TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja po konkursie: 03.02.2013, Planica K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Kraft Austria 525  
2 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 384 -141
3 Manuel Fettner Austria 380 -145
4 Felix Schoft Niemcy 369 -156
5 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 360 -165
6 Stefan Hula Polska 339 -186
7 Atle Pedersen Roensen Norwegia 329 -196
8 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 306 -219
9 Vegard Swensen Norwegia 293 -232
10 Andraz Pograjc Słowenia 277 -248
11 Lukas Mueller Austria 260 -265
12 Anze Semenic Słowenia 255 -270
13 Klemens Murańka Polska 245 -280
14 Thomas Diethart Austria 236 -289
15 Jan Ziobro Polska 224 -301
16 Matic Kramarsic Słowenia 221 -304
17 Marinus Kraus Niemcy 218 -307
18 Miran Zupancic Słowenia 206 -319
19 Jan Maylaender Niemcy 204 -321
20 Nejc Dezman Słowenia 198 -327
21 Daniel Wenig Niemcy 178 -347
22 Gregor Deschwanden Szwajcaria 166 -359
23 Martin Koch Austria 160 -365
24 Matic Benedik Słowenia 159 -366
25 Ziga Mandl Słowenia 151 -374
26 Takanobu Okabe Japonia 145 -380
  Martin Schmitt Niemcy 145 -380
28 Cestmir Kozisek Czechy 143 -382
29 Jakub Janda Czechy 139 -386
30 Stephan Leyhe Niemcy 136 -389
31 Maximilian Mechler Niemcy 121 -404
32 David Zauner Austria 120 -405
33 Antonin Hajek Czechy 118 -407
34 Manuel Poppinger Austria 116 -409
35 Roberto Dellasega Włochy 114 -411
36 Dominik Maylaender Niemcy 112 -413
37 Elias Pfannenstill Austria 104 -421
38 Rok Justin Słowenia 101 -424
39 Tobias Bogner Niemcy 93 -432
40 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 90 -435
41 Hiroaki Watanabe Japonia 84 -441
42 Andreas Strolz Austria 82 -443
43 Łukasz Rutkowski Polska 80 -445
  Danny Queck Niemcy 80 -445
45 Espen Enger Halvorsen Norwegia 70 -455
46 Stefan Hayboeck Austria 69 -456
  Pius Paschke Niemcy 69 -456
48 Nicholas Alexander USA 67 -458
  Christian Heim Niemcy 67 -458
50 Anze Lanisek Słowenia 66 -459
  Vincent Descombes Sevoie Francja 66 -459
52 Ilmir Hazetdinov Rosja 63 -462
53 Daniel Althaus Niemcy 61 -464
54 Seou Choi Korea Pd. 60 -465
55 Cene Prevc Słowenia 58 -467
56 Markus Schiffner Austria 57 -468
57 Andrzej Zapotoczny Polska 52 -473
  Markus Eisenbichler Niemcy 52 -473
59 Aleksander Zniszczoł Polska 51 -474
60 Pascal Kaelin Szwajcaria 47 -478
61 Sho Suzuki Japonia 42 -483
  David Unterberger Austria 42 -483
63 Gasper Bartol Słowenia 41 -484
64 Tomaz Naglic Słowenia 40 -485
65 Marco Grigoli Szwajcaria 39 -486
  Shota Tanaka Japonia 39 -486
67 Fumihisa Yumoto Japonia 38 -487
68 Ernest Prislic Słowenia 36 -489
  Sami Heiskanen Finlandia 36 -489
70 Thomas Lackner Austria 35 -490
71 Alexandre Mabboux Francja 33 -492
72 Dimitry Ipatov Rosja 32 -493
73 Jaka Kosec Słowenia 26 -499
  Yumu Harada Japonia 26 -499
  Clemens Aigner Austria 26 -499
76 Chil-Ku Kang Korea Pd. 25 -500
  Johan Martin Brandt Norwegia 25 -500
78 Anders Johnson USA 24 -501
  Bartłomiej Kłusek Polska 24 -501
  Alexander Sardyko Rosja 24 -501
  Peter Frenette USA 24 -501
  Anssi Koivuranta Finlandia 24 -501
  Marcin Bachleda Polska 24 -501
84 Rafał ¦liż Polska 23 -502
85 David Winkler Niemcy 20 -505
86 Pascal Egloff Szwajcaria 19 -506
87 Heung Chul Choi Korea Pd. 18 -507
  Jakub Kot Polska 18 -507
  Nicholas Fairall USA 18 -507
  David Viry Francja 18 -507
91 Robert Johansson Norwegia 15 -510
  Andrea Morassi Włochy 15 -510
93 Jiri Mazoch Czechy 14 -511
  Florian Menz Niemcy 14 -511
  Simen Key Grimsrud Norwegia 14 -511
96 Johann Andre Forfang Norwegia 12 -513
  Rok Urbanc Słowenia 12 -513
  Krzysztof Biegun Polska 12 -513
99 Killian Peier Szwajcaria 10 -515
  Taro Takayanagi Japonia 10 -515
  Primoz Pikl Słowenia 10 -515
102 Yuhei Sasaki Japonia 8 -517
  Vojtech Stursa Czechy 8 -517
104 Martin Cikl Czechy 7 -518
  Alexey Buyvolov Rosja 7 -518
  Chris Lamb USA 7 -518
107 Kevin Horlacher Niemcy 6 -519
  Davide Bresadola Włochy 6 -519
109 Alexander Mitz Szwecja 4 -521
  Stanisław Biela Polska 4 -521
  Christoph Stauder Austria 4 -521
  Tobias Loeffler Niemcy 4 -521
  Dusty Korek Kanada 4 -521
114 Diego Dellasega Włochy 3 -522
115 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 2 -523
  Daniel Huber Austria 2 -523
  Shohtaroh Hosoda Japonia 2 -523
  Lars Antonissen Holandia 2 -523
  Joachim Hauer Norwegia 2 -523
120 Florian Gugg Austria 1 -524
  Nico Polychronidis Grecja 1 -524
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2219  
2 Niemcy Niemcy 1949 -270
3 Norwegia Norwegia 1902 -317
4 Słowenia Słowenia 1857 -362
5 Polska Polska 1096 -1123
6 Czechy Czechy 429 -1790
7 Japonia Japonia 394 -1825
8 Szwajcaria Szwajcaria 281 -1938
9 USA USA 140 -2079
10 Włochy Włochy 138 -2081
11 Rosja Rosja 126 -2093
12 Francja Francja 117 -2102
13 Korea Pd. Korea Pd. 103 -2116
14 Finlandia Finlandia 60 -2159
15 Szwecja Szwecja 4 -2215
  Kanada Kanada 4 -2215
17 Holandia Holandia 2 -2217
18 Grecja Grecja 1 -2218

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Lauri Hakola
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »