Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130
Klasyfikacja po konkursie: 16.02.2008, Iron Mountain K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Thurnbichler Austria 830  
2 Balthasar Schneider Austria 531 -299
3 Roland Mueller Austria 491 -339
4 Bastian Kaltenböck Austria 477 -353
5 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 472 -358
6 Lars Bystoel Norwegia 456 -374
7 Jakub Janda Czechy 435 -395
8 Andreas Vilberg Norwegia 434 -396
9 Stefan Kaiser Austria 419 -411
10 Manuel Fettner Austria 410 -420
11 Thomas Thurnbichler Austria 407 -423
12 Jure Sinkovec Słowenia 389 -441
13 Martin Höllwarth Austria 381 -449
14 Mario Innauer Austria 373 -457
15 Daniel Lackner Austria 315 -515
16 Jon Aaraas Norwegia 279 -551
17 Rok Urbanc Słowenia 263 -567
18 Mitja Meznar Słowenia 244 -586
19 Jure Bogataj Słowenia 217 -613
20 Antonin Hajek Czechy 215 -615
21 Stephan Hocke Niemcy 198 -632
22 Thomas Lobben Norwegia 197 -633
23 Andreas Wank Niemcy 171 -659
24 Ondrej Vaculik Czechy 164 -666
25 Yuta Watase Japonia 159 -671
26 Piotr Żyła Polska 157 -673
27 Martin Schmitt Niemcy 150 -680
28 Borek Sedlak Czechy 146 -684
29 Nicolas Fettner Austria 145 -685
30 Sami Niemi Finlandia 141 -689
31 Jan Matura Czechy 137 -693
32 Stefan Hula Polska 131 -699
  Jan Mazoch Czechy 131 -699
34 Lukas Hlava Czechy 125 -705
35 Marcin Bachleda Polska 122 -708
36 Kenshiro Ito Japonia 117 -713
  Antoine Guignard Szwajcaria 117 -713
38 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 113 -717
  Ville Larinto Finlandia 113 -717
40 Jörg Ritzerfeld Niemcy 110 -720
  Andrea Morassi Włochy 110 -720
42 Henning Stensrud Norwegia 109 -721
43 Severin Freund Niemcy 105 -725
44 Łukasz Rutkowski Polska 101 -729
45 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 96 -734
46 Julian Musiol Niemcy 92 -738
47 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 91 -739
48 Terje Hilde Norwegia 88 -742
49 Felix Schoft Niemcy 87 -743
  Erik Simon Niemcy 87 -743
51 Takanobu Okabe Japonia 85 -745
52 Maciej Kot Polska 83 -747
  Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 83 -747
54 Kenneth Gangnes Norwegia 82 -748
55 Akira Higashi Japonia 78 -752
56 Jurij Tepes Słowenia 75 -755
57 Yukio Sakano Japonia 72 -758
58 Eirik Kjelstrup Norwegia 70 -760
59 Veli-Matti Lindström Finlandia 67 -763
  Markus Eggenhofer Austria 67 -763
61 Jussi Hautamäki Finlandia 65 -765
62 Andreas Widhölzl Austria 64 -766
63 Johan Remen Evensen Norwegia 61 -769
64 Pascal Bodmer Niemcy 60 -770
  Nikolay Karpenko Kazachstan 60 -770
66 David Unterberger Austria 59 -771
67 Tobias Bogner Niemcy 56 -774
68 Sebastian Colloredo Włochy 55 -775
69 Primoz Pikl Słowenia 54 -776
70 Olli Muotka Finlandia 49 -781
71 Shusaku Hosoyama Japonia 48 -782
  Robert Mateja Polska 48 -782
73 Anze Damjan Słowenia 46 -784
74 Kai Kovaljeff Finlandia 45 -785
75 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 44 -786
76 Rok Mandl Słowenia 43 -787
77 Taro Takayanagi Japonia 36 -794
  Klemens Murańka Polska 36 -794
  Christoph Haenel Niemcy 36 -794
  Jiri Mazoch Czechy 36 -794
81 Marc Krauspenhaar Niemcy 35 -795
82 Krzysztof Miętus Polska 34 -796
83 Chil-Ku Kang Korea Pd. 33 -797
  Primoz Roglic Słowenia 33 -797
85 Atle Pedersen Roensen Norwegia 32 -798
  Shota Tanaka Japonia 32 -798
  Rafał ¦liż Polska 32 -798
  Christian Ulmer Niemcy 32 -798
89 Gorazd Robnik Słowenia 30 -800
  Kento Sakuyama Japonia 30 -800
91 Vegard Swensen Norwegia 29 -801
92 Kimmo Yliriesto Finlandia 28 -802
93 Radik Zhaparov Kazachstan 27 -803
94 Matic Kramarsic Słowenia 26 -804
95 Kazuya Yoshioka Japonia 25 -805
96 Anssi Ylipulli Finlandia 23 -807
97 Cestmir Kozisek Czechy 20 -810
  Lukas Kuban Czechy 20 -810
99 Carl Nordin Szwecja 19 -811
100 Anders Johnson USA 18 -812
  Mika Kauhanen Finlandia 18 -812
102 Isak Grimholm Szwecja 17 -813
  Erik Leine Wangen Norwegia 17 -813
104 Stefan Read Kanada 16 -814
105 Ryohei Nishimori Japonia 15 -815
106 Yoshihiko Osanai Japonia 14 -816
107 Tomisław Tajner Polska 13 -817
  Guido Landert Szwajcaria 13 -817
  Adrian Schuler Szwajcaria 13 -817
110 Georg Späth Niemcy 12 -818
  Heung Chul Choi Korea Pd. 12 -818
112 Fredrik Balkasen Szwecja 11 -819
  Joonas Ikonen Finlandia 11 -819
114 Shotaro Hosoda Japonia 10 -820
  Petar Fartunov Bułgaria 10 -820
  Ivan Chumyshev Rosja 10 -820
  Andreas Strolz Austria 10 -820
  Remi Francais Szwajcaria 10 -820
119 Johan Erikson Szwecja 9 -821
  Tomasz Pochwała Polska 9 -821
121 Robert Hrgota Słowenia 8 -822
  Evgeni Plekhov Rosja 8 -822
123 Vitaliy Shumbarets Ukraina 7 -823
124 Dmitriy Ponomarev Rosja 6 -824
  Alexey Silaev Rosja 6 -824
126 Ilja Rosliakov Rosja 5 -825
127 Pierre Emanuel Robe Francja 4 -826
  Kota Endo Japonia 4 -826
  Dawid Kowal Polska 4 -826
  Andreas Stjernen Norwegia 4 -826
131 Seou Choi Korea Pd. 3 -827
132 Martin Plhal Czechy 1 -829
  Chris Lamb USA 1 -829
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4979  
2 Norwegia Norwegia 2526 -2453
3 Czechy Czechy 1430 -3549
4 Słowenia Słowenia 1428 -3551
5 Niemcy Niemcy 1231 -3748
6 Polska Polska 770 -4209
7 Japonia Japonia 725 -4254
8 Finlandia Finlandia 651 -4328
9 Włochy Włochy 165 -4814
10 Szwajcaria Szwajcaria 153 -4826
11 Korea Pd. Korea Pd. 144 -4835
12 Kazachstan Kazachstan 87 -4892
13 Rosja Rosja 79 -4900
14 Szwecja Szwecja 56 -4923
15 USA USA 19 -4960
16 Kanada Kanada 16 -4963
17 Bułgaria Bułgaria 10 -4969
18 Ukraina Ukraina 7 -4972
19 Francja Francja 4 -4975

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
2 marca 2020 (poniedziałek)
20:00
M¦J Oberwiesenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich