Doł±cz do BetX i skorzystaj z bonusów. Najwyższy bonus 7777 PLN na start. Podwójne wej¶cie: freebet na start.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
4
8
9
10
11
22
23
24
29
30
31
marzec 2021
Najbliższe zawody
06.03.2021, godz. 17:00
Oberstdorf HS-137
M¦ druż. M
Klasyfikacja po konkursie: 20.01.2013, Bischofshofen K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Felix Schoft Niemcy 359  
2 Stefan Kraft Austria 345 -14
3 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 310 -49
4 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 304 -55
5 Lukas Mueller Austria 260 -99
6 Klemens Murańka Polska 245 -114
7 Thomas Diethart Austria 229 -130
8 Marinus Kraus Niemcy 218 -141
9 Manuel Fettner Austria 200 -159
10 Miran Zupancic Słowenia 181 -178
11 Daniel Wenig Niemcy 178 -181
12 Jan Ziobro Polska 177 -182
13 Atle Pedersen Roensen Norwegia 168 -191
14 Gregor Deschwanden Szwajcaria 166 -193
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 166 -193
16 Andraz Pograjc Słowenia 165 -194
17 Martin Koch Austria 160 -199
18 Nejc Dezman Słowenia 156 -203
19 Anze Semenic Słowenia 150 -209
20 Takanobu Okabe Japonia 145 -214
  Martin Schmitt Niemcy 145 -214
22 Cestmir Kozisek Czechy 143 -216
23 Jakub Janda Czechy 139 -220
24 Stephan Leyhe Niemcy 136 -223
25 Vegard Swensen Norwegia 135 -224
26 Matic Kramarsic Słowenia 134 -225
27 Stefan Hula Polska 127 -232
28 Maximilian Mechler Niemcy 121 -238
29 David Zauner Austria 120 -239
30 Antonin Hajek Czechy 118 -241
31 Jan Maylaender Niemcy 114 -245
32 Tobias Bogner Niemcy 93 -266
33 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 86 -273
34 Hiroaki Watanabe Japonia 84 -275
35 Roberto Dellasega Włochy 80 -279
  Danny Queck Niemcy 80 -279
37 Espen Enger Halvorsen Norwegia 70 -289
38 Ziga Mandl Słowenia 69 -290
  Matic Benedik Słowenia 69 -290
40 Christian Heim Niemcy 67 -292
41 Vincent Descombes Sevoie Francja 66 -293
42 Ilmir Hazetdinov Rosja 63 -296
43 Seou Choi Korea Pd. 60 -299
44 Cene Prevc Słowenia 58 -301
45 Łukasz Rutkowski Polska 56 -303
  Andreas Strolz Austria 56 -303
47 Andrzej Zapotoczny Polska 52 -307
  Anze Lanisek Słowenia 52 -307
49 Aleksander Zniszczoł Polska 51 -308
50 Elias Pfannenstill Austria 46 -313
51 Sho Suzuki Japonia 42 -317
52 Markus Schiffner Austria 41 -318
53 Tomaz Naglic Słowenia 40 -319
  David Unterberger Austria 40 -319
55 Shota Tanaka Japonia 39 -320
56 Fumihisa Yumoto Japonia 38 -321
57 Thomas Lackner Austria 35 -324
58 Manuel Poppinger Austria 34 -325
  Stefan Hayboeck Austria 34 -325
60 Marco Grigoli Szwajcaria 33 -326
  Alexandre Mabboux Francja 33 -326
62 Dimitry Ipatov Rosja 32 -327
63 Ernest Prislic Słowenia 29 -330
64 Gasper Bartol Słowenia 28 -331
65 Yumu Harada Japonia 26 -333
66 Chil-Ku Kang Korea Pd. 25 -334
67 Alexander Sardyko Rosja 24 -335
  Peter Frenette USA 24 -335
  Marcin Bachleda Polska 24 -335
  Anders Johnson USA 24 -335
  Bartłomiej Kłusek Polska 24 -335
72 Pius Paschke Niemcy 22 -337
73 Pascal Kaelin Szwajcaria 18 -341
  Heung Chul Choi Korea Pd. 18 -341
75 Andrea Morassi Włochy 15 -344
76 Nicholas Fairall USA 14 -345
  Simen Key Grimsrud Norwegia 14 -345
78 Markus Eisenbichler Niemcy 12 -347
  Krzysztof Biegun Polska 12 -347
  Johann Andre Forfang Norwegia 12 -347
  Rok Urbanc Słowenia 12 -347
  Jakub Kot Polska 12 -347
83 Taro Takayanagi Japonia 10 -349
  Primoz Pikl Słowenia 10 -349
  Killian Peier Szwajcaria 10 -349
86 Rok Justin Słowenia 9 -350
87 Yuhei Sasaki Japonia 8 -351
  Vojtech Stursa Czechy 8 -351
89 Nicholas Alexander USA 7 -352
  Martin Cikl Czechy 7 -352
91 Davide Bresadola Włochy 6 -353
  Clemens Aigner Austria 6 -353
93 David Viry Francja 5 -354
94 Dusty Korek Kanada 4 -355
  Alexander Mitz Szwecja 4 -355
  Stanisław Biela Polska 4 -355
  Christoph Stauder Austria 4 -355
  Tobias Loeffler Niemcy 4 -355
99 Shotaro Hosoda Japonia 2 -357
  Lars Antonissen Holandia 2 -357
  Joachim Hauer Norwegia 2 -357
  Pascal Egloff Szwajcaria 2 -357
  Daniel Huber Austria 2 -357
104 Florian Gugg Austria 1 -358
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1613  
2 Niemcy Niemcy 1549 -64
3 Norwegia Norwegia 1267 -346
4 Słowenia Słowenia 1162 -451
5 Polska Polska 784 -829
6 Czechy Czechy 415 -1198
7 Japonia Japonia 394 -1219
8 Szwajcaria Szwajcaria 229 -1384
9 Rosja Rosja 119 -1494
10 Francja Francja 104 -1509
11 Korea Pd. Korea Pd. 103 -1510
12 Włochy Włochy 101 -1512
13 USA USA 69 -1544
14 Kanada Kanada 4 -1609
  Szwecja Szwecja 4 -1609
16 Holandia Holandia 2 -1611

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Janne Väätäinen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Janne Väätäinen (1975)
Najbliższe zawody
6 marca 2021 (sobota)
15:45
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs druż. M
12 marca 2021 (pi±tek)
20:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
13 marca 2021 (sobota)
10:30
CoC Zakopane
oficjalny trening
11:30
CoC Zakopane
seria próbna
12:45
CoC Zakopane
konkurs ind.
14 marca 2021 (niedziela)
09:00
CoC Zakopane
seria próbna
10:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
16:30
Eurosport 1 Studio przed konkursem drużynowym
LIVE
dzisiaj
16:50
Eurosport
Player
M¦ | Oberstdorf | Konkurs drużynowy mężczyzn, HS 137
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
LIVE
dzisiaj
18:45
Eurosport 1 Studio przed konkursem drużynowym
LIVE
dzisiaj
21:31
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
01:31
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
05:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
08:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
8.3.2021
05:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
8.3.2021
06:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na skoczni dużej?
Halvor Egner Granerud
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Karl Geiger
Anze Lanisek
Bor Pavlovcic
Ryoyu Kobayashi
Daniel Andre Tande
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich