TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 09.03.2013, Vikersund K-105
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anze Semenic Słowenia 667  
2 Matic Benedik Słowenia 651 -16
3 Atle Pedersen Roensen Norwegia 647 -20
4 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 633 -34
5 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 624 -43
6 Marinus Kraus Niemcy 604 -63
7 Andraz Pograjc Słowenia 583 -84
8 Felix Schoft Niemcy 531 -136
9 Stefan Kraft Austria 525 -142
10 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 524 -143
11 Jan Ziobro Polska 456 -211
12 Matic Kramarsic Słowenia 445 -222
13 Manuel Poppinger Austria 419 -248
14 Vegard Swensen Norwegia 414 -253
15 Danny Queck Niemcy 388 -279
16 Manuel Fettner Austria 380 -287
17 Nejc Dezman Słowenia 379 -288
18 Jan Maylaender Niemcy 370 -297
19 Thomas Diethart Austria 349 -318
20 Klemens Murańka Polska 347 -320
21 Stefan Hula Polska 339 -328
22 Lukas Mueller Austria 320 -347
23 Ziga Mandl Słowenia 299 -368
24 Miran Zupancic Słowenia 280 -387
25 Krzysztof Biegun Polska 266 -401
26 Maximilian Mechler Niemcy 239 -428
27 Andreas Strolz Austria 231 -436
28 Antonin Hajek Czechy 230 -437
29 Rok Justin Słowenia 222 -445
30 Stephan Leyhe Niemcy 220 -447
31 Pius Paschke Niemcy 218 -449
32 Łukasz Rutkowski Polska 192 -475
33 Cestmir Kozisek Czechy 185 -482
34 Elias Pfannenstill Austria 184 -483
35 Daniel Wenig Niemcy 178 -489
36 Gregor Deschwanden Szwajcaria 166 -501
37 Martin Koch Austria 160 -507
  Ilmir Hazetdinov Rosja 160 -507
39 Takanobu Okabe Japonia 145 -522
  Martin Schmitt Niemcy 145 -522
41 Robert Johansson Norwegia 142 -525
  Christian Heim Niemcy 142 -525
43 Aleksander Zniszczoł Polska 139 -528
  Jakub Janda Czechy 139 -528
45 Johann Andre Forfang Norwegia 130 -537
46 David Zauner Austria 120 -547
47 Dominik Maylaender Niemcy 118 -549
48 Philipp Aschenwald Austria 115 -552
49 Roberto Dellasega Włochy 114 -553
50 Pascal Kaelin Szwajcaria 113 -554
51 David Winkler Niemcy 102 -565
52 Bartłomiej Kłusek Polska 101 -566
  Nicholas Alexander USA 101 -566
54 Cene Prevc Słowenia 100 -567
  Mats Soehagen Berggaard Norwegia 100 -567
56 Karl Geiger Niemcy 96 -571
57 Espen Enger Halvorsen Norwegia 94 -573
58 Tobias Bogner Niemcy 93 -574
59 Clemens Aigner Austria 86 -581
60 Hiroaki Watanabe Japonia 84 -583
61 Markus Schiffner Austria 79 -588
62 Stefan Hayboeck Austria 76 -591
63 Markus Eisenbichler Niemcy 69 -598
64 Killian Peier Szwajcaria 68 -599
65 Anze Lanisek Słowenia 66 -601
  Vincent Descombes Sevoie Francja 66 -601
67 Michael Hayboeck Austria 62 -605
68 Daniel Althaus Niemcy 61 -606
69 Seou Choi Korea Pd. 60 -607
  Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 60 -607
71 Florian Menz Niemcy 58 -609
  Tomaz Naglic Słowenia 58 -609
  Johan Martin Brandt Norwegia 58 -609
  Grzegorz Miętus Polska 58 -609
75 Marco Grigoli Szwajcaria 57 -610
76 Andrzej Zapotoczny Polska 55 -612
77 Florian Altenburger Austria 48 -619
78 Ronan Lamy Chappuis Francja 44 -623
79 Elias Tollinger Austria 42 -625
  Sho Suzuki Japonia 42 -625
  David Unterberger Austria 42 -625
82 Gasper Bartol Słowenia 41 -626
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 41 -626
84 Mikhail Maksimochkin Rosja 40 -627
85 Shota Tanaka Japonia 39 -628
86 Fumihisa Yumoto Japonia 38 -629
87 Jaka Kosec Słowenia 37 -630
88 Sami Heiskanen Finlandia 36 -631
  Ernest Prislic Słowenia 36 -631
90 Thomas Lackner Austria 35 -632
91 Dimitry Ipatov Rosja 34 -633
92 Alexandre Mabboux Francja 33 -634
93 Heung Chul Choi Korea Pd. 32 -635
94 Vladislav Boyarintsev Rosja 30 -637
95 Tobias Lugert Niemcy 27 -640
96 Yumu Harada Japonia 26 -641
97 Alexander Sardyko Rosja 24 -643
  Anssi Koivuranta Finlandia 24 -643
  Peter Frenette USA 24 -643
  Marcin Bachleda Polska 24 -643
  Anders Johnson USA 24 -643
102 Nicholas Fairall USA 23 -644
  Rafał ¦liż Polska 23 -644
104 Pascal Egloff Szwajcaria 21 -646
105 Borek Sedlak Czechy 20 -647
106 Jakub Kot Polska 18 -649
  David Viry Francja 18 -649
108 Andrea Morassi Włochy 15 -652
  Stanisław Biela Polska 15 -652
110 Simen Key Grimsrud Norwegia 14 -653
  Jiri Mazoch Czechy 14 -653
112 Anton Kalinitschenko Rosja 13 -654
113 Rok Urbanc Słowenia 12 -655
114 Nicolas Mayer Francja 11 -656
115 Chris Lamb USA 10 -657
  Taro Takayanagi Japonia 10 -657
  Primoz Pikl Słowenia 10 -657
118 Jere Kykkänen Finlandia 9 -658
  Carl Nordin Szwecja 9 -658
120 Vojtech Stursa Czechy 8 -659
  Michael Glasder USA 8 -659
  Yuhei Sasaki Japonia 8 -659
123 Alexey Buyvolov Rosja 7 -660
  Martin Cikl Czechy 7 -660
125 Michael Dreher Niemcy 6 -661
  Kevin Horlacher Niemcy 6 -661
  Davide Bresadola Włochy 6 -661
128 Daniel Andre Tande Norwegia 5 -662
  Pascal Sommer Szwajcaria 5 -662
130 Tobias Loeffler Niemcy 4 -663
  Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 4 -663
  Espen Roee Norwegia 4 -663
  Dusty Korek Kanada 4 -663
  Sami Niemi Finlandia 4 -663
  Alexander Mitz Szwecja 4 -663
  Christoph Stauder Austria 4 -663
137 Oldrik van der Aalst Holandia 3 -664
  Ruben de Wit Holandia 3 -664
  Diego Dellasega Włochy 3 -664
140 Daniel Huber Austria 2 -665
  Shohtaroh Hosoda Japonia 2 -665
  Lars Antonissen Holandia 2 -665
  Joachim Hauer Norwegia 2 -665
144 Florian Gugg Austria 1 -666
  Nico Polychronidis Grecja 1 -666
  Matthew Rowley Kanada 1 -666
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 3886  
2 Niemcy Niemcy 3675 -211
3 Norwegia Norwegia 3455 -431
4 Austria Austria 3280 -606
5 Polska Polska 2033 -1853
6 Czechy Czechy 603 -3283
7 Szwajcaria Szwajcaria 430 -3456
8 Japonia Japonia 394 -3492
9 Rosja Rosja 308 -3578
10 USA USA 190 -3696
11 Francja Francja 172 -3714
12 Włochy Włochy 138 -3748
13 Korea Pd. Korea Pd. 133 -3753
14 Finlandia Finlandia 73 -3813
15 Szwecja Szwecja 13 -3873
16 Holandia Holandia 8 -3878
17 Kanada Kanada 5 -3881
18 Grecja Grecja 1 -3885

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »