Doł±cz do BetX i skorzystaj z bonusów. Najwyższy bonus 7777 PLN na start. Podwójne wej¶cie: freebet na start.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
4
8
9
10
11
22
23
24
29
30
31
marzec 2021
Najbliższe zawody
05.03.2021, godz. 17:00
Oberstdorf HS-137
M¦ ind. M
Klasyfikacja po konkursie: 19.01.2013, Bischofshofen K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Kraft Austria 345  
2 Felix Schoft Niemcy 327 -18
3 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 310 -35
4 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 304 -41
5 Klemens Murańka Polska 245 -100
6 Lukas Mueller Austria 231 -114
7 Thomas Diethart Austria 214 -131
8 Daniel Wenig Niemcy 178 -167
  Marinus Kraus Niemcy 178 -167
10 Atle Pedersen Roensen Norwegia 168 -177
11 Gregor Deschwanden Szwajcaria 166 -179
12 Miran Zupancic Słowenia 163 -182
13 Nejc Dezman Słowenia 156 -189
14 Andraz Pograjc Słowenia 152 -193
15 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 150 -195
  Anze Semenic Słowenia 150 -195
17 Takanobu Okabe Japonia 145 -200
  Martin Schmitt Niemcy 145 -200
19 Jakub Janda Czechy 139 -206
20 Jan Ziobro Polska 132 -213
21 Maximilian Mechler Niemcy 121 -224
22 David Zauner Austria 120 -225
  Matic Kramarsic Słowenia 120 -225
24 Stefan Hula Polska 119 -226
25 Antonin Hajek Czechy 118 -227
26 Vegard Swensen Norwegia 109 -236
27 Manuel Fettner Austria 100 -245
28 Jan Maylaender Niemcy 94 -251
29 Tobias Bogner Niemcy 88 -257
30 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 86 -259
  Stephan Leyhe Niemcy 86 -259
32 Hiroaki Watanabe Japonia 84 -261
33 Cestmir Kozisek Czechy 83 -262
34 Martin Koch Austria 80 -265
  Roberto Dellasega Włochy 80 -265
  Danny Queck Niemcy 80 -265
37 Espen Enger Halvorsen Norwegia 70 -275
38 Ziga Mandl Słowenia 69 -276
  Matic Benedik Słowenia 69 -276
40 Christian Heim Niemcy 67 -278
41 Vincent Descombes Sevoie Francja 66 -279
42 Ilmir Hazetdinov Rosja 63 -282
43 Seou Choi Korea Pd. 60 -285
44 Cene Prevc Słowenia 58 -287
45 Łukasz Rutkowski Polska 56 -289
46 Andrzej Zapotoczny Polska 52 -293
47 Aleksander Zniszczoł Polska 51 -294
48 Anze Lanisek Słowenia 50 -295
49 Sho Suzuki Japonia 42 -303
50 Markus Schiffner Austria 41 -304
51 David Unterberger Austria 40 -305
  Tomaz Naglic Słowenia 40 -305
53 Shota Tanaka Japonia 39 -306
54 Fumihisa Yumoto Japonia 38 -307
55 Thomas Lackner Austria 35 -310
56 Alexandre Mabboux Francja 33 -312
  Marco Grigoli Szwajcaria 33 -312
58 Ernest Prislic Słowenia 29 -316
59 Stefan Hayboeck Austria 28 -317
60 Gasper Bartol Słowenia 27 -318
61 Yumu Harada Japonia 26 -319
62 Chil-Ku Kang Korea Pd. 25 -320
63 Anders Johnson USA 24 -321
  Manuel Poppinger Austria 24 -321
  Bartłomiej Kłusek Polska 24 -321
  Peter Frenette USA 24 -321
  Marcin Bachleda Polska 24 -321
  Elias Pfannenstill Austria 24 -321
69 Pius Paschke Niemcy 22 -323
70 Dimitry Ipatov Rosja 20 -325
  Andreas Strolz Austria 20 -325
72 Heung Chul Choi Korea Pd. 18 -327
73 Andrea Morassi Włochy 15 -330
74 Nicholas Fairall USA 14 -331
  Simen Key Grimsrud Norwegia 14 -331
76 Rok Urbanc Słowenia 12 -333
  Markus Eisenbichler Niemcy 12 -333
  Krzysztof Biegun Polska 12 -333
  Johann Andre Forfang Norwegia 12 -333
80 Taro Takayanagi Japonia 10 -335
  Primoz Pikl Słowenia 10 -335
82 Vojtech Stursa Czechy 8 -337
  Yuhei Sasaki Japonia 8 -337
84 Killian Peier Szwajcaria 7 -338
  Martin Cikl Czechy 7 -338
  Pascal Kaelin Szwajcaria 7 -338
87 Davide Bresadola Włochy 6 -339
  Clemens Aigner Austria 6 -339
89 Jakub Kot Polska 5 -340
  David Viry Francja 5 -340
91 Christoph Stauder Austria 4 -341
  Tobias Loeffler Niemcy 4 -341
  Dusty Korek Kanada 4 -341
  Alexander Mitz Szwecja 4 -341
  Stanisław Biela Polska 4 -341
96 Nicholas Alexander USA 3 -342
97 Daniel Huber Austria 2 -343
  Shotaro Hosoda Japonia 2 -343
  Lars Antonissen Holandia 2 -343
  Joachim Hauer Norwegia 2 -343
  Pascal Egloff Szwajcaria 2 -343
102 Florian Gugg Austria 1 -344
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1402  
2 Austria Austria 1315 -87
3 Norwegia Norwegia 1225 -177
4 Słowenia Słowenia 1105 -297
5 Polska Polska 724 -678
6 Japonia Japonia 394 -1008
7 Czechy Czechy 355 -1047
8 Szwajcaria Szwajcaria 215 -1187
9 Francja Francja 104 -1298
10 Korea Pd. Korea Pd. 103 -1299
11 Włochy Włochy 101 -1301
12 Rosja Rosja 83 -1319
13 USA USA 65 -1337
14 Kanada Kanada 4 -1398
  Szwecja Szwecja 4 -1398
16 Holandia Holandia 2 -1400

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Nicolas Gonthier (1993)
Najbliższe zawody
4 marca 2021 (czwartek)
16:00
M¦ Oberstdorf
17:30
M¦ Oberstdorf
kwalifikacje M
5 marca 2021 (pi±tek)
15:45
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs ind. M
6 marca 2021 (sobota)
15:45
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs druż. M
12 marca 2021 (pi±tek)
20:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
teraz
w TV
Eurosport
Player
Gibraltar Open | 2. runda - Ken Doherty - Mark Selby
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
teraz
w TV
Eurosport
Player
Mistrzostwa ¶wiata - Oberstdorf | Studio przed kwalifikacjami
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
17:20
Eurosport
Player
M¦ | Oberstdorf | Kwalifikacje do konkursu indywidualnego, HS 137
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
17:20
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:30
Eurosport
Player
M¦ | Laureat konkursu 1 - Oberstdorf | Kwalifikacje do konkursu indywidualnego, HS 137
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
17:30
Eurosport
Player
M¦ | Laureat konkursu 2 - Oberstdorf | Kwalifikacje do konkursu indywidualnego, HS 137
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
18:20
Eurosport
Player
Mistrzostwa ¶wiata - Oberstdorf | Wywiady po kwalifikacjach
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
22:01
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
dzisiaj
23:06
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
01:30
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na skoczni dużej?
Kamil Stoch
25%
Piotr Żyła
22%
Halvor Egner Granerud
20%
Dawid Kubacki
14%
Anze Lanisek
4%
inny skoczek
4%
Ryoyu Kobayashi
4%
Karl Geiger
2%
Markus Eisenbichler
2%
Bor Pavlovcic
1%
Stefan Kraft
1%
Daniel Andre Tande
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich