Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 22.01.2016, Sapporo K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 David Siegel Niemcy 459  
2 Tilen Bartol Słowenia 355 -104
3 Karl Geiger Niemcy 342 -117
4 Halvor Egner Granerud Norwegia 333 -126
5 Thomas Hofer Austria 320 -139
6 Tomas Vancura Czechy 316 -143
7 Clemens Aigner Austria 315 -144
8 Tom Hilde Norwegia 292 -167
9 Florian Altenburger Austria 279 -180
10 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 276 -183
11 Andrzej Stękała Polska 272 -187
12 Pius Paschke Niemcy 270 -189
13 Dawid Kubacki Polska 255 -204
14 Espen Roee Norwegia 247 -212
15 Markus Schiffner Austria 243 -216
16 Tomaz Naglic Słowenia 242 -217
17 Elias Tollinger Austria 211 -248
18 Jaka Hvala Słowenia 176 -283
19 Andreas Kofler Austria 165 -294
  Andraz Pograjc Słowenia 165 -294
21 Cestmir Kozisek Czechy 161 -298
22 Bor Pavlovcic Słowenia 147 -312
23 Michael Neumayer Niemcy 145 -314
24 Bartłomiej Kłusek Polska 141 -318
25 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 140 -319
26 Martin Hamann Niemcy 137 -322
27 Markus Eisenbichler Niemcy 131 -328
28 Tim Fuchs Niemcy 124 -335
29 Vojtech Stursa Czechy 123 -336
30 Rok Justin Słowenia 92 -367
31 Cene Prevc Słowenia 88 -371
32 Rune Velta Norwegia 84 -375
33 Philipp Aschenwald Austria 80 -379
34 Luca Egloff Szwajcaria 79 -380
35 Marius Lindvik Norwegia 77 -382
36 Miran Zupancic Słowenia 72 -387
37 Krzysztof Miętus Polska 71 -388
38 Adrian Sell Niemcy 66 -393
39 Jakub Wolny Polska 63 -396
40 Paul Winter Niemcy 54 -405
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 54 -405
  Jure Sinkovec Słowenia 54 -405
43 Phillip Sjoeen Norwegia 53 -406
44 Marinus Kraus Niemcy 44 -415
  Jan Ziobro Polska 44 -415
46 Thomas Diethart Austria 43 -416
47 Nicholas Alexander USA 42 -417
  Jonathan Siegel Niemcy 42 -417
49 Stefan Huber Austria 41 -418
50 Masamitsu Ito Japonia 40 -419
51 Aleksander Zniszczoł Polska 39 -420
52 Danny Queck Niemcy 35 -424
53 Killian Peier Szwajcaria 32 -427
  Niko Kytoesaho Finlandia 32 -427
55 Przemysław Kantyka Polska 31 -428
56 Andreas Schuler Szwajcaria 30 -429
57 Jonathan Learoyd Francja 29 -430
58 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 26 -433
59 Jernej Damjan Słowenia 25 -434
60 Ziga Jelar Słowenia 23 -436
  Robin Pedersen Norwegia 23 -436
62 Tobias Birchler Szwajcaria 22 -437
63 Krzysztof Biegun Polska 20 -439
  Andreas Alamommo Finlandia 20 -439
65 Daniel Huber Austria 16 -443
  Vladimir Zografski Bułgaria 16 -443
67 Eetu Nousiainen Finlandia 15 -444
  Pascal Kaelin Szwajcaria 15 -444
69 Kevin Bickner USA 14 -445
70 Eduard Torok Rumunia 12 -447
71 Frantisek Holik Czechy 10 -449
  Stanisław Biela Polska 10 -449
73 Johannes Schubert Niemcy 9 -450
  Mikhail Maksimochkin Rosja 9 -450
75 Shohtaroh Hosoda Japonia 8 -451
76 Naoki Nakamura Japonia 7 -452
  Paul Brasme Francja 7 -452
  Michael Dreher Niemcy 7 -452
79 Sho Suzuki Japonia 6 -453
  Joakim Aune Norwegia 6 -453
81 Davide Bresadola Włochy 4 -455
  Viktor Polasek Czechy 4 -455
83 Roberto Dellasega Włochy 3 -456
84 Shota Saito Japonia 2 -457
  Alexander Sardyko Rosja 2 -457
86 Sabirzhan Muminov Kazachstan 1 -458
  Antti Aalto Finlandia 1 -458
  Juho Ojala Finlandia 1 -458
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1865  
2 Austria Austria 1713 -152
3 Norwegia Norwegia 1445 -420
4 Słowenia Słowenia 1439 -426
5 Polska Polska 946 -919
6 Czechy Czechy 614 -1251
7 Szwajcaria Szwajcaria 178 -1687
8 Kanada Kanada 140 -1725
9 Finlandia Finlandia 69 -1796
10 Japonia Japonia 63 -1802
11 USA USA 56 -1809
12 Rosja Rosja 37 -1828
13 Francja Francja 36 -1829
14 Bułgaria Bułgaria 16 -1849
15 Rumunia Rumunia 12 -1853
16 Włochy Włochy 7 -1858
17 Kazachstan Kazachstan 1 -1864

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Roman Trofimow
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich