -2195
8 USA USA 148 -2298
9 Kanada Kanada 140 -2306
10 Włochy Włochy 127 -2319
11 Finlandia Finlandia 86 -2360
12 Japonia Japonia 83 -2363
13 Francja Francja 45 -2401
14 Rosja Rosja 43 -2403
15 Bułgaria Bułgaria 16 -2430
16 Rumunia Rumunia 12 -2434
17 Kazachstan Kazachstan 1 -2445

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Roman Trofimow
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich