Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130
Klasyfikacja po konkursie: 24.02.2008, Ramsau K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Thurnbichler Austria 890  
2 Bastian Kaltenböck Austria 617 -273
3 Manuel Fettner Austria 570 -320
4 Balthasar Schneider Austria 533 -357
5 Roland Mueller Austria 491 -399
6 Lars Bystoel Norwegia 483 -407
7 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 472 -418
8 Jakub Janda Czechy 467 -423
9 Stefan Kaiser Austria 437 -453
10 Andreas Vilberg Norwegia 434 -456
11 Martin Höllwarth Austria 430 -460
12 Thomas Thurnbichler Austria 417 -473
13 Jure Sinkovec Słowenia 389 -501
14 Mario Innauer Austria 373 -517
15 Daniel Lackner Austria 354 -536
16 Mitja Meznar Słowenia 285 -605
17 Jon Aaraas Norwegia 279 -611
18 Rok Urbanc Słowenia 269 -621
19 Jure Bogataj Słowenia 259 -631
20 Thomas Lobben Norwegia 244 -646
21 Antonin Hajek Czechy 215 -675
22 Lukas Hlava Czechy 210 -680
23 Stephan Hocke Niemcy 198 -692
24 Henning Stensrud Norwegia 191 -699
25 Nicolas Fettner Austria 187 -703
26 Andreas Wank Niemcy 186 -704
27 Wolfgang Loitzl Austria 180 -710
28 Ondrej Vaculik Czechy 174 -716
29 Marcin Bachleda Polska 161 -729
30 Yuta Watase Japonia 159 -731
31 Piotr Żyła Polska 157 -733
32 Martin Schmitt Niemcy 150 -740
33 Borek Sedlak Czechy 146 -744
34 Sami Niemi Finlandia 141 -749
35 Jan Matura Czechy 137 -753
36 Stefan Hula Polska 131 -759
  Jan Mazoch Czechy 131 -759
38 Markus Eggenhofer Austria 126 -764
39 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 122 -768
40 Kenshiro Ito Japonia 117 -773
  Antoine Guignard Szwajcaria 117 -773
42 Felix Schoft Niemcy 115 -775
43 Ville Larinto Finlandia 113 -777
44 Jörg Ritzerfeld Niemcy 110 -780
  Andrea Morassi Włochy 110 -780
46 Severin Freund Niemcy 109 -781
47 Łukasz Rutkowski Polska 101 -789
48 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 96 -794
49 Julian Musiol Niemcy 92 -798
50 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 91 -799
51 Terje Hilde Norwegia 88 -802
52 Erik Simon Niemcy 87 -803
53 Takanobu Okabe Japonia 85 -805
54 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 83 -807
  Maciej Kot Polska 83 -807
56 Kenneth Gangnes Norwegia 82 -808
57 Akira Higashi Japonia 78 -812
58 Jurij Tepes Słowenia 75 -815
59 David Unterberger Austria 73 -817
60 Sigurd Pettersen Norwegia 72 -818
  Yukio Sakano Japonia 72 -818
62 Eirik Kjelstrup Norwegia 70 -820
63 Rok Mandl Słowenia 69 -821
64 Veli-Matti Lindström Finlandia 67 -823
65 Robert Mateja Polska 66 -824
66 Jussi Hautamäki Finlandia 65 -825
67 Andreas Widhölzl Austria 64 -826
68 Primoz Pikl Słowenia 63 -827
69 Johan Remen Evensen Norwegia 61 -829
70 Nikolay Karpenko Kazachstan 60 -830
  Pascal Bodmer Niemcy 60 -830
72 Tobias Bogner Niemcy 56 -834
73 Sebastian Colloredo Włochy 55 -835
74 Olli Muotka Finlandia 49 -841
75 Shusaku Hosoyama Japonia 48 -842
76 Anze Damjan Słowenia 46 -844
77 Kai Kovaljeff Finlandia 45 -845
78 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 44 -846
79 Rafał ¦liż Polska 41 -849
80 Christoph Haenel Niemcy 37 -853
81 Taro Takayanagi Japonia 36 -854
  Klemens Murańka Polska 36 -854
  Jiri Mazoch Czechy 36 -854
84 Martin Cikl Czechy 35 -855
  Marc Krauspenhaar Niemcy 35 -855
86 Krzysztof Miętus Polska 34 -856
87 Primoz Roglic Słowenia 33 -857
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 33 -857
89 Atle Pedersen Roensen Norwegia 32 -858
  Shota Tanaka Japonia 32 -858
  Christian Ulmer Niemcy 32 -858
92 Gorazd Robnik Słowenia 30 -860
  Kento Sakuyama Japonia 30 -860
94 Vegard Swensen Norwegia 29 -861
95 Kimmo Yliriesto Finlandia 28 -862
96 Radik Zhaparov Kazachstan 27 -863
97 Matic Kramarsic Słowenia 26 -864
98 Kazuya Yoshioka Japonia 25 -865
99 Anssi Ylipulli Finlandia 23 -867
  Andreas Strolz Austria 23 -867
101 Lukas Kuban Czechy 20 -870
  Cestmir Kozisek Czechy 20 -870
103 Carl Nordin Szwecja 19 -871
104 Anders Johnson USA 18 -872
  Mika Kauhanen Finlandia 18 -872
  Manuel Poppinger Austria 18 -872
107 Isak Grimholm Szwecja 17 -873
  Erik Leine Wangen Norwegia 17 -873
109 Stefan Read Kanada 16 -874
110 Ryohei Nishimori Japonia 15 -875
111 Yoshihiko Osanai Japonia 14 -876
112 Adrian Schuler Szwajcaria 13 -877
  Tomisław Tajner Polska 13 -877
  Guido Landert Szwajcaria 13 -877
115 Georg Späth Niemcy 12 -878
  Heung Chul Choi Korea Pd. 12 -878
117 Fredrik Balkasen Szwecja 11 -879
  Joonas Ikonen Finlandia 11 -879
119 Remi Francais Szwajcaria 10 -880
  Shotaro Hosoda Japonia 10 -880
  Petar Fartunov Bułgaria 10 -880
  Ivan Chumyshev Rosja 10 -880
123 Tomasz Pochwała Polska 9 -881
  Johan Erikson Szwecja 9 -881
125 Robert Hrgota Słowenia 8 -882
  Evgeni Plekhov Rosja 8 -882
127 Vitaliy Shumbarets Ukraina 7 -883
128 Alexey Silaev Rosja 6 -884
  Dmitriy Ponomarev Rosja 6 -884
  Primoz Zupan Słowenia 6 -884
131 Ilja Rosliakov Rosja 5 -885
132 Pierre Emanuel Robe Francja 4 -886
  Kota Endo Japonia 4 -886
  Andreas Stjernen Norwegia 4 -886
  Dawid Kowal Polska 4 -886
136 Seou Choi Korea Pd. 3 -887
137 Martin Plhal Czechy 1 -889
  Chris Lamb USA 1 -889
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5783  
2 Norwegia Norwegia 2763 -3020
3 Czechy Czechy 1592 -4191
4 Słowenia Słowenia 1558 -4225
5 Niemcy Niemcy 1279 -4504
6 Polska Polska 836 -4947
7 Japonia Japonia 725 -5058
8 Finlandia Finlandia 651 -5132
9 Włochy Włochy 165 -5618
10 Szwajcaria Szwajcaria 153 -5630
11 Korea Pd. Korea Pd. 144 -5639
12 Kazachstan Kazachstan 87 -5696
13 Rosja Rosja 79 -5704
14 Szwecja Szwecja 56 -5727
15 USA USA 19 -5764
16 Kanada Kanada 16 -5767
17 Bułgaria Bułgaria 10 -5773
18 Ukraina Ukraina 7 -5776
19 Francja Francja 4 -5779

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
28 lutego 2020 (pi±tek)
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
2 marca 2020 (poniedziałek)
20:00
M¦J Oberwiesenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich