Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 30.01.2016, Bischofshofen K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Karl Geiger Niemcy 548  
2 Tom Hilde Norwegia 508 -40
3 David Siegel Niemcy 459 -89
4 Tomas Vancura Czechy 393 -155
  Halvor Egner Granerud Norwegia 393 -155
6 Clemens Aigner Austria 381 -167
7 Thomas Hofer Austria 380 -168
8 Tilen Bartol Słowenia 357 -191
9 Jaka Hvala Słowenia 356 -192
10 Florian Altenburger Austria 344 -204
11 Pius Paschke Niemcy 314 -234
12 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 308 -240
13 Espen Roee Norwegia 301 -247
14 Elias Tollinger Austria 291 -257
  Tomaz Naglic Słowenia 291 -257
16 Andrzej Stękała Polska 272 -276
17 Markus Schiffner Austria 263 -285
18 Dawid Kubacki Polska 255 -293
19 Bor Pavlovcic Słowenia 220 -328
20 Markus Eisenbichler Niemcy 205 -343
21 Martin Hamann Niemcy 201 -347
22 Andraz Pograjc Słowenia 194 -354
23 Bartłomiej Kłusek Polska 186 -362
24 Cestmir Kozisek Czechy 183 -365
25 Andreas Kofler Austria 165 -383
26 Vojtech Stursa Czechy 146 -402
27 Michael Neumayer Niemcy 145 -403
28 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 140 -408
29 Tim Fuchs Niemcy 136 -412
30 Rune Velta Norwegia 116 -432
31 Rok Justin Słowenia 92 -456
  Nicholas Alexander USA 92 -456
33 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 90 -458
34 Cene Prevc Słowenia 88 -460
35 Luca Egloff Szwajcaria 86 -462
36 Lukas Hlava Czechy 82 -466
37 Daniel Huber Austria 81 -467
38 Philipp Aschenwald Austria 80 -468
39 Marius Lindvik Norwegia 77 -471
40 Miran Zupancic Słowenia 72 -476
41 Krzysztof Miętus Polska 71 -477
42 Jakub Wolny Polska 67 -481
43 Adrian Sell Niemcy 66 -482
44 Przemysław Kantyka Polska 64 -484
45 Marinus Kraus Niemcy 63 -485
46 Thomas Diethart Austria 59 -489
47 Paul Winter Niemcy 57 -491
48 Stefan Huber Austria 55 -493
49 Jure Sinkovec Słowenia 54 -494
50 Phillip Sjoeen Norwegia 53 -495
  Jonathan Siegel Niemcy 53 -495
  Aleksander Zniszczoł Polska 53 -495
53 Jan Ziobro Polska 44 -504
54 Masamitsu Ito Japonia 40 -508
  Alex Insam Włochy 40 -508
56 Andreas Schuler Szwajcaria 39 -509
57 Ziga Jelar Słowenia 37 -511
58 Danny Queck Niemcy 35 -513
59 Niko Kytoesaho Finlandia 32 -516
  Killian Peier Szwajcaria 32 -516
61 Jonathan Learoyd Francja 29 -519
  Kevin Bickner USA 29 -519
63 Krzysztof Biegun Polska 28 -520
64 Jernej Damjan Słowenia 27 -521
65 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 26 -522
66 Robin Pedersen Norwegia 23 -525
67 Tobias Birchler Szwajcaria 22 -526
68 Andreas Alamommo Finlandia 20 -528
  Ulrich Wohlgenannt Austria 20 -528
70 Naoki Nakamura Japonia 19 -529
71 Antti Aalto Finlandia 17 -531
72 Shohtaroh Hosoda Japonia 16 -532
  Janni Reisenauer Austria 16 -532
  Pascal Kaelin Szwajcaria 16 -532
  Vladimir Zografski Bułgaria 16 -532
76 Mikhail Maksimochkin Rosja 15 -533
  Eetu Nousiainen Finlandia 15 -533
78 Paul Brasme Francja 12 -536
  Simon Greiderer Austria 12 -536
  Eduard Torok Rumunia 12 -536
81 Anze Semenic Słowenia 11 -537
82 Viktor Polasek Czechy 10 -538
  Frantisek Holik Czechy 10 -538
  Stanisław Biela Polska 10 -538
85 Johannes Schubert Niemcy 9 -539
  Clemens Leitner Austria 9 -539
87 Michael Dreher Niemcy 7 -541
88 Sho Suzuki Japonia 6 -542
  Joakim Aune Norwegia 6 -542
90 Davide Bresadola Włochy 4 -544
91 William Rhoads USA 3 -545
  Roberto Dellasega Włochy 3 -545
93 Juho Ojala Finlandia 2 -546
  Shota Saito Japonia 2 -546
  Alexander Sardyko Rosja 2 -546
  Piotr Żyła Polska 2 -546
97 Sabirzhan Muminov Kazachstan 1 -547
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2298  
2 Austria Austria 2156 -142
3 Norwegia Norwegia 1875 -423
4 Słowenia Słowenia 1799 -499
5 Polska Polska 1052 -1246
6 Czechy Czechy 824 -1474
7 Szwajcaria Szwajcaria 195 -2103
8 Kanada Kanada 140 -2158
9 USA USA 124 -2174
10 Finlandia Finlandia 86 -2212
11 Japonia Japonia 83 -2215
12 Włochy Włochy 47 -2251
13 Rosja Rosja 43 -2255
14 Francja Francja 41 -2257
15 Bułgaria Bułgaria 16 -2282
16 Rumunia Rumunia 12 -2286
17 Kazachstan Kazachstan 1 -2297

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Henriette Smeby
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Deyan Funtarov (1995)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich