Doł±cz do BetX i skorzystaj z bonusów. Najwyższy bonus 7777 PLN na start. Podwójne wej¶cie: freebet na start.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
4
8
9
10
11
22
23
24
29
30
31
marzec 2021
Najbliższe zawody
06.03.2021, godz. 17:00
Oberstdorf HS-137
M¦ druż. M
Klasyfikacja po konkursie: 06.01.2013, Zakopane K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Kraft Austria 345  
2 Klemens Murańka Polska 245 -100
3 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 166 -179
4 Daniel Wenig Niemcy 165 -180
5 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 159 -186
6 Anze Semenic Słowenia 150 -195
7 Thomas Diethart Austria 148 -197
8 Martin Schmitt Niemcy 145 -200
9 Jakub Janda Czechy 139 -206
10 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 135 -210
11 Atle Pedersen Roensen Norwegia 121 -224
  Maximilian Mechler Niemcy 121 -224
13 David Zauner Austria 120 -225
14 Antonin Hajek Czechy 118 -227
15 Felix Schoft Niemcy 111 -234
16 Matic Kramarsic Słowenia 106 -239
17 Vegard Swensen Norwegia 100 -245
18 Jan Ziobro Polska 96 -249
19 Stefan Hula Polska 93 -252
20 Andraz Pograjc Słowenia 88 -257
21 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 86 -259
22 Marinus Kraus Niemcy 82 -263
23 Danny Queck Niemcy 80 -265
24 Lukas Mueller Austria 72 -273
25 Espen Enger Halvorsen Norwegia 70 -275
26 Matic Benedik Słowenia 69 -276
27 Tobias Bogner Niemcy 64 -281
28 Nejc Dezman Słowenia 61 -284
29 Cene Prevc Słowenia 58 -287
30 Łukasz Rutkowski Polska 56 -289
31 Cestmir Kozisek Czechy 54 -291
32 Aleksander Zniszczoł Polska 51 -294
33 Vincent Descombes Sevoie Francja 50 -295
  Ilmir Hazetdinov Rosja 50 -295
35 Stephan Leyhe Niemcy 49 -296
36 Tomaz Naglic Słowenia 40 -305
37 Thomas Lackner Austria 35 -310
  Roberto Dellasega Włochy 35 -310
39 Markus Schiffner Austria 28 -317
  Ziga Mandl Słowenia 28 -317
41 Peter Frenette USA 24 -321
  Marcin Bachleda Polska 24 -321
  Anders Johnson USA 24 -321
  Bartłomiej Kłusek Polska 24 -321
45 Pius Paschke Niemcy 22 -323
46 Dimitry Ipatov Rosja 20 -325
47 Stefan Hayboeck Austria 19 -326
48 Gregor Deschwanden Szwajcaria 16 -329
  Alexandre Mabboux Francja 16 -329
50 Andrea Morassi Włochy 15 -330
51 Simen Key Grimsrud Norwegia 14 -331
52 Krzysztof Biegun Polska 12 -333
  Johann Andre Forfang Norwegia 12 -333
  Rok Urbanc Słowenia 12 -333
55 Primoz Pikl Słowenia 10 -335
56 Miran Zupancic Słowenia 8 -337
  Vojtech Stursa Czechy 8 -337
58 Killian Peier Szwajcaria 7 -338
  Martin Cikl Czechy 7 -338
60 Davide Bresadola Włochy 6 -339
61 Marco Grigoli Szwajcaria 5 -340
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 5 -340
63 Alexander Mitz Szwecja 4 -341
  Tobias Loeffler Niemcy 4 -341
65 Stanisław Biela Polska 3 -342
66 Andreas Strolz Austria 2 -343
  Lars Antonissen Holandia 2 -343
  Pascal Egloff Szwajcaria 2 -343
  Christian Heim Niemcy 2 -343
  Daniel Huber Austria 2 -343
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 863  
2 Niemcy Niemcy 845 -18
3 Austria Austria 771 -92
4 Słowenia Słowenia 630 -233
5 Polska Polska 604 -259
6 Czechy Czechy 326 -537
7 Rosja Rosja 70 -793
8 Francja Francja 66 -797
9 Włochy Włochy 56 -807
10 USA USA 48 -815
11 Szwajcaria Szwajcaria 30 -833
12 Korea Pd. Korea Pd. 5 -858
13 Szwecja Szwecja 4 -859
14 Holandia Holandia 2 -861

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Janne Väätäinen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Janne Väätäinen (1975)
Najbliższe zawody
6 marca 2021 (sobota)
15:45
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs druż. M
12 marca 2021 (pi±tek)
20:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
13 marca 2021 (sobota)
10:30
CoC Zakopane
oficjalny trening
11:30
CoC Zakopane
seria próbna
12:45
CoC Zakopane
konkurs ind.
14 marca 2021 (niedziela)
09:00
CoC Zakopane
seria próbna
10:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
16:30
Eurosport 1 Studio przed konkursem drużynowym
LIVE
dzisiaj
16:50
Eurosport
Player
M¦ | Oberstdorf | Konkurs drużynowy mężczyzn, HS 137
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
LIVE
dzisiaj
18:45
Eurosport 1 Studio przed konkursem drużynowym
LIVE
dzisiaj
21:31
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
01:31
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
05:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
08:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
8.3.2021
05:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
8.3.2021
06:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na skoczni dużej?
Halvor Egner Granerud
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Karl Geiger
Anze Lanisek
Bor Pavlovcic
Ryoyu Kobayashi
Daniel Andre Tande
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich