Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130
Klasyfikacja po konkursie: 28.12.2007, Engelberg K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jakub Janda Czechy 435  
2 Roland Mueller Austria 421 -14
3 Andreas Vilberg Norwegia 369 -66
4 Manuel Fettner Austria 365 -70
5 Stefan Kaiser Austria 325 -110
6 Balthasar Schneider Austria 309 -126
7 Martin Höllwarth Austria 255 -180
8 Thomas Thurnbichler Austria 242 -193
9 Mario Innauer Austria 239 -196
10 Stefan Thurnbichler Austria 219 -216
11 Mitja Meznar Słowenia 164 -271
12 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 156 -279
13 Martin Schmitt Niemcy 150 -285
14 Jon Aaraas Norwegia 149 -286
15 Borek Sedlak Czechy 146 -289
16 Jan Matura Czechy 137 -298
17 Bastian Kaltenböck Austria 132 -303
18 Sami Niemi Finlandia 115 -320
19 Jure Bogataj Słowenia 112 -323
20 Andrea Morassi Włochy 110 -325
21 Andreas Wank Niemcy 107 -328
22 Kenshiro Ito Japonia 92 -343
  Lars Bystoel Norwegia 92 -343
24 Julian Musiol Niemcy 79 -356
25 Severin Freund Niemcy 73 -362
26 Marcin Bachleda Polska 72 -363
27 Veli-Matti Lindström Finlandia 67 -368
28 Piotr Żyła Polska 63 -372
  Jan Mazoch Czechy 63 -372
  Erik Simon Niemcy 63 -372
31 David Unterberger Austria 59 -376
32 Antoine Guignard Szwajcaria 58 -377
  Jussi Hautamäki Finlandia 58 -377
34 Antonin Hajek Czechy 55 -380
  Sebastian Colloredo Włochy 55 -380
  Nikolay Karpenko Kazachstan 55 -380
37 Markus Eggenhofer Austria 53 -382
38 Jurij Tepes Słowenia 52 -383
39 Terje Hilde Norwegia 48 -387
40 Kai Kovaljeff Finlandia 45 -390
  Ville Larinto Finlandia 45 -390
  Lukas Hlava Czechy 45 -390
43 Thomas Lobben Norwegia 39 -396
44 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 38 -397
45 Anze Damjan Słowenia 36 -399
46 Łukasz Rutkowski Polska 32 -403
47 Henning Stensrud Norwegia 29 -406
48 Primoz Roglic Słowenia 26 -409
  Matic Kramarsic Słowenia 26 -409
50 Kazuya Yoshioka Japonia 25 -410
  Kenneth Gangnes Norwegia 25 -410
52 Andreas Widhölzl Austria 24 -411
53 Marc Krauspenhaar Niemcy 23 -412
54 Atle Pedersen Roensen Norwegia 22 -413
55 Rok Urbanc Słowenia 21 -414
56 Ondrej Vaculik Czechy 18 -417
  Olli Muotka Finlandia 18 -417
  Mika Kauhanen Finlandia 18 -417
59 Jörg Ritzerfeld Niemcy 17 -418
60 Tobias Bogner Niemcy 14 -421
61 Adrian Schuler Szwajcaria 13 -422
62 Christoph Haenel Niemcy 12 -423
63 Stefan Hula Polska 11 -424
64 Ivan Chumyshev Rosja 10 -425
  Remi Francais Szwajcaria 10 -425
66 Felix Schoft Niemcy 9 -426
  Johan Erikson Szwecja 9 -426
68 Robert Hrgota Słowenia 8 -427
  Jure Sinkovec Słowenia 8 -427
70 Vitaliy Shumbarets Ukraina 7 -428
  Eirik Kjelstrup Norwegia 7 -428
72 Fredrik Balkasen Szwecja 6 -429
  Erik Leine Wangen Norwegia 6 -429
  Lukas Kuban Czechy 6 -429
75 Pascal Bodmer Niemcy 5 -430
  Ilja Rosliakov Rosja 5 -430
77 Robert Mateja Polska 4 -431
  Andreas Stjernen Norwegia 4 -431
79 Gorazd Robnik Słowenia 3 -432
  Cestmir Kozisek Czechy 3 -432
  Jiri Mazoch Czechy 3 -432
82 Radik Zhaparov Kazachstan 2 -433
  Andreas Strolz Austria 2 -433
  Anders Johnson USA 2 -433
85 Kento Sakuyama Japonia 1 -434
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2645  
2 Norwegia Norwegia 946 -1699
3 Czechy Czechy 911 -1734
4 Niemcy Niemcy 552 -2093
5 Słowenia Słowenia 456 -2189
6 Finlandia Finlandia 404 -2241
7 Polska Polska 182 -2463
8 Włochy Włochy 165 -2480
9 Japonia Japonia 118 -2527
10 Szwajcaria Szwajcaria 81 -2564
11 Kazachstan Kazachstan 57 -2588
12 Szwecja Szwecja 15 -2630
  Rosja Rosja 15 -2630
14 Ukraina Ukraina 7 -2638
15 USA USA 2 -2643

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
2 marca 2020 (poniedziałek)
20:00
M¦J Oberwiesenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich