TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja po konkursie: 24.02.2008, Ramsau K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Thurnbichler Austria 890  
2 Bastian Kaltenböck Austria 617 -273
3 Manuel Fettner Austria 570 -320
4 Balthasar Schneider Austria 533 -357
5 Roland Mueller Austria 491 -399
6 Lars Bystoel Norwegia 483 -407
7 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 472 -418
8 Jakub Janda Czechy 467 -423
9 Stefan Kaiser Austria 437 -453
10 Andreas Vilberg Norwegia 434 -456
11 Martin Höllwarth Austria 430 -460
12 Thomas Thurnbichler Austria 417 -473
13 Jure Sinkovec Słowenia 389 -501
14 Mario Innauer Austria 373 -517
15 Daniel Lackner Austria 354 -536
16 Mitja Meznar Słowenia 285 -605
17 Jon Aaraas Norwegia 279 -611
18 Rok Urbanc Słowenia 269 -621
19 Jure Bogataj Słowenia 259 -631
20 Thomas Lobben Norwegia 244 -646
21 Antonin Hajek Czechy 215 -675
22 Lukas Hlava Czechy 210 -680
23 Stephan Hocke Niemcy 198 -692
24 Henning Stensrud Norwegia 191 -699
25 Nicolas Fettner Austria 187 -703
26 Andreas Wank Niemcy 186 -704
27 Wolfgang Loitzl Austria 180 -710
28 Ondrej Vaculik Czechy 174 -716
29 Marcin Bachleda Polska 161 -729
30 Yuta Watase Japonia 159 -731
31 Piotr Żyła Polska 157 -733
32 Martin Schmitt Niemcy 150 -740
33 Borek Sedlak Czechy 146 -744
34 Sami Niemi Finlandia 141 -749
35 Jan Matura Czechy 137 -753
36 Jan Mazoch Czechy 131 -759
  Stefan Hula Polska 131 -759
38 Markus Eggenhofer Austria 126 -764
39 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 122 -768
40 Kenshiro Ito Japonia 117 -773
  Antoine Guignard Szwajcaria 117 -773
42 Felix Schoft Niemcy 115 -775
43 Ville Larinto Finlandia 113 -777
44 Jörg Ritzerfeld Niemcy 110 -780
  Andrea Morassi Włochy 110 -780
46 Severin Freund Niemcy 109 -781
47 Łukasz Rutkowski Polska 101 -789
48 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 96 -794
49 Julian Musiol Niemcy 92 -798
50 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 91 -799
51 Terje Hilde Norwegia 88 -802
52 Erik Simon Niemcy 87 -803
53 Takanobu Okabe Japonia 85 -805
54 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 83 -807
  Maciej Kot Polska 83 -807
56 Kenneth Gangnes Norwegia 82 -808
57 Akira Higashi Japonia 78 -812
58 Jurij Tepes Słowenia 75 -815
59 David Unterberger Austria 73 -817
60 Sigurd Pettersen Norwegia 72 -818
  Yukio Sakano Japonia 72 -818
62 Eirik Kjelstrup Norwegia 70 -820
63 Rok Mandl Słowenia 69 -821
64 Veli-Matti Lindström Finlandia 67 -823
65 Robert Mateja Polska 66 -824
66 Jussi Hautamäki Finlandia 65 -825
67 Andreas Widhölzl Austria 64 -826
68 Primoz Pikl Słowenia 63 -827
69 Johan Remen Evensen Norwegia 61 -829
70 Nikolay Karpenko Kazachstan 60 -830
  Pascal Bodmer Niemcy 60 -830
72 Tobias Bogner Niemcy 56 -834
73 Sebastian Colloredo Włochy 55 -835
74 Olli Muotka Finlandia 49 -841
75 Shusaku Hosoyama Japonia 48 -842
76 Anze Damjan Słowenia 46 -844
77 Kai Kovaljeff Finlandia 45 -845
78 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 44 -846
79 Rafał ¦liż Polska 41 -849
80 Christoph Haenel Niemcy 37 -853
81 Jiri Mazoch Czechy 36 -854
  Taro Takayanagi Japonia 36 -854
  Klemens Murańka Polska 36 -854
84 Martin Cikl Czechy 35 -855
  Marc Krauspenhaar Niemcy 35 -855
86 Krzysztof Miętus Polska 34 -856
87 Chil-Ku Kang Korea Pd. 33 -857
  Primoz Roglic Słowenia 33 -857
89 Christian Ulmer Niemcy 32 -858
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 32 -858
  Shota Tanaka Japonia 32 -858
92 Gorazd Robnik Słowenia 30 -860
  Kento Sakuyama Japonia 30 -860
94 Vegard Swensen Norwegia 29 -861
95 Kimmo Yliriesto Finlandia 28 -862
96 Radik Zhaparov Kazachstan 27 -863
97 Matic Kramarsic Słowenia 26 -864
98 Kazuya Yoshioka Japonia 25 -865
99 Anssi Ylipulli Finlandia 23 -867
  Andreas Strolz Austria 23 -867
101 Lukas Kuban Czechy 20 -870
  Cestmir Kozisek Czechy 20 -870
103 Carl Nordin Szwecja 19 -871
104 Mika Kauhanen Finlandia 18 -872
  Manuel Poppinger Austria 18 -872
  Anders Johnson USA 18 -872
107 Erik Leine Wangen Norwegia 17 -873
  Isak Grimholm Szwecja 17 -873
109 Stefan Read Kanada 16 -874
110 Ryohei Nishimori Japonia 15 -875
111 Yoshihiko Osanai Japonia 14 -876
112 Adrian Schuler Szwajcaria 13 -877
  Tomisław Tajner Polska 13 -877
  Guido Landert Szwajcaria 13 -877
115 Heung Chul Choi Korea Pd. 12 -878
  Georg Späth Niemcy 12 -878
117 Joonas Ikonen Finlandia 11 -879
  Fredrik Balkasen Szwecja 11 -879
119 Remi Francais Szwajcaria 10 -880
  Shohtaroh Hosoda Japonia 10 -880
  Petar Fartunov Bułgaria 10 -880
  Ivan Chumyshev Rosja 10 -880
123 Tomasz Pochwała Polska 9 -881
  Johan Erikson Szwecja 9 -881
125 Evgeni Plekhov Rosja 8 -882
  Robert Hrgota Słowenia 8 -882
127 Vitaliy Shumbarets Ukraina 7 -883
128 Alexey Silaev Rosja 6 -884
  Dmitriy Ponomarev Rosja 6 -884
  Primoz Zupan Słowenia 6 -884
131 Ilja Rosliakov Rosja 5 -885
132 Andreas Stjernen Norwegia 4 -886
  Dawid Kowal Polska 4 -886
  Pierre Emanuel Robe Francja 4 -886
  Kota Endo Japonia 4 -886
136 Seou Choi Korea Pd. 3 -887
137 Martin Plhal Czechy 1 -889
  Chris Lamb USA 1 -889
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5783  
2 Norwegia Norwegia 2763 -3020
3 Czechy Czechy 1592 -4191
4 Słowenia Słowenia 1558 -4225
5 Niemcy Niemcy 1279 -4504
6 Polska Polska 836 -4947
7 Japonia Japonia 725 -5058
8 Finlandia Finlandia 651 -5132
9 Włochy Włochy 165 -5618
10 Szwajcaria Szwajcaria 153 -5630
11 Korea Pd. Korea Pd. 144 -5639
12 Kazachstan Kazachstan 87 -5696
13 Rosja Rosja 79 -5704
14 Szwecja Szwecja 56 -5727
15 USA USA 19 -5764
16 Kanada Kanada 16 -5767
17 Bułgaria Bułgaria 10 -5773
18 Ukraina Ukraina 7 -5776
19 Francja Francja 4 -5779

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Lauri Hakola
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »