Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 09.02.2008, Hinterzarten K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Thurnbichler Austria 650  
2 Balthasar Schneider Austria 502 -148
3 Bastian Kaltenböck Austria 477 -173
4 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 472 -178
5 Roland Mueller Austria 465 -185
6 Jakub Janda Czechy 435 -215
7 Manuel Fettner Austria 410 -240
8 Thomas Thurnbichler Austria 383 -267
9 Martin Höllwarth Austria 381 -269
10 Stefan Kaiser Austria 380 -270
11 Andreas Vilberg Norwegia 374 -276
12 Mario Innauer Austria 341 -309
13 Jure Sinkovec Słowenia 339 -311
14 Lars Bystoel Norwegia 316 -334
15 Jon Aaraas Norwegia 279 -371
16 Mitja Meznar Słowenia 244 -406
17 Daniel Lackner Austria 234 -416
18 Jure Bogataj Słowenia 217 -433
19 Antonin Hajek Czechy 215 -435
20 Rok Urbanc Słowenia 213 -437
21 Stephan Hocke Niemcy 198 -452
22 Thomas Lobben Norwegia 168 -482
23 Ondrej Vaculik Czechy 164 -486
24 Yuta Watase Japonia 159 -491
25 Piotr Żyła Polska 157 -493
26 Andreas Wank Niemcy 151 -499
27 Martin Schmitt Niemcy 150 -500
28 Borek Sedlak Czechy 146 -504
29 Sami Niemi Finlandia 141 -509
30 Jan Matura Czechy 137 -513
31 Stefan Hula Polska 131 -519
  Jan Mazoch Czechy 131 -519
33 Lukas Hlava Czechy 125 -525
34 Kenshiro Ito Japonia 117 -533
35 Antoine Guignard Szwajcaria 116 -534
36 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 113 -537
37 Andrea Morassi Włochy 110 -540
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 110 -540
39 Łukasz Rutkowski Polska 101 -549
40 Ville Larinto Finlandia 95 -555
41 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 93 -557
42 Nicolas Fettner Austria 90 -560
43 Terje Hilde Norwegia 88 -562
44 Erik Simon Niemcy 87 -563
45 Takanobu Okabe Japonia 85 -565
46 Maciej Kot Polska 83 -567
47 Kenneth Gangnes Norwegia 82 -568
48 Julian Musiol Niemcy 81 -569
49 Akira Higashi Japonia 78 -572
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 78 -572
51 Severin Freund Niemcy 73 -577
52 Yukio Sakano Japonia 72 -578
  Marcin Bachleda Polska 72 -578
54 Veli-Matti Lindström Finlandia 67 -583
55 Jurij Tepes Słowenia 66 -584
56 Jussi Hautamäki Finlandia 65 -585
57 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 63 -587
58 Johan Remen Evensen Norwegia 61 -589
59 Nikolay Karpenko Kazachstan 60 -590
60 David Unterberger Austria 59 -591
61 Sebastian Colloredo Włochy 55 -595
62 Markus Eggenhofer Austria 53 -597
63 Olli Muotka Finlandia 49 -601
64 Shusaku Hosoyama Japonia 48 -602
65 Kai Kovaljeff Finlandia 45 -605
66 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 44 -606
67 Andreas Widhölzl Austria 38 -612
68 Anze Damjan Słowenia 37 -613
69 Jiri Mazoch Czechy 36 -614
  Taro Takayanagi Japonia 36 -614
  Klemens Murańka Polska 36 -614
72 Krzysztof Miętus Polska 34 -616
  Pascal Bodmer Niemcy 34 -616
74 Primoz Roglic Słowenia 33 -617
75 Tobias Bogner Niemcy 32 -618
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 32 -618
  Shota Tanaka Japonia 32 -618
78 Christoph Haenel Niemcy 31 -619
79 Gorazd Robnik Słowenia 30 -620
  Kento Sakuyama Japonia 30 -620
81 Henning Stensrud Norwegia 29 -621
  Rok Mandl Słowenia 29 -621
  Vegard Swensen Norwegia 29 -621
84 Felix Schoft Niemcy 27 -623
  Radik Zhaparov Kazachstan 27 -623
86 Chil-Ku Kang Korea Pd. 26 -624
  Matic Kramarsic Słowenia 26 -624
  Christian Ulmer Niemcy 26 -624
89 Eirik Kjelstrup Norwegia 25 -625
  Kimmo Yliriesto Finlandia 25 -625
  Kazuya Yoshioka Japonia 25 -625
92 Marc Krauspenhaar Niemcy 23 -627
93 Lukas Kuban Czechy 20 -630
  Cestmir Kozisek Czechy 20 -630
95 Anders Johnson USA 18 -632
  Mika Kauhanen Finlandia 18 -632
97 Erik Leine Wangen Norwegia 17 -633
98 Stefan Read Kanada 16 -634
  Primoz Pikl Słowenia 16 -634
100 Ryohei Nishimori Japonia 15 -635
  Anssi Ylipulli Finlandia 15 -635
102 Yoshihiko Osanai Japonia 14 -636
103 Adrian Schuler Szwajcaria 13 -637
104 Heung Chul Choi Korea Pd. 12 -638
  Georg Späth Niemcy 12 -638
  Robert Mateja Polska 12 -638
107 Joonas Ikonen Finlandia 11 -639
108 Remi Francais Szwajcaria 10 -640
  Shotaro Hosoda Japonia 10 -640
  Petar Fartunov Bułgaria 10 -640
  Ivan Chumyshev Rosja 10 -640
  Guido Landert Szwajcaria 10 -640
  Andreas Strolz Austria 10 -640
  Rafał ¦liż Polska 10 -640
115 Tomasz Pochwała Polska 9 -641
  Johan Erikson Szwecja 9 -641
  Tomisław Tajner Polska 9 -641
118 Evgeni Plekhov Rosja 8 -642
  Robert Hrgota Słowenia 8 -642
120 Vitaliy Shumbarets Ukraina 7 -643
121 Alexey Silaev Rosja 6 -644
  Fredrik Balkasen Szwecja 6 -644
  Dmitriy Ponomarev Rosja 6 -644
124 Carl Nordin Szwecja 5 -645
  Ilja Rosliakov Rosja 5 -645
126 Andreas Stjernen Norwegia 4 -646
  Pierre Emanuel Robe Francja 4 -646
  Kota Endo Japonia 4 -646
  Isak Grimholm Szwecja 4 -646
130 Seou Choi Korea Pd. 3 -647
131 Martin Plhal Czechy 1 -649
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4473  
2 Norwegia Norwegia 2152 -2321
3 Czechy Czechy 1430 -3043
4 Słowenia Słowenia 1258 -3215
5 Niemcy Niemcy 1035 -3438
6 Japonia Japonia 725 -3748
7 Polska Polska 654 -3819
8 Finlandia Finlandia 609 -3864
9 Włochy Włochy 165 -4308
10 Szwajcaria Szwajcaria 149 -4324
11 Korea Pd. Korea Pd. 134 -4339
12 Kazachstan Kazachstan 87 -4386
13 Rosja Rosja 79 -4394
14 Szwecja Szwecja 24 -4449
15 USA USA 18 -4455
16 Kanada Kanada 16 -4457
17 Bułgaria Bułgaria 10 -4463
18 Ukraina Ukraina 7 -4466
19 Francja Francja 4 -4469

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tom Hilde
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Patrik Lichy (1992)
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich