TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 24.02.2013, Wisła K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Matic Benedik Słowenia 651  
2 Atle Pedersen Roensen Norwegia 606 -45
3 Andraz Pograjc Słowenia 583 -68
4 Anze Semenic Słowenia 570 -81
5 Stefan Kraft Austria 525 -126
6 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 524 -127
7 Felix Schoft Niemcy 506 -145
8 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 466 -185
9 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 445 -206
10 Vegard Swensen Norwegia 405 -246
11 Manuel Fettner Austria 380 -271
12 Danny Queck Niemcy 370 -281
13 Nejc Dezman Słowenia 350 -301
14 Jan Maylaender Niemcy 346 -305
15 Stefan Hula Polska 339 -312
16 Thomas Diethart Austria 333 -318
17 Jan Ziobro Polska 324 -327
18 Lukas Mueller Austria 320 -331
19 Klemens Murańka Polska 318 -333
20 Matic Kramarsic Słowenia 292 -359
21 Marinus Kraus Niemcy 284 -367
22 Manuel Poppinger Austria 253 -398
23 Ziga Mandl Słowenia 228 -423
24 Miran Zupancic Słowenia 219 -432
25 Elias Pfannenstill Austria 184 -467
26 Daniel Wenig Niemcy 178 -473
27 Gregor Deschwanden Szwajcaria 166 -485
28 Martin Koch Austria 160 -491
  Stephan Leyhe Niemcy 160 -491
30 Krzysztof Biegun Polska 159 -492
31 Andreas Strolz Austria 149 -502
32 Takanobu Okabe Japonia 145 -506
  Martin Schmitt Niemcy 145 -506
34 Rok Justin Słowenia 144 -507
35 Cestmir Kozisek Czechy 143 -508
36 Christian Heim Niemcy 142 -509
37 Antonin Hajek Czechy 140 -511
38 Jakub Janda Czechy 139 -512
  Łukasz Rutkowski Polska 139 -512
40 Ilmir Hazetdinov Rosja 134 -517
41 Robert Johansson Norwegia 124 -527
42 Maximilian Mechler Niemcy 121 -530
43 David Zauner Austria 120 -531
44 Dominik Maylaender Niemcy 118 -533
45 Roberto Dellasega Włochy 114 -537
46 Philipp Aschenwald Austria 103 -548
47 Aleksander Zniszczoł Polska 102 -549
  Pius Paschke Niemcy 102 -549
  David Winkler Niemcy 102 -549
50 Nicholas Alexander USA 101 -550
51 Tobias Bogner Niemcy 93 -558
52 Bartłomiej Kłusek Polska 92 -559
53 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 91 -560
54 Clemens Aigner Austria 86 -565
55 Hiroaki Watanabe Japonia 84 -567
56 Pascal Kaelin Szwajcaria 83 -568
57 Espen Enger Halvorsen Norwegia 78 -573
58 Stefan Hayboeck Austria 76 -575
59 Anze Lanisek Słowenia 66 -585
  Vincent Descombes Sevoie Francja 66 -585
61 Michael Hayboeck Austria 62 -589
62 Daniel Althaus Niemcy 61 -590
63 Seou Choi Korea Pd. 60 -591
64 Markus Schiffner Austria 59 -592
65 Cene Prevc Słowenia 58 -593
  Tomaz Naglic Słowenia 58 -593
67 Marco Grigoli Szwajcaria 57 -594
68 Florian Menz Niemcy 56 -595
69 Andrzej Zapotoczny Polska 55 -596
70 Grzegorz Miętus Polska 52 -599
  Markus Eisenbichler Niemcy 52 -599
72 Karl Geiger Niemcy 50 -601
73 Florian Altenburger Austria 48 -603
74 Ronan Lamy Chappuis Francja 44 -607
75 Elias Tollinger Austria 42 -609
  Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 42 -609
  Sho Suzuki Japonia 42 -609
  David Unterberger Austria 42 -609
79 Gasper Bartol Słowenia 41 -610
80 Shota Tanaka Japonia 39 -612
  Killian Peier Szwajcaria 39 -612
82 Fumihisa Yumoto Japonia 38 -613
83 Jaka Kosec Słowenia 37 -614
84 Sami Heiskanen Finlandia 36 -615
  Ernest Prislic Słowenia 36 -615
86 Thomas Lackner Austria 35 -616
87 Chil-Ku Kang Korea Pd. 34 -617
  Dimitry Ipatov Rosja 34 -617
89 Alexandre Mabboux Francja 33 -618
90 Johan Martin Brandt Norwegia 32 -619
91 Tobias Lugert Niemcy 27 -624
92 Yumu Harada Japonia 26 -625
93 Alexander Sardyko Rosja 24 -627
  Anssi Koivuranta Finlandia 24 -627
  Peter Frenette USA 24 -627
  Marcin Bachleda Polska 24 -627
  Anders Johnson USA 24 -627
98 Nicholas Fairall USA 23 -628
  Rafał ¦liż Polska 23 -628
  Vladislav Boyarintsev Rosja 23 -628
101 Pascal Egloff Szwajcaria 19 -632
102 Heung Chul Choi Korea Pd. 18 -633
  Jakub Kot Polska 18 -633
  David Viry Francja 18 -633
105 Andrea Morassi Włochy 15 -636
106 Simen Key Grimsrud Norwegia 14 -637
  Jiri Mazoch Czechy 14 -637
108 Johann Andre Forfang Norwegia 12 -639
  Rok Urbanc Słowenia 12 -639
110 Nicolas Mayer Francja 11 -640
111 Taro Takayanagi Japonia 10 -641
  Primoz Pikl Słowenia 10 -641
113 Chris Lamb USA 9 -642
  Jere Kykkänen Finlandia 9 -642
115 Vojtech Stursa Czechy 8 -643
  Yuhei Sasaki Japonia 8 -643
117 Alexey Buyvolov Rosja 7 -644
  Martin Cikl Czechy 7 -644
119 Kevin Horlacher Niemcy 6 -645
  Davide Bresadola Włochy 6 -645
121 Pascal Sommer Szwajcaria 5 -646
122 Tobias Loeffler Niemcy 4 -647
  Dusty Korek Kanada 4 -647
  Alexander Mitz Szwecja 4 -647
  Stanisław Biela Polska 4 -647
  Christoph Stauder Austria 4 -647
127 Oldrik van der Aalst Holandia 3 -648
  Anton Kalinitschenko Rosja 3 -648
  Diego Dellasega Włochy 3 -648
130 Daniel Huber Austria 2 -649
  Shohtaroh Hosoda Japonia 2 -649
  Lars Antonissen Holandia 2 -649
  Joachim Hauer Norwegia 2 -649
134 Florian Gugg Austria 1 -650
  Nico Polychronidis Grecja 1 -650
  Borek Sedlak Czechy 1 -650
  Matthew Rowley Kanada 1 -650
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 3355  
2 Austria Austria 2984 -371
3 Niemcy Niemcy 2923 -432
4 Norwegia Norwegia 2841 -514
5 Polska Polska 1649 -1706
6 Czechy Czechy 452 -2903
7 Japonia Japonia 394 -2961
8 Szwajcaria Szwajcaria 369 -2986
9 Rosja Rosja 225 -3130
10 USA USA 181 -3174
11 Francja Francja 172 -3183
12 Włochy Włochy 138 -3217
13 Korea Pd. Korea Pd. 112 -3243
14 Finlandia Finlandia 69 -3286
15 Holandia Holandia 5 -3350
  Kanada Kanada 5 -3350
17 Szwecja Szwecja 4 -3351
18 Grecja Grecja 1 -3354

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »