Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
Klasyfikacja po konkursie: 23.02.2008, Ramsau K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Thurnbichler Austria 850  
2 Bastian Kaltenböck Austria 557 -293
3 Balthasar Schneider Austria 533 -317
4 Roland Mueller Austria 491 -359
5 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 472 -378
6 Manuel Fettner Austria 470 -380
7 Lars Bystoel Norwegia 468 -382
8 Jakub Janda Czechy 435 -415
9 Andreas Vilberg Norwegia 434 -416
10 Stefan Kaiser Austria 428 -422
11 Martin Höllwarth Austria 410 -440
12 Thomas Thurnbichler Austria 407 -443
13 Jure Sinkovec Słowenia 389 -461
14 Mario Innauer Austria 373 -477
15 Daniel Lackner Austria 328 -522
16 Mitja Meznar Słowenia 280 -570
17 Jon Aaraas Norwegia 279 -571
18 Rok Urbanc Słowenia 267 -583
19 Jure Bogataj Słowenia 241 -609
20 Antonin Hajek Czechy 215 -635
21 Thomas Lobben Norwegia 208 -642
22 Stephan Hocke Niemcy 198 -652
23 Andreas Wank Niemcy 177 -673
24 Ondrej Vaculik Czechy 171 -679
25 Lukas Hlava Czechy 165 -685
26 Yuta Watase Japonia 159 -691
27 Piotr Żyła Polska 157 -693
28 Nicolas Fettner Austria 155 -695
29 Martin Schmitt Niemcy 150 -700
30 Borek Sedlak Czechy 146 -704
31 Sami Niemi Finlandia 141 -709
  Henning Stensrud Norwegia 141 -709
33 Jan Matura Czechy 137 -713
  Marcin Bachleda Polska 137 -713
35 Stefan Hula Polska 131 -719
  Jan Mazoch Czechy 131 -719
37 Kenshiro Ito Japonia 117 -733
  Antoine Guignard Szwajcaria 117 -733
39 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 113 -737
  Ville Larinto Finlandia 113 -737
41 Markus Eggenhofer Austria 112 -738
42 Jörg Ritzerfeld Niemcy 110 -740
  Andrea Morassi Włochy 110 -740
44 Severin Freund Niemcy 108 -742
45 Felix Schoft Niemcy 103 -747
46 Łukasz Rutkowski Polska 101 -749
47 Wolfgang Loitzl Austria 100 -750
48 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 96 -754
49 Julian Musiol Niemcy 92 -758
50 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 91 -759
51 Terje Hilde Norwegia 88 -762
52 Erik Simon Niemcy 87 -763
53 Takanobu Okabe Japonia 85 -765
54 Maciej Kot Polska 83 -767
  Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 83 -767
56 Kenneth Gangnes Norwegia 82 -768
57 Akira Higashi Japonia 78 -772
58 Jurij Tepes Słowenia 75 -775
59 David Unterberger Austria 73 -777
60 Yukio Sakano Japonia 72 -778
61 Eirik Kjelstrup Norwegia 70 -780
62 Rok Mandl Słowenia 69 -781
63 Veli-Matti Lindström Finlandia 67 -783
64 Robert Mateja Polska 66 -784
65 Jussi Hautamäki Finlandia 65 -785
66 Andreas Widhölzl Austria 64 -786
67 Primoz Pikl Słowenia 63 -787
68 Johan Remen Evensen Norwegia 61 -789
69 Pascal Bodmer Niemcy 60 -790
  Nikolay Karpenko Kazachstan 60 -790
71 Tobias Bogner Niemcy 56 -794
72 Sebastian Colloredo Włochy 55 -795
73 Sigurd Pettersen Norwegia 50 -800
74 Olli Muotka Finlandia 49 -801
75 Shusaku Hosoyama Japonia 48 -802
76 Anze Damjan Słowenia 46 -804
77 Kai Kovaljeff Finlandia 45 -805
78 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 44 -806
79 Rafał ¦liż Polska 37 -813
  Christoph Haenel Niemcy 37 -813
81 Taro Takayanagi Japonia 36 -814
  Klemens Murańka Polska 36 -814
  Jiri Mazoch Czechy 36 -814
84 Marc Krauspenhaar Niemcy 35 -815
85 Krzysztof Miętus Polska 34 -816
86 Chil-Ku Kang Korea Pd. 33 -817
  Primoz Roglic Słowenia 33 -817
88 Atle Pedersen Roensen Norwegia 32 -818
  Shota Tanaka Japonia 32 -818
  Christian Ulmer Niemcy 32 -818
91 Gorazd Robnik Słowenia 30 -820
  Kento Sakuyama Japonia 30 -820
93 Vegard Swensen Norwegia 29 -821
94 Kimmo Yliriesto Finlandia 28 -822
95 Radik Zhaparov Kazachstan 27 -823
96 Matic Kramarsic Słowenia 26 -824
97 Kazuya Yoshioka Japonia 25 -825
98 Martin Cikl Czechy 24 -826
99 Anssi Ylipulli Finlandia 23 -827
100 Cestmir Kozisek Czechy 20 -830
  Lukas Kuban Czechy 20 -830
102 Carl Nordin Szwecja 19 -831
103 Anders Johnson USA 18 -832
  Mika Kauhanen Finlandia 18 -832
105 Isak Grimholm Szwecja 17 -833
  Erik Leine Wangen Norwegia 17 -833
107 Stefan Read Kanada 16 -834
108 Ryohei Nishimori Japonia 15 -835
109 Yoshihiko Osanai Japonia 14 -836
110 Tomisław Tajner Polska 13 -837
  Guido Landert Szwajcaria 13 -837
  Adrian Schuler Szwajcaria 13 -837
113 Georg Späth Niemcy 12 -838
  Heung Chul Choi Korea Pd. 12 -838
115 Fredrik Balkasen Szwecja 11 -839
  Joonas Ikonen Finlandia 11 -839
117 Shotaro Hosoda Japonia 10 -840
  Petar Fartunov Bułgaria 10 -840
  Ivan Chumyshev Rosja 10 -840
  Andreas Strolz Austria 10 -840
  Remi Francais Szwajcaria 10 -840
122 Johan Erikson Szwecja 9 -841
  Tomasz Pochwała Polska 9 -841
124 Robert Hrgota Słowenia 8 -842
  Evgeni Plekhov Rosja 8 -842
126 Vitaliy Shumbarets Ukraina 7 -843
127 Dmitriy Ponomarev Rosja 6 -844
  Alexey Silaev Rosja 6 -844
129 Ilja Rosliakov Rosja 5 -845
130 Pierre Emanuel Robe Francja 4 -846
  Kota Endo Japonia 4 -846
  Andreas Stjernen Norwegia 4 -846
  Dawid Kowal Polska 4 -846
134 Seou Choi Korea Pd. 3 -847
135 Martin Plhal Czechy 1 -849
  Chris Lamb USA 1 -849
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5361  
2 Norwegia Norwegia 2631 -2730
3 Słowenia Słowenia 1527 -3834
4 Czechy Czechy 1501 -3860
5 Niemcy Niemcy 1257 -4104
6 Polska Polska 808 -4553
7 Japonia Japonia 725 -4636
8 Finlandia Finlandia 651 -4710
9 Włochy Włochy 165 -5196
10 Szwajcaria Szwajcaria 153 -5208
11 Korea Pd. Korea Pd. 144 -5217
12 Kazachstan Kazachstan 87 -5274
13 Rosja Rosja 79 -5282
14 Szwecja Szwecja 56 -5305
15 USA USA 19 -5342
16 Kanada Kanada 16 -5345
17 Bułgaria Bułgaria 10 -5351
18 Ukraina Ukraina 7 -5354
19 Francja Francja 4 -5357

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Anders Jacobsen
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
FIS Cup Liberec
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich