Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K
Klasyfikacja po konkursie: 18.12.2011, Erzurum K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Michael Hayboeck Austria 440  
2 Atle Pedersen Roensen Norwegia 310 -130
3 Kenneth Gangnes Norwegia 244 -196
4 Aleksander Zniszczoł Polska 177 -263
5 Andreas Stjernen Norwegia 176 -264
6 Mitja Meznar Słowenia 174 -266
7 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 150 -290
8 Ziga Mandl Słowenia 126 -314
9 Nejc Dezman Słowenia 123 -317
10 Danny Queck Niemcy 122 -318
11 Tomaz Naglic Słowenia 104 -336
12 Robert Hrgota Słowenia 97 -343
13 Daniel Wenig Niemcy 90 -350
14 Manuel Poppinger Austria 84 -356
15 Tomasz Byrt Polska 83 -357
16 Markus Eisenbichler Niemcy 82 -358
17 Vegard Swensen Norwegia 81 -359
18 Lukas Mueller Austria 73 -367
19 Sami Niemi Finlandia 71 -369
20 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 65 -375
21 Georg Späth Niemcy 63 -377
22 Stefan Kraft Austria 51 -389
23 David Winkler Niemcy 50 -390
24 Borek Sedlak Czechy 45 -395
25 Anders Fannemel Norwegia 44 -396
26 Reruhi Shimizu Japonia 41 -399
27 Bartłomiej Kłusek Polska 39 -401
28 Klemens Murańka Polska 36 -404
29 Grzegorz Miętus Polska 35 -405
30 Kazuya Yoshioka Japonia 29 -411
31 Ilmir Hazetdinov Rosja 27 -413
  Ilja Rosliakov Rosja 27 -413
33 Stefan Hayboeck Austria 25 -415
34 Kaarel Nurmsalu Estonia 24 -416
  Yevgeniy Levkin Kazachstan 24 -416
36 Christoph Stauder Austria 22 -418
37 Stephan Leyhe Niemcy 21 -419
  Georgiy Chervyakov Rosja 21 -419
39 Antonin Hajek Czechy 20 -420
  Kento Sakuyama Japonia 20 -420
41 David Unterberger Austria 14 -426
42 Jarkko Maatta Finlandia 12 -428
43 Marco Grigoli Szwajcaria 11 -429
44 Primoz Pikl Słowenia 9 -431
45 Michael Dreher Niemcy 7 -433
46 Rok Zima Słowenia 6 -434
  Carl Nordin Szwecja 6 -434
48 Nikolay Karpenko Kazachstan 4 -436
  Petr Chaadaev Rosja 4 -436
  Sami Heiskanen Finlandia 4 -436
51 Alexey Pchelintsev Kazachstan 2 -438
  Robert Johansson Norwegia 2 -438
53 Matic Kramarsic Słowenia 1 -439
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1072  
2 Austria Austria 709 -363
3 Słowenia Słowenia 640 -432
4 Niemcy Niemcy 435 -637
5 Polska Polska 370 -702
6 Japonia Japonia 90 -982
7 Finlandia Finlandia 87 -985
8 Rosja Rosja 79 -993
9 Czechy Czechy 65 -1007
10 Kazachstan Kazachstan 30 -1042
11 Estonia Estonia 24 -1048
12 Szwajcaria Szwajcaria 11 -1061
13 Szwecja Szwecja 6 -1066

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Oldrik van der Aalst (Holandia)
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
21:40
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
21:41
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
06:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
08:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
08:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
09:05
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
09:05
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
14:50
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
14:50
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
59%
Stefan Kraft
8%
Halvor Egner Granerud
7%
Kamil Stoch
6%
Ryoyu Kobayashi
5%
Piotr Żyła
3%
Marius Lindvik
3%
Anze Lanisek
3%
inny skoczek
2%
Peter Prevc
1%
Karl Geiger
1%
Manuel Fettner
1%
Markus Eisenbichler
1%
Robert Johansson
0%
Daniel Andre Tande
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich