Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 12.12.2015, Rena K-99
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 160  
  Tilen Bartol Słowenia 160  
3 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 110 -50
4 Andrzej Stękała Polska 100 -60
5 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 95 -65
6 Espen Roee Norwegia 69 -91
7 Markus Eisenbichler Niemcy 68 -92
8 Karl Geiger Niemcy 65 -95
9 Pius Paschke Niemcy 61 -99
10 Andraz Pograjc Słowenia 55 -105
11 Michael Neumayer Niemcy 44 -116
12 Tomas Vancura Czechy 42 -118
13 Marius Lindvik Norwegia 40 -120
14 Florian Altenburger Austria 31 -129
15 David Siegel Niemcy 28 -132
16 Krzysztof Miętus Polska 27 -133
17 Philipp Aschenwald Austria 24 -136
18 Cestmir Kozisek Czechy 22 -138
19 Tim Fuchs Niemcy 21 -139
20 Phillip Sjoeen Norwegia 20 -140
  Bartłomiej Kłusek Polska 20 -140
22 Tomaz Naglic Słowenia 19 -141
23 Paul Winter Niemcy 18 -142
  Jakub Wolny Polska 18 -142
25 Pascal Kaelin Szwajcaria 15 -145
26 Elias Tollinger Austria 14 -146
  Aleksander Zniszczoł Polska 14 -146
28 Eduard Torok Rumunia 12 -148
29 Thomas Diethart Austria 11 -149
30 Jaka Hvala Słowenia 10 -150
  Vladimir Zografski Bułgaria 10 -150
32 Clemens Aigner Austria 9 -151
33 Vojtech Stursa Czechy 8 -152
34 Joakim Aune Norwegia 6 -154
35 Paul Brasme Francja 5 -155
  Jure Sinkovec Słowenia 5 -155
37 Alexander Sardyko Rosja 2 -158
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 405  
2 Niemcy Niemcy 305 -100
3 Słowenia Słowenia 249 -156
4 Polska Polska 179 -226
5 Kanada Kanada 95 -310
6 Austria Austria 89 -316
7 Czechy Czechy 72 -333
8 Szwajcaria Szwajcaria 15 -390
9 Rumunia Rumunia 12 -393
10 Bułgaria Bułgaria 10 -395
11 Francja Francja 5 -400
12 Rosja Rosja 2 -403

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Adam Ruda
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich