Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130
Klasyfikacja po konkursie: 19.01.2008, Brotterode K-105
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Thurnbichler Austria 490  
2 Bastian Kaltenböck Austria 477 -13
3 Jakub Janda Czechy 435 -55
4 Balthasar Schneider Austria 427 -63
5 Roland Mueller Austria 421 -69
6 Manuel Fettner Austria 410 -80
7 Andreas Vilberg Norwegia 374 -116
8 Stefan Kaiser Austria 361 -129
9 Martin Höllwarth Austria 355 -135
10 Mario Innauer Austria 319 -171
11 Jon Aaraas Norwegia 279 -211
12 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 272 -218
13 Thomas Thurnbichler Austria 242 -248
14 Mitja Meznar Słowenia 232 -258
15 Jure Bogataj Słowenia 217 -273
16 Antonin Hajek Czechy 215 -275
17 Stephan Hocke Niemcy 198 -292
18 Jure Sinkovec Słowenia 187 -303
19 Yuta Watase Japonia 159 -331
20 Piotr Żyła Polska 157 -333
21 Ondrej Vaculik Czechy 152 -338
22 Martin Schmitt Niemcy 150 -340
23 Borek Sedlak Czechy 146 -344
  Rok Urbanc Słowenia 146 -344
25 Sami Niemi Finlandia 141 -349
26 Andreas Wank Niemcy 139 -351
27 Jan Matura Czechy 137 -353
28 Stefan Hula Polska 131 -359
29 Daniel Lackner Austria 130 -360
30 Kenshiro Ito Japonia 117 -373
  Jan Mazoch Czechy 117 -373
32 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 113 -377
33 Andrea Morassi Włochy 110 -380
34 Antoine Guignard Szwajcaria 101 -389
35 Ville Larinto Finlandia 95 -395
36 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 93 -397
37 Lars Bystoel Norwegia 92 -398
38 Lukas Hlava Czechy 89 -401
39 Terje Hilde Norwegia 88 -402
40 Łukasz Rutkowski Polska 87 -403
41 Takanobu Okabe Japonia 85 -405
42 Julian Musiol Niemcy 79 -411
43 Akira Higashi Japonia 78 -412
44 Severin Freund Niemcy 73 -417
45 Yukio Sakano Japonia 72 -418
  Marcin Bachleda Polska 72 -418
47 Thomas Lobben Norwegia 68 -422
48 Veli-Matti Lindström Finlandia 67 -423
49 Jussi Hautamäki Finlandia 63 -427
  Erik Simon Niemcy 63 -427
51 Jörg Ritzerfeld Niemcy 62 -428
52 Johan Remen Evensen Norwegia 61 -429
53 David Unterberger Austria 59 -431
54 Sebastian Colloredo Włochy 55 -435
  Nikolay Karpenko Kazachstan 55 -435
56 Markus Eggenhofer Austria 53 -437
57 Jurij Tepes Słowenia 52 -438
58 Shusaku Hosoyama Japonia 48 -442
59 Kai Kovaljeff Finlandia 45 -445
60 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 44 -446
61 Kenneth Gangnes Norwegia 41 -449
62 Andreas Widhölzl Austria 38 -452
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 38 -452
64 Anze Damjan Słowenia 37 -453
65 Taro Takayanagi Japonia 36 -454
  Klemens Murańka Polska 36 -454
67 Shota Tanaka Japonia 32 -458
68 Christoph Haenel Niemcy 31 -459
69 Kento Sakuyama Japonia 30 -460
70 Vegard Swensen Norwegia 29 -461
  Henning Stensrud Norwegia 29 -461
72 Christian Ulmer Niemcy 26 -464
  Primoz Roglic Słowenia 26 -464
  Matic Kramarsic Słowenia 26 -464
75 Kimmo Yliriesto Finlandia 25 -465
  Kazuya Yoshioka Japonia 25 -465
  Olli Muotka Finlandia 25 -465
78 Radik Zhaparov Kazachstan 24 -466
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 24 -466
80 Marc Krauspenhaar Niemcy 23 -467
81 Atle Pedersen Roensen Norwegia 22 -468
82 Krzysztof Miętus Polska 21 -469
83 Lukas Kuban Czechy 20 -470
84 Anders Johnson USA 18 -472
  Mika Kauhanen Finlandia 18 -472
  Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 18 -472
87 Erik Leine Wangen Norwegia 17 -473
88 Jiri Mazoch Czechy 16 -474
89 Ryohei Nishimori Japonia 15 -475
  Gorazd Robnik Słowenia 15 -475
91 Yoshihiko Osanai Japonia 14 -476
  Tobias Bogner Niemcy 14 -476
93 Adrian Schuler Szwajcaria 13 -477
94 Cestmir Kozisek Czechy 12 -478
  Heung Chul Choi Korea Pd. 12 -478
96 Shotaro Hosoda Japonia 10 -480
  Petar Fartunov Bułgaria 10 -480
  Ivan Chumyshev Rosja 10 -480
  Andreas Strolz Austria 10 -480
  Remi Francais Szwajcaria 10 -480
101 Felix Schoft Niemcy 9 -481
  Johan Erikson Szwecja 9 -481
  Tomisław Tajner Polska 9 -481
  Tomasz Pochwała Polska 9 -481
105 Robert Hrgota Słowenia 8 -482
  Evgeni Plekhov Rosja 8 -482
107 Vitaliy Shumbarets Ukraina 7 -483
  Eirik Kjelstrup Norwegia 7 -483
109 Fredrik Balkasen Szwecja 6 -484
  Dmitriy Ponomarev Rosja 6 -484
  Alexey Silaev Rosja 6 -484
112 Pascal Bodmer Niemcy 5 -485
  Ilja Rosliakov Rosja 5 -485
114 Robert Mateja Polska 4 -486
  Kota Endo Japonia 4 -486
  Isak Grimholm Szwecja 4 -486
  Andreas Stjernen Norwegia 4 -486
118 Maciej Kot Polska 2 -488
119 Martin Plhal Czechy 1 -489
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3792  
2 Norwegia Norwegia 1514 -2278
3 Czechy Czechy 1340 -2452
4 Słowenia Słowenia 946 -2846
5 Niemcy Niemcy 872 -2920
6 Japonia Japonia 725 -3067
7 Polska Polska 528 -3264
8 Finlandia Finlandia 517 -3275
9 Włochy Włochy 165 -3627
10 Korea Pd. Korea Pd. 129 -3663
11 Szwajcaria Szwajcaria 124 -3668
12 Kazachstan Kazachstan 79 -3713
  Rosja Rosja 79 -3713
14 Szwecja Szwecja 19 -3773
15 USA USA 18 -3774
16 Bułgaria Bułgaria 10 -3782
17 Ukraina Ukraina 7 -3785

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Georg Spaeth
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jon P. Sandaker (1974)
Najbliższe zawody
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
2 marca 2020 (poniedziałek)
20:00
M¦J Oberwiesenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich