Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2020
Najbliższe zawody
21.11.2020, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 09.03.2008, Trondheim K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Thurnbichler Austria 1007  
2 Bastian Kaltenböck Austria 921 -86
3 Balthasar Schneider Austria 580 -427
4 Manuel Fettner Austria 570 -437
5 Roland Mueller Austria 531 -476
6 Martin Höllwarth Austria 528 -479
7 Daniel Lackner Austria 493 -514
8 Stefan Kaiser Austria 486 -521
9 Lars Bystoel Norwegia 483 -524
10 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 472 -535
11 Jakub Janda Czechy 467 -540
12 Andreas Vilberg Norwegia 434 -573
13 Thomas Thurnbichler Austria 429 -578
14 Jure Sinkovec Słowenia 389 -618
15 Mario Innauer Austria 373 -634
16 Thomas Lobben Norwegia 362 -645
17 Nicolas Fettner Austria 347 -660
18 Jon Aaraas Norwegia 333 -674
19 Henning Stensrud Norwegia 331 -676
20 Mitja Meznar Słowenia 319 -688
21 Lukas Hlava Czechy 306 -701
22 Jure Bogataj Słowenia 277 -730
23 Rok Urbanc Słowenia 269 -738
24 Stephan Hocke Niemcy 253 -754
25 Markus Eggenhofer Austria 243 -764
26 Ondrej Vaculik Czechy 240 -767
27 Antonin Hajek Czechy 215 -792
28 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 213 -794
29 Martin Cikl Czechy 204 -803
30 Andreas Wank Niemcy 186 -821
31 Wolfgang Loitzl Austria 180 -827
32 Felix Schoft Niemcy 171 -836
33 Marcin Bachleda Polska 161 -846
34 Roar Ljoekelsoey Norwegia 160 -847
35 Yuta Watase Japonia 159 -848
36 Piotr Żyła Polska 157 -850
37 Łukasz Rutkowski Polska 153 -854
38 Antoine Guignard Szwajcaria 152 -855
39 Martin Schmitt Niemcy 150 -857
40 Borek Sedlak Czechy 146 -861
41 Sami Niemi Finlandia 141 -866
42 Jan Matura Czechy 137 -870
43 Erik Simon Niemcy 135 -872
44 Stefan Hula Polska 134 -873
45 Jan Mazoch Czechy 131 -876
46 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 122 -885
47 Jurij Tepes Słowenia 120 -887
48 Kenshiro Ito Japonia 117 -890
49 Johan Remen Evensen Norwegia 116 -891
50 Ville Larinto Finlandia 113 -894
51 Andrea Morassi Włochy 110 -897
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 110 -897
53 Severin Freund Niemcy 109 -898
54 Terje Hilde Norwegia 105 -902
55 Tobias Bogner Niemcy 99 -908
56 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 96 -911
57 Julian Musiol Niemcy 92 -915
58 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 91 -916
59 Guido Landert Szwajcaria 89 -918
60 Takanobu Okabe Japonia 85 -922
61 Maciej Kot Polska 83 -924
62 Kenneth Gangnes Norwegia 82 -925
63 Akira Higashi Japonia 78 -929
  Pascal Bodmer Niemcy 78 -929
65 Eirik Kjelstrup Norwegia 74 -933
66 David Unterberger Austria 73 -934
67 Sigurd Pettersen Norwegia 72 -935
  Yukio Sakano Japonia 72 -935
69 Rok Mandl Słowenia 69 -938
70 Primoz Pikl Słowenia 68 -939
71 Veli-Matti Lindström Finlandia 67 -940
72 Robert Mateja Polska 66 -941
73 Jussi Hautamäki Finlandia 65 -942
74 Andreas Widhölzl Austria 64 -943
75 Nikolay Karpenko Kazachstan 60 -947
76 Sebastian Colloredo Włochy 55 -952
77 Krzysztof Miętus Polska 54 -953
78 Vegard Swensen Norwegia 53 -954
79 Andreas Strolz Austria 52 -955
  Christoph Haenel Niemcy 52 -955
81 Jiri Mazoch Czechy 49 -958
  Olli Muotka Finlandia 49 -958
83 Shusaku Hosoyama Japonia 48 -959
84 Anze Damjan Słowenia 46 -961
85 Kai Kovaljeff Finlandia 45 -962
86 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 44 -963
87 Stefan Read Kanada 43 -964
88 Erik Leine Wangen Norwegia 41 -966
  Rafał ¦liż Polska 41 -966
90 Taro Takayanagi Japonia 36 -971
  Klemens Murańka Polska 36 -971
92 Atle Pedersen Roensen Norwegia 35 -972
  Marc Krauspenhaar Niemcy 35 -972
94 Chil-Ku Kang Korea Pd. 33 -974
  Primoz Roglic Słowenia 33 -974
  Joonas Ikonen Finlandia 33 -974
97 Shota Tanaka Japonia 32 -975
  Christian Ulmer Niemcy 32 -975
99 Robert Johansson Norwegia 30 -977
  Gorazd Robnik Słowenia 30 -977
  Kento Sakuyama Japonia 30 -977
102 Kimmo Yliriesto Finlandia 28 -979
  Gregory Baxter Kanada 28 -979
104 Radik Zhaparov Kazachstan 27 -980
105 Matic Kramarsic Słowenia 26 -981
106 Carl Nordin Szwecja 25 -982
  Kazuya Yoshioka Japonia 25 -982
108 Anssi Ylipulli Finlandia 23 -984
109 Lukas Kuban Czechy 20 -987
  Cestmir Kozisek Czechy 20 -987
111 Isak Grimholm Szwecja 19 -988
112 Manuel Poppinger Austria 18 -989
  Anders Johnson USA 18 -989
  Mika Kauhanen Finlandia 18 -989
115 Johnny Lyons USA 16 -991
116 Ryohei Nishimori Japonia 15 -992
117 Yoshihiko Osanai Japonia 14 -993
118 Adrian Schuler Szwajcaria 13 -994
  Tomisław Tajner Polska 13 -994
120 Heung Chul Choi Korea Pd. 12 -995
  Georg Späth Niemcy 12 -995
122 Olli Pekkala Finlandia 11 -996
  Fredrik Balkasen Szwecja 11 -996
124 Remi Francais Szwajcaria 10 -997
  Shotaro Hosoda Japonia 10 -997
  Petar Fartunov Bułgaria 10 -997
  Ivan Chumyshev Rosja 10 -997
128 Tomasz Pochwała Polska 9 -998
  Johan Erikson Szwecja 9 -998
130 Evgeni Plekhov Rosja 8 -999
  Robert Hrgota Słowenia 8 -999
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 8 -999
133 Vitaliy Shumbarets Ukraina 7 -1000
  Alexander Mitz Szwecja 7 -1000
135 Alexey Silaev Rosja 6 -1001
  Oskar Englund Szwecja 6 -1001
  Eric Mitchell Kanada 6 -1001
  Trevor Morrice Kanada 6 -1001
  Primoz Zupan Słowenia 6 -1001
  Dmitriy Ponomarev Rosja 6 -1001
141 Dawid Kowal Polska 5 -1002
  Evan Bliss USA 5 -1002
  Andrew Bliss USA 5 -1002
  Ilja Rosliakov Rosja 5 -1002
145 Andreas Stjernen Norwegia 4 -1003
  Pierre Emanuel Robe Francja 4 -1003
  Kota Endo Japonia 4 -1003
148 Seou Choi Korea Pd. 3 -1004
149 Niklas Eriksson Szwecja 2 -1005
150 Blake Hughes USA 1 -1006
  Martin Plhal Czechy 1 -1006
  Chris Lamb USA 1 -1006
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 6895  
2 Norwegia Norwegia 3522 -3373
3 Czechy Czechy 1936 -4959
4 Słowenia Słowenia 1660 -5235
5 Niemcy Niemcy 1514 -5381
6 Polska Polska 912 -5983
7 Japonia Japonia 725 -6170
8 Finlandia Finlandia 684 -6211
9 Szwajcaria Szwajcaria 264 -6631
10 Włochy Włochy 165 -6730
11 Korea Pd. Korea Pd. 144 -6751
12 Kanada Kanada 91 -6804
13 Kazachstan Kazachstan 87 -6808
14 Szwecja Szwecja 79 -6816
  Rosja Rosja 79 -6816
16 USA USA 46 -6849
17 Bułgaria Bułgaria 10 -6885
18 Ukraina Ukraina 7 -6888
19 Francja Francja 4 -6891

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Adrian Schuler
Najbliższe zawody
20 listopada 2020 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
21 listopada 2020 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
22 listopada 2020 (niedziela)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
27 listopada 2020 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
14:30
P¦ Ruka
oficjalny trening
16:45
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Dawid Kubacki
46%
Kamil Stoch
18%
Stefan Kraft
17%
Karl Geiger
6%
Marius Lindvik
4%
Ryoyu Kobayashi
3%
Piotr Żyła
3%
Yukiya Sato
3%
Stephan Leyhe
1%
Philipp Aschenwald
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich