Doł±cz do BetX i skorzystaj z bonusów. Najwyższy bonus 7777 PLN na start. Podwójne wej¶cie: freebet na start.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
4
8
9
10
11
22
23
24
29
30
31
marzec 2021
Najbliższe zawody
05.03.2021, godz. 17:00
Oberstdorf HS-137
M¦ ind. M
Klasyfikacja po konkursie: 19.01.2013, Bischofshofen K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Kraft Austria 345  
2 Felix Schoft Niemcy 327 -18
3 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 310 -35
4 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 304 -41
5 Klemens Murańka Polska 245 -100
6 Lukas Mueller Austria 231 -114
7 Thomas Diethart Austria 214 -131
8 Marinus Kraus Niemcy 178 -167
  Daniel Wenig Niemcy 178 -167
10 Atle Pedersen Roensen Norwegia 168 -177
11 Gregor Deschwanden Szwajcaria 166 -179
12 Miran Zupancic Słowenia 163 -182
13 Nejc Dezman Słowenia 156 -189
14 Andraz Pograjc Słowenia 152 -193
15 Anze Semenic Słowenia 150 -195
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 150 -195
17 Martin Schmitt Niemcy 145 -200
  Takanobu Okabe Japonia 145 -200
19 Jakub Janda Czechy 139 -206
20 Jan Ziobro Polska 132 -213
21 Maximilian Mechler Niemcy 121 -224
22 David Zauner Austria 120 -225
  Matic Kramarsic Słowenia 120 -225
24 Stefan Hula Polska 119 -226
25 Antonin Hajek Czechy 118 -227
26 Vegard Swensen Norwegia 109 -236
27 Manuel Fettner Austria 100 -245
28 Jan Maylaender Niemcy 94 -251
29 Tobias Bogner Niemcy 88 -257
30 Stephan Leyhe Niemcy 86 -259
  Mats Soehagen Berggaard Norwegia 86 -259
32 Hiroaki Watanabe Japonia 84 -261
33 Cestmir Kozisek Czechy 83 -262
34 Martin Koch Austria 80 -265
  Roberto Dellasega Włochy 80 -265
  Danny Queck Niemcy 80 -265
37 Espen Enger Halvorsen Norwegia 70 -275
38 Matic Benedik Słowenia 69 -276
  Ziga Mandl Słowenia 69 -276
40 Christian Heim Niemcy 67 -278
41 Vincent Descombes Sevoie Francja 66 -279
42 Ilmir Hazetdinov Rosja 63 -282
43 Seou Choi Korea Pd. 60 -285
44 Cene Prevc Słowenia 58 -287
45 Łukasz Rutkowski Polska 56 -289
46 Andrzej Zapotoczny Polska 52 -293
47 Aleksander Zniszczoł Polska 51 -294
48 Anze Lanisek Słowenia 50 -295
49 Sho Suzuki Japonia 42 -303
50 Markus Schiffner Austria 41 -304
51 David Unterberger Austria 40 -305
  Tomaz Naglic Słowenia 40 -305
53 Shota Tanaka Japonia 39 -306
54 Fumihisa Yumoto Japonia 38 -307
55 Thomas Lackner Austria 35 -310
56 Alexandre Mabboux Francja 33 -312
  Marco Grigoli Szwajcaria 33 -312
58 Ernest Prislic Słowenia 29 -316
59 Stefan Hayboeck Austria 28 -317
60 Gasper Bartol Słowenia 27 -318
61 Yumu Harada Japonia 26 -319
62 Chil-Ku Kang Korea Pd. 25 -320
63 Elias Pfannenstill Austria 24 -321
  Anders Johnson USA 24 -321
  Manuel Poppinger Austria 24 -321
  Bartłomiej Kłusek Polska 24 -321
  Peter Frenette USA 24 -321
  Marcin Bachleda Polska 24 -321
69 Pius Paschke Niemcy 22 -323
70 Dimitry Ipatov Rosja 20 -325
  Andreas Strolz Austria 20 -325
72 Heung Chul Choi Korea Pd. 18 -327
73 Andrea Morassi Włochy 15 -330
74 Nicholas Fairall USA 14 -331
  Simen Key Grimsrud Norwegia 14 -331
76 Markus Eisenbichler Niemcy 12 -333
  Krzysztof Biegun Polska 12 -333
  Johann Andre Forfang Norwegia 12 -333
  Rok Urbanc Słowenia 12 -333
80 Taro Takayanagi Japonia 10 -335
  Primoz Pikl Słowenia 10 -335
82 Yuhei Sasaki Japonia 8 -337
  Vojtech Stursa Czechy 8 -337
84 Killian Peier Szwajcaria 7 -338
  Martin Cikl Czechy 7 -338
  Pascal Kaelin Szwajcaria 7 -338
87 Davide Bresadola Włochy 6 -339
  Clemens Aigner Austria 6 -339
89 Jakub Kot Polska 5 -340
  David Viry Francja 5 -340
91 Dusty Korek Kanada 4 -341
  Alexander Mitz Szwecja 4 -341
  Stanisław Biela Polska 4 -341
  Christoph Stauder Austria 4 -341
  Tobias Loeffler Niemcy 4 -341
96 Nicholas Alexander USA 3 -342
97 Lars Antonissen Holandia 2 -343
  Joachim Hauer Norwegia 2 -343
  Pascal Egloff Szwajcaria 2 -343
  Daniel Huber Austria 2 -343
  Shotaro Hosoda Japonia 2 -343
102 Florian Gugg Austria 1 -344
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1402  
2 Austria Austria 1315 -87
3 Norwegia Norwegia 1225 -177
4 Słowenia Słowenia 1105 -297
5 Polska Polska 724 -678
6 Japonia Japonia 394 -1008
7 Czechy Czechy 355 -1047
8 Szwajcaria Szwajcaria 215 -1187
9 Francja Francja 104 -1298
10 Korea Pd. Korea Pd. 103 -1299
11 Włochy Włochy 101 -1301
12 Rosja Rosja 83 -1319
13 USA USA 65 -1337
14 Szwecja Szwecja 4 -1398
  Kanada Kanada 4 -1398
16 Holandia Holandia 2 -1400

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Nicolas Gonthier (1993)
Najbliższe zawody
4 marca 2021 (czwartek)
16:00
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:30
M¦ Oberstdorf
kwalifikacje M
5 marca 2021 (pi±tek)
15:45
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs ind. M
6 marca 2021 (sobota)
15:45
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs druż. M
12 marca 2021 (pi±tek)
20:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
17:00
Eurosport
Player
Mistrzostwa ¶wiata - Oberstdorf | Studio przed kwalifikacjami
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
17:20
Eurosport
Player
M¦ | Oberstdorf | Kwalifikacje do konkursu indywidualnego, HS 137
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
17:20
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:30
Eurosport
Player
Mistrzostwa ¶wiata - Oberstdorf | Skoki kwalifikacje K120
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
17:30
Eurosport
Player
Mistrzostwa ¶wiata - Oberstdorf | Skoki kwalifikacje K120
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
18:20
Eurosport
Player
Mistrzostwa ¶wiata - Oberstdorf | Wywiady po kwalifikacjach
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
22:01
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
dzisiaj
23:06
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
01:30
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
05:30
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na skoczni dużej?
Halvor Egner Granerud
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Karl Geiger
Anze Lanisek
Bor Pavlovcic
Ryoyu Kobayashi
Daniel Andre Tande
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich