Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2020
Najbliższe zawody
21.11.2020, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 06.01.2008, Kranj K-100
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jakub Janda Czechy 435  
2 Roland Mueller Austria 421 -14
3 Andreas Vilberg Norwegia 369 -66
4 Manuel Fettner Austria 365 -70
5 Stefan Kaiser Austria 325 -110
6 Balthasar Schneider Austria 309 -126
7 Jon Aaraas Norwegia 279 -156
8 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 272 -163
9 Stefan Thurnbichler Austria 271 -164
10 Martin Höllwarth Austria 255 -180
11 Bastian Kaltenböck Austria 247 -188
12 Thomas Thurnbichler Austria 242 -193
13 Mario Innauer Austria 239 -196
14 Mitja Meznar Słowenia 219 -216
15 Jure Bogataj Słowenia 217 -218
16 Antonin Hajek Czechy 215 -220
17 Martin Schmitt Niemcy 150 -285
18 Borek Sedlak Czechy 146 -289
19 Andreas Wank Niemcy 139 -296
20 Jan Matura Czechy 137 -298
21 Sami Niemi Finlandia 115 -320
22 Jan Mazoch Czechy 111 -324
23 Andrea Morassi Włochy 110 -325
24 Antoine Guignard Szwajcaria 101 -334
25 Ville Larinto Finlandia 95 -340
26 Ondrej Vaculik Czechy 92 -343
  Kenshiro Ito Japonia 92 -343
  Lars Bystoel Norwegia 92 -343
29 Lukas Hlava Czechy 89 -346
30 Julian Musiol Niemcy 79 -356
31 Severin Freund Niemcy 73 -362
32 Marcin Bachleda Polska 72 -363
  Łukasz Rutkowski Polska 72 -363
34 Rok Urbanc Słowenia 69 -366
35 Veli-Matti Lindström Finlandia 67 -368
36 Jussi Hautamäki Finlandia 63 -372
  Erik Simon Niemcy 63 -372
  Piotr Żyła Polska 63 -372
39 David Unterberger Austria 59 -376
  Thomas Lobben Norwegia 59 -376
41 Nikolay Karpenko Kazachstan 55 -380
  Sebastian Colloredo Włochy 55 -380
43 Markus Eggenhofer Austria 53 -382
44 Jurij Tepes Słowenia 52 -383
45 Stephan Hocke Niemcy 50 -385
46 Terje Hilde Norwegia 48 -387
47 Kai Kovaljeff Finlandia 45 -390
48 Kenneth Gangnes Norwegia 41 -394
49 Andreas Widhölzl Austria 38 -397
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 38 -397
51 Anze Damjan Słowenia 37 -398
52 Stefan Hula Polska 36 -399
  Klemens Murańka Polska 36 -399
54 Jure Sinkovec Słowenia 33 -402
55 Christoph Haenel Niemcy 31 -404
56 Henning Stensrud Norwegia 29 -406
57 Primoz Roglic Słowenia 26 -409
  Matic Kramarsic Słowenia 26 -409
59 Kimmo Yliriesto Finlandia 25 -410
  Kazuya Yoshioka Japonia 25 -410
61 Marc Krauspenhaar Niemcy 23 -412
  Daniel Lackner Austria 23 -412
63 Atle Pedersen Roensen Norwegia 22 -413
64 Krzysztof Miętus Polska 21 -414
65 Olli Muotka Finlandia 18 -417
  Mika Kauhanen Finlandia 18 -417
67 Jörg Ritzerfeld Niemcy 17 -418
68 Jiri Mazoch Czechy 16 -419
69 Gorazd Robnik Słowenia 15 -420
70 Tobias Bogner Niemcy 14 -421
71 Adrian Schuler Szwajcaria 13 -422
72 Cestmir Kozisek Czechy 12 -423
73 Remi Francais Szwajcaria 10 -425
  Ivan Chumyshev Rosja 10 -425
  Andreas Strolz Austria 10 -425
76 Felix Schoft Niemcy 9 -426
  Johan Erikson Szwecja 9 -426
78 Robert Hrgota Słowenia 8 -427
79 Eirik Kjelstrup Norwegia 7 -428
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 7 -428
81 Erik Leine Wangen Norwegia 6 -429
  Lukas Kuban Czechy 6 -429
  Fredrik Balkasen Szwecja 6 -429
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 6 -429
85 Pascal Bodmer Niemcy 5 -430
  Ilja Rosliakov Rosja 5 -430
87 Andreas Stjernen Norwegia 4 -431
  Robert Mateja Polska 4 -431
89 Radik Zhaparov Kazachstan 2 -433
  Anders Johnson USA 2 -433
91 Kento Sakuyama Japonia 1 -434
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2857  
2 Czechy Czechy 1259 -1598
3 Norwegia Norwegia 1228 -1629
4 Słowenia Słowenia 702 -2155
5 Niemcy Niemcy 653 -2204
6 Finlandia Finlandia 484 -2373
7 Polska Polska 304 -2553
8 Włochy Włochy 165 -2692
9 Szwajcaria Szwajcaria 124 -2733
10 Japonia Japonia 118 -2739
11 Kazachstan Kazachstan 57 -2800
12 Rosja Rosja 21 -2836
13 Szwecja Szwecja 15 -2842
14 Ukraina Ukraina 7 -2850
15 USA USA 2 -2855

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
20 listopada 2020 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
21 listopada 2020 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
22 listopada 2020 (niedziela)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
27 listopada 2020 (pi±tek)
14:30
P¦ Ruka
oficjalny trening
16:45
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich