Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 10.02.2008, Hinterzarten K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Thurnbichler Austria 730  
2 Balthasar Schneider Austria 516 -214
3 Roland Mueller Austria 483 -247
4 Bastian Kaltenböck Austria 477 -253
5 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 472 -258
6 Jakub Janda Czechy 435 -295
7 Lars Bystoel Norwegia 416 -314
8 Manuel Fettner Austria 410 -320
9 Thomas Thurnbichler Austria 407 -323
10 Stefan Kaiser Austria 390 -340
11 Jure Sinkovec Słowenia 389 -341
12 Martin Höllwarth Austria 381 -349
13 Andreas Vilberg Norwegia 374 -356
14 Mario Innauer Austria 373 -357
15 Jon Aaraas Norwegia 279 -451
16 Daniel Lackner Austria 270 -460
17 Mitja Meznar Słowenia 244 -486
18 Rok Urbanc Słowenia 231 -499
19 Jure Bogataj Słowenia 217 -513
20 Antonin Hajek Czechy 215 -515
21 Stephan Hocke Niemcy 198 -532
22 Thomas Lobben Norwegia 179 -551
23 Andreas Wank Niemcy 171 -559
24 Ondrej Vaculik Czechy 164 -566
25 Yuta Watase Japonia 159 -571
26 Piotr Żyła Polska 157 -573
27 Martin Schmitt Niemcy 150 -580
28 Borek Sedlak Czechy 146 -584
29 Sami Niemi Finlandia 141 -589
30 Jan Matura Czechy 137 -593
31 Nicolas Fettner Austria 135 -595
32 Stefan Hula Polska 131 -599
  Jan Mazoch Czechy 131 -599
34 Lukas Hlava Czechy 125 -605
35 Kenshiro Ito Japonia 117 -613
  Antoine Guignard Szwajcaria 117 -613
37 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 113 -617
  Ville Larinto Finlandia 113 -617
39 Jörg Ritzerfeld Niemcy 110 -620
  Andrea Morassi Włochy 110 -620
41 Severin Freund Niemcy 105 -625
42 Łukasz Rutkowski Polska 101 -629
43 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 96 -634
44 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 91 -639
45 Terje Hilde Norwegia 88 -642
46 Erik Simon Niemcy 87 -643
  Felix Schoft Niemcy 87 -643
48 Takanobu Okabe Japonia 85 -645
49 Maciej Kot Polska 83 -647
50 Kenneth Gangnes Norwegia 82 -648
51 Julian Musiol Niemcy 81 -649
52 Akira Higashi Japonia 78 -652
53 Jurij Tepes Słowenia 75 -655
54 Yukio Sakano Japonia 72 -658
  Marcin Bachleda Polska 72 -658
56 Eirik Kjelstrup Norwegia 70 -660
57 Veli-Matti Lindström Finlandia 67 -663
58 Jussi Hautamäki Finlandia 65 -665
59 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 63 -667
60 Johan Remen Evensen Norwegia 61 -669
61 Nikolay Karpenko Kazachstan 60 -670
  Pascal Bodmer Niemcy 60 -670
63 David Unterberger Austria 59 -671
64 Sebastian Colloredo Włochy 55 -675
65 Markus Eggenhofer Austria 53 -677
66 Olli Muotka Finlandia 49 -681
67 Shusaku Hosoyama Japonia 48 -682
68 Kai Kovaljeff Finlandia 45 -685
69 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 44 -686
70 Rok Mandl Słowenia 41 -689
71 Primoz Pikl Słowenia 38 -692
  Andreas Widhölzl Austria 38 -692
73 Anze Damjan Słowenia 37 -693
74 Taro Takayanagi Japonia 36 -694
  Klemens Murańka Polska 36 -694
  Christoph Haenel Niemcy 36 -694
  Jiri Mazoch Czechy 36 -694
78 Krzysztof Miętus Polska 34 -696
79 Chil-Ku Kang Korea Pd. 33 -697
  Primoz Roglic Słowenia 33 -697
81 Tobias Bogner Niemcy 32 -698
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 32 -698
  Shota Tanaka Japonia 32 -698
84 Gorazd Robnik Słowenia 30 -700
  Kento Sakuyama Japonia 30 -700
86 Vegard Swensen Norwegia 29 -701
  Henning Stensrud Norwegia 29 -701
88 Radik Zhaparov Kazachstan 27 -703
89 Matic Kramarsic Słowenia 26 -704
  Christian Ulmer Niemcy 26 -704
91 Kimmo Yliriesto Finlandia 25 -705
  Kazuya Yoshioka Japonia 25 -705
93 Marc Krauspenhaar Niemcy 23 -707
  Anssi Ylipulli Finlandia 23 -707
95 Cestmir Kozisek Czechy 20 -710
  Lukas Kuban Czechy 20 -710
97 Anders Johnson USA 18 -712
  Mika Kauhanen Finlandia 18 -712
99 Erik Leine Wangen Norwegia 17 -713
100 Stefan Read Kanada 16 -714
101 Ryohei Nishimori Japonia 15 -715
102 Yoshihiko Osanai Japonia 14 -716
103 Adrian Schuler Szwajcaria 13 -717
  Guido Landert Szwajcaria 13 -717
105 Georg Späth Niemcy 12 -718
  Carl Nordin Szwecja 12 -718
  Robert Mateja Polska 12 -718
  Heung Chul Choi Korea Pd. 12 -718
109 Joonas Ikonen Finlandia 11 -719
110 Remi Francais Szwajcaria 10 -720
  Shotaro Hosoda Japonia 10 -720
  Petar Fartunov Bułgaria 10 -720
  Ivan Chumyshev Rosja 10 -720
  Andreas Strolz Austria 10 -720
  Rafał ¦liż Polska 10 -720
116 Johan Erikson Szwecja 9 -721
  Tomisław Tajner Polska 9 -721
  Tomasz Pochwała Polska 9 -721
119 Robert Hrgota Słowenia 8 -722
  Evgeni Plekhov Rosja 8 -722
121 Vitaliy Shumbarets Ukraina 7 -723
122 Alexey Silaev Rosja 6 -724
  Fredrik Balkasen Szwecja 6 -724
  Dmitriy Ponomarev Rosja 6 -724
125 Ilja Rosliakov Rosja 5 -725
126 Pierre Emanuel Robe Francja 4 -726
  Kota Endo Japonia 4 -726
  Isak Grimholm Szwecja 4 -726
  Andreas Stjernen Norwegia 4 -726
  Dawid Kowal Polska 4 -726
131 Seou Choi Korea Pd. 3 -727
132 Martin Plhal Czechy 1 -729
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4732  
2 Norwegia Norwegia 2308 -2424
3 Czechy Czechy 1430 -3302
4 Słowenia Słowenia 1369 -3363
5 Niemcy Niemcy 1178 -3554
6 Japonia Japonia 725 -4007
7 Polska Polska 658 -4074
8 Finlandia Finlandia 648 -4084
9 Włochy Włochy 165 -4567
10 Szwajcaria Szwajcaria 153 -4579
11 Korea Pd. Korea Pd. 144 -4588
12 Kazachstan Kazachstan 87 -4645
13 Rosja Rosja 79 -4653
14 Szwecja Szwecja 31 -4701
15 USA USA 18 -4714
16 Kanada Kanada 16 -4716
17 Bułgaria Bułgaria 10 -4722
18 Ukraina Ukraina 7 -4725
19 Francja Francja 4 -4728

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tom Hilde
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Patrik Lichy (1992)
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich