TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 03.03.2013, Liberec K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Matic Benedik Słowenia 651  
2 Atle Pedersen Roensen Norwegia 647 -4
3 Anze Semenic Słowenia 599 -52
4 Andraz Pograjc Słowenia 583 -68
5 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 572 -79
6 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 547 -104
7 Stefan Kraft Austria 525 -126
8 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 524 -127
9 Felix Schoft Niemcy 519 -132
10 Marinus Kraus Niemcy 484 -167
11 Matic Kramarsic Słowenia 432 -219
12 Vegard Swensen Norwegia 412 -239
13 Danny Queck Niemcy 388 -263
14 Manuel Fettner Austria 380 -271
15 Jan Ziobro Polska 376 -275
16 Nejc Dezman Słowenia 364 -287
17 Thomas Diethart Austria 349 -302
18 Klemens Murańka Polska 347 -304
19 Jan Maylaender Niemcy 346 -305
20 Stefan Hula Polska 339 -312
21 Manuel Poppinger Austria 327 -324
22 Lukas Mueller Austria 320 -331
23 Ziga Mandl Słowenia 284 -367
24 Miran Zupancic Słowenia 244 -407
25 Andreas Strolz Austria 210 -441
26 Krzysztof Biegun Polska 204 -447
27 Rok Justin Słowenia 196 -455
  Stephan Leyhe Niemcy 196 -455
29 Łukasz Rutkowski Polska 192 -459
30 Cestmir Kozisek Czechy 185 -466
31 Elias Pfannenstill Austria 184 -467
32 Daniel Wenig Niemcy 178 -473
33 Gregor Deschwanden Szwajcaria 166 -485
34 Martin Koch Austria 160 -491
  Ilmir Hazetdinov Rosja 160 -491
36 Pius Paschke Niemcy 157 -494
37 Takanobu Okabe Japonia 145 -506
  Martin Schmitt Niemcy 145 -506
39 Christian Heim Niemcy 142 -509
40 Antonin Hajek Czechy 140 -511
41 Aleksander Zniszczoł Polska 139 -512
  Jakub Janda Czechy 139 -512
43 Robert Johansson Norwegia 124 -527
44 Maximilian Mechler Niemcy 121 -530
45 David Zauner Austria 120 -531
46 Dominik Maylaender Niemcy 118 -533
47 Philipp Aschenwald Austria 115 -536
48 Roberto Dellasega Włochy 114 -537
49 David Winkler Niemcy 102 -549
50 Bartłomiej Kłusek Polska 101 -550
  Nicholas Alexander USA 101 -550
52 Karl Geiger Niemcy 96 -555
53 Tobias Bogner Niemcy 93 -558
54 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 91 -560
55 Clemens Aigner Austria 86 -565
56 Hiroaki Watanabe Japonia 84 -567
57 Pascal Kaelin Szwajcaria 83 -568
58 Markus Schiffner Austria 79 -572
59 Espen Enger Halvorsen Norwegia 78 -573
60 Stefan Hayboeck Austria 76 -575
61 Markus Eisenbichler Niemcy 69 -582
62 Anze Lanisek Słowenia 66 -585
  Vincent Descombes Sevoie Francja 66 -585
64 Michael Hayboeck Austria 62 -589
65 Daniel Althaus Niemcy 61 -590
66 Seou Choi Korea Pd. 60 -591
67 Cene Prevc Słowenia 58 -593
  Florian Menz Niemcy 58 -593
  Tomaz Naglic Słowenia 58 -593
70 Marco Grigoli Szwajcaria 57 -594
71 Andrzej Zapotoczny Polska 55 -596
72 Grzegorz Miętus Polska 52 -599
73 Florian Altenburger Austria 48 -603
74 Ronan Lamy Chappuis Francja 44 -607
75 Elias Tollinger Austria 42 -609
  Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 42 -609
  Sho Suzuki Japonia 42 -609
  David Unterberger Austria 42 -609
79 Gasper Bartol Słowenia 41 -610
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 41 -610
81 Shota Tanaka Japonia 39 -612
  Killian Peier Szwajcaria 39 -612
83 Fumihisa Yumoto Japonia 38 -613
84 Jaka Kosec Słowenia 37 -614
85 Sami Heiskanen Finlandia 36 -615
  Ernest Prislic Słowenia 36 -615
87 Thomas Lackner Austria 35 -616
88 Dimitry Ipatov Rosja 34 -617
89 Alexandre Mabboux Francja 33 -618
90 Heung Chul Choi Korea Pd. 32 -619
  Johan Martin Brandt Norwegia 32 -619
92 Tobias Lugert Niemcy 27 -624
93 Yumu Harada Japonia 26 -625
94 Alexander Sardyko Rosja 24 -627
  Anssi Koivuranta Finlandia 24 -627
  Peter Frenette USA 24 -627
  Marcin Bachleda Polska 24 -627
  Anders Johnson USA 24 -627
99 Nicholas Fairall USA 23 -628
  Rafał ¦liż Polska 23 -628
  Vladislav Boyarintsev Rosja 23 -628
102 Pascal Egloff Szwajcaria 19 -632
103 Jakub Kot Polska 18 -633
  David Viry Francja 18 -633
105 Andrea Morassi Włochy 15 -636
106 Simen Key Grimsrud Norwegia 14 -637
  Jiri Mazoch Czechy 14 -637
108 Anton Kalinitschenko Rosja 13 -638
109 Johann Andre Forfang Norwegia 12 -639
  Rok Urbanc Słowenia 12 -639
111 Nicolas Mayer Francja 11 -640
112 Taro Takayanagi Japonia 10 -641
  Primoz Pikl Słowenia 10 -641
  Borek Sedlak Czechy 10 -641
115 Chris Lamb USA 9 -642
  Jere Kykkänen Finlandia 9 -642
117 Vojtech Stursa Czechy 8 -643
  Yuhei Sasaki Japonia 8 -643
119 Alexey Buyvolov Rosja 7 -644
  Martin Cikl Czechy 7 -644
121 Kevin Horlacher Niemcy 6 -645
  Davide Bresadola Włochy 6 -645
123 Pascal Sommer Szwajcaria 5 -646
124 Tobias Loeffler Niemcy 4 -647
  Dusty Korek Kanada 4 -647
  Sami Niemi Finlandia 4 -647
  Alexander Mitz Szwecja 4 -647
  Stanisław Biela Polska 4 -647
  Christoph Stauder Austria 4 -647
130 Oldrik van der Aalst Holandia 3 -648
  Diego Dellasega Włochy 3 -648
132 Daniel Huber Austria 2 -649
  Shohtaroh Hosoda Japonia 2 -649
  Lars Antonissen Holandia 2 -649
  Joachim Hauer Norwegia 2 -649
136 Florian Gugg Austria 1 -650
  Nico Polychronidis Grecja 1 -650
  Matthew Rowley Kanada 1 -650
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 3671  
2 Niemcy Niemcy 3310 -361
3 Austria Austria 3167 -504
4 Norwegia Norwegia 3097 -574
5 Polska Polska 1874 -1797
6 Czechy Czechy 503 -3168
7 Japonia Japonia 394 -3277
8 Szwajcaria Szwajcaria 369 -3302
9 Rosja Rosja 261 -3410
10 USA USA 181 -3490
11 Francja Francja 172 -3499
12 Włochy Włochy 138 -3533
13 Korea Pd. Korea Pd. 133 -3538
14 Finlandia Finlandia 73 -3598
15 Holandia Holandia 5 -3666
  Kanada Kanada 5 -3666
17 Szwecja Szwecja 4 -3667
18 Grecja Grecja 1 -3670

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »