Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130
Klasyfikacja po konkursie: 27.12.2007, Engelberg K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Roland Mueller Austria 381  
2 Andreas Vilberg Norwegia 369 -12
3 Manuel Fettner Austria 365 -16
4 Jakub Janda Czechy 335 -46
5 Balthasar Schneider Austria 259 -122
6 Stefan Kaiser Austria 245 -136
7 Thomas Thurnbichler Austria 242 -139
8 Mario Innauer Austria 239 -142
9 Martin Höllwarth Austria 219 -162
10 Stefan Thurnbichler Austria 174 -207
11 Martin Schmitt Niemcy 150 -231
12 Borek Sedlak Czechy 146 -235
  Mitja Meznar Słowenia 146 -235
14 Jan Matura Czechy 137 -244
15 Bastian Kaltenböck Austria 131 -250
16 Jon Aaraas Norwegia 117 -264
17 Sami Niemi Finlandia 115 -266
18 Andrea Morassi Włochy 110 -271
19 Andreas Wank Niemcy 107 -274
20 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 96 -285
21 Kenshiro Ito Japonia 92 -289
  Lars Bystoel Norwegia 92 -289
23 Jure Bogataj Słowenia 83 -298
24 Julian Musiol Niemcy 79 -302
25 Severin Freund Niemcy 73 -308
26 Marcin Bachleda Polska 72 -309
27 Veli-Matti Lindström Finlandia 67 -314
28 Piotr Żyła Polska 63 -318
  Erik Simon Niemcy 63 -318
30 David Unterberger Austria 59 -322
31 Jussi Hautamäki Finlandia 58 -323
32 Sebastian Colloredo Włochy 55 -326
33 Jan Mazoch Czechy 52 -329
34 Antoine Guignard Szwajcaria 50 -331
35 Markus Eggenhofer Austria 47 -334
36 Kai Kovaljeff Finlandia 45 -336
  Antonin Hajek Czechy 45 -336
  Ville Larinto Finlandia 45 -336
39 Thomas Lobben Norwegia 39 -342
40 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 38 -343
41 Jurij Tepes Słowenia 36 -345
42 Lukas Hlava Czechy 35 -346
43 Łukasz Rutkowski Polska 32 -349
44 Henning Stensrud Norwegia 29 -352
  Nikolay Karpenko Kazachstan 29 -352
46 Matic Kramarsic Słowenia 26 -355
47 Kazuya Yoshioka Japonia 25 -356
48 Andreas Widhölzl Austria 24 -357
  Terje Hilde Norwegia 24 -357
50 Anze Damjan Słowenia 22 -359
51 Rok Urbanc Słowenia 21 -360
52 Ondrej Vaculik Czechy 18 -363
  Olli Muotka Finlandia 18 -363
  Mika Kauhanen Finlandia 18 -363
55 Jörg Ritzerfeld Niemcy 17 -364
56 Tobias Bogner Niemcy 14 -367
57 Kenneth Gangnes Norwegia 13 -368
58 Stefan Hula Polska 11 -370
59 Ivan Chumyshev Rosja 10 -371
60 Felix Schoft Niemcy 9 -372
  Johan Erikson Szwecja 9 -372
62 Marc Krauspenhaar Niemcy 8 -373
  Robert Hrgota Słowenia 8 -373
  Jure Sinkovec Słowenia 8 -373
65 Vitaliy Shumbarets Ukraina 7 -374
  Eirik Kjelstrup Norwegia 7 -374
67 Erik Leine Wangen Norwegia 6 -375
  Primoz Roglic Słowenia 6 -375
  Lukas Kuban Czechy 6 -375
70 Pascal Bodmer Niemcy 5 -376
  Ilja Rosliakov Rosja 5 -376
72 Robert Mateja Polska 4 -377
  Christoph Haenel Niemcy 4 -377
  Remi Francais Szwajcaria 4 -377
75 Fredrik Balkasen Szwecja 3 -378
  Gorazd Robnik Słowenia 3 -378
  Cestmir Kozisek Czechy 3 -378
  Jiri Mazoch Czechy 3 -378
79 Radik Zhaparov Kazachstan 2 -379
  Anders Johnson USA 2 -379
81 Kento Sakuyama Japonia 1 -380
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2385  
2 Norwegia Norwegia 792 -1593
3 Czechy Czechy 780 -1605
4 Niemcy Niemcy 529 -1856
5 Finlandia Finlandia 404 -1981
6 Słowenia Słowenia 359 -2026
7 Polska Polska 182 -2203
8 Włochy Włochy 165 -2220
9 Japonia Japonia 118 -2267
10 Szwajcaria Szwajcaria 54 -2331
11 Kazachstan Kazachstan 31 -2354
12 Rosja Rosja 15 -2370
13 Szwecja Szwecja 12 -2373
14 Ukraina Ukraina 7 -2378
15 USA USA 2 -2383

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Georg Spaeth
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jon P. Sandaker (1974)
Najbliższe zawody
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
2 marca 2020 (poniedziałek)
20:00
M¦J Oberwiesenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich