TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 13.01.2013, Sapporo K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Kraft Austria 345  
2 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 310 -35
3 Felix Schoft Niemcy 307 -38
4 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 304 -41
5 Klemens Murańka Polska 245 -100
6 Lukas Mueller Austria 220 -125
7 Thomas Diethart Austria 204 -141
8 Daniel Wenig Niemcy 178 -167
9 Atle Pedersen Roensen Norwegia 168 -177
10 Gregor Deschwanden Szwajcaria 166 -179
11 Miran Zupancic Słowenia 163 -182
12 Nejc Dezman Słowenia 156 -189
13 Andraz Pograjc Słowenia 152 -193
14 Anze Semenic Słowenia 150 -195
15 Takanobu Okabe Japonia 145 -200
  Martin Schmitt Niemcy 145 -200
17 Jakub Janda Czechy 139 -206
18 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 135 -210
19 Maximilian Mechler Niemcy 121 -224
20 Matic Kramarsic Słowenia 120 -225
  David Zauner Austria 120 -225
22 Antonin Hajek Czechy 118 -227
  Marinus Kraus Niemcy 118 -227
24 Vegard Swensen Norwegia 100 -245
25 Jan Ziobro Polska 96 -249
26 Stefan Hula Polska 93 -252
27 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 86 -259
  Stephan Leyhe Niemcy 86 -259
29 Hiroaki Watanabe Japonia 84 -261
30 Danny Queck Niemcy 80 -265
31 Espen Enger Halvorsen Norwegia 70 -275
32 Ziga Mandl Słowenia 69 -276
  Matic Benedik Słowenia 69 -276
34 Christian Heim Niemcy 67 -278
35 Tobias Bogner Niemcy 64 -281
36 Jan Maylaender Niemcy 62 -283
37 Seou Choi Korea Pd. 60 -285
38 Cene Prevc Słowenia 58 -287
39 Łukasz Rutkowski Polska 56 -289
40 Cestmir Kozisek Czechy 54 -291
41 Aleksander Zniszczoł Polska 51 -294
42 Vincent Descombes Sevoie Francja 50 -295
  Ilmir Hazetdinov Rosja 50 -295
44 Andrzej Zapotoczny Polska 47 -298
45 Sho Suzuki Japonia 42 -303
46 Markus Schiffner Austria 41 -304
47 Tomaz Naglic Słowenia 40 -305
48 Shota Tanaka Japonia 39 -306
49 Fumihisa Yumoto Japonia 38 -307
50 Thomas Lackner Austria 35 -310
  Roberto Dellasega Włochy 35 -310
52 Alexandre Mabboux Francja 33 -312
  Marco Grigoli Szwajcaria 33 -312
54 Ernest Prislic Słowenia 29 -316
55 Gasper Bartol Słowenia 27 -318
56 Yumu Harada Japonia 26 -319
57 Chil-Ku Kang Korea Pd. 25 -320
58 Bartłomiej Kłusek Polska 24 -321
  Peter Frenette USA 24 -321
  Marcin Bachleda Polska 24 -321
  Anders Johnson USA 24 -321
62 Pius Paschke Niemcy 22 -323
63 Dimitry Ipatov Rosja 20 -325
64 Stefan Hayboeck Austria 19 -326
65 Heung Chul Choi Korea Pd. 18 -327
66 Andrea Morassi Włochy 15 -330
67 Nicholas Fairall USA 14 -331
  Simen Key Grimsrud Norwegia 14 -331
69 Krzysztof Biegun Polska 12 -333
  Johann Andre Forfang Norwegia 12 -333
  Rok Urbanc Słowenia 12 -333
72 Manuel Poppinger Austria 10 -335
  Taro Takayanagi Japonia 10 -335
  Primoz Pikl Słowenia 10 -335
75 Vojtech Stursa Czechy 8 -337
  Yuhei Sasaki Japonia 8 -337
77 Martin Cikl Czechy 7 -338
  Killian Peier Szwajcaria 7 -338
79 Davide Bresadola Włochy 6 -339
80 Jakub Kot Polska 5 -340
  David Viry Francja 5 -340
82 Tobias Loeffler Niemcy 4 -341
  Dusty Korek Kanada 4 -341
  Alexander Mitz Szwecja 4 -341
  Stanisław Biela Polska 4 -341
86 Daniel Huber Austria 2 -343
  Shohtaroh Hosoda Japonia 2 -343
  Andreas Strolz Austria 2 -343
  Lars Antonissen Holandia 2 -343
  Pascal Egloff Szwajcaria 2 -343
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1254  
2 Norwegia Norwegia 1199 -55
3 Słowenia Słowenia 1055 -199
4 Austria Austria 998 -256
5 Polska Polska 657 -597
6 Japonia Japonia 394 -860
7 Czechy Czechy 326 -928
8 Szwajcaria Szwajcaria 208 -1046
9 Korea Pd. Korea Pd. 103 -1151
10 Francja Francja 88 -1166
11 Rosja Rosja 70 -1184
12 USA USA 62 -1192
13 Włochy Włochy 56 -1198
14 Kanada Kanada 4 -1250
  Szwecja Szwecja 4 -1250
16 Holandia Holandia 2 -1252

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »