Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 18.02.2007, Iron Mountain K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Balthasar Schneider Austria 565  
2 Morten Solem Norwegia 448 -117
3 Johan Erikson Szwecja 407 -158
4 Primoz Roglic Słowenia 389 -176
5 Daniel Lackner Austria 355 -210
6 Roland Mueller Austria 351 -214
7 Bastian Kaltenböck Austria 330 -235
8 Stefan Thurnbichler Austria 309 -256
  Manuel Fettner Austria 309 -256
10 Kenshiro Ito Japonia 308 -257
11 Isak Grimholm Szwecja 304 -261
12 Wojciech Skupień Polska 289 -276
13 Thomas Lobben Norwegia 272 -293
14 Mario Innauer Austria 270 -295
15 Arthur Pauli Austria 261 -304
16 Rafał ¦liż Polska 245 -320
17 Harri Olli Finlandia 240 -325
18 Stefan Kaiser Austria 236 -329
19 Jan Mazoch Czechy 231 -334
20 Rok Urbanc Słowenia 227 -338
21 Jurij Tepes Słowenia 226 -339
22 Henning Stensrud Norwegia 218 -347
23 Martin Cikl Czechy 210 -355
24 Ondrej Vaculik Czechy 208 -357
25 Lauri Hakola Finlandia 187 -378
26 Shohei Tochimoto Japonia 183 -382
27 Taku Takeuchi Japonia 162 -403
28 Andrea Morassi Włochy 160 -405
29 Erik Simon Niemcy 150 -415
30 Julian Musiol Niemcy 149 -416
31 Florian Liegl Austria 148 -417
32 Mathias Hafele Austria 146 -419
33 Peter Zonta Słowenia 143 -422
34 Fumihisa Yumoto Japonia 141 -424
35 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 137 -428
36 Lukas Hlava Czechy 133 -432
37 Jon Aaraas Norwegia 129 -436
38 Jussi Hautamäki Finlandia 126 -439
39 Akira Higashi Japonia 124 -441
  Risto Jussilainen Finlandia 124 -441
41 Tom Hilde Norwegia 116 -449
  Robert Hrgota Słowenia 116 -449
  Alan Alborn USA 116 -449
44 Andreas Vilberg Norwegia 113 -452
45 Emmanuel Chedal Francja 112 -453
46 Andreas Widhölzl Austria 100 -465
47 Andreas Aren Szwecja 96 -469
48 Clint Jones USA 93 -472
49 Robert Mateja Polska 87 -478
  Stephan Hocke Niemcy 87 -478
51 Keita Umezaki Japonia 86 -479
  Kamil Stoch Polska 86 -479
53 Kalle Keituri Finlandia 83 -482
54 Jakob Grimholm Szwecja 75 -490
55 Primoz Peterka Słowenia 72 -493
56 Krystian Długopolski Polska 69 -496
57 Eirik Kjelstrup Norwegia 66 -499
58 Mitja Meznar Słowenia 65 -500
59 Anze Obreza Słowenia 64 -501
60 Hiroki Yamada Japonia 62 -503
61 Seou Choi Korea Pd. 56 -509
62 Andreas Wank Niemcy 53 -512
63 Primoz Pikl Słowenia 50 -515
64 Marcin Bachleda Polska 48 -517
65 Kazuya Yoshioka Japonia 46 -519
  Joonas Ikonen Finlandia 46 -519
67 Michael Möllinger Szwajcaria 40 -525
68 Jure Sinkovec Słowenia 39 -526
69 Jure Radelj Słowenia 38 -527
70 Markus Eggenhofer Austria 37 -528
  Gregory Baxter Kanada 37 -528
72 Robert Kranjec Słowenia 32 -533
73 Felix Schoft Niemcy 30 -535
74 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 28 -537
75 Piotr Żyła Polska 27 -538
  Stefan Hula Polska 27 -538
77 Stefan Read Kanada 26 -539
78 Chil-Ku Kang Korea Pd. 24 -541
79 Kevin Horlacher Niemcy 23 -542
80 Erik Renmaelmo Norwegia 21 -544
81 Yoshihiko Osanai Japonia 20 -545
  Anze Damjan Słowenia 20 -545
83 Stanislav Oshepkov Rosja 18 -547
  Evgeni Plekhov Rosja 18 -547
85 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 17 -548
86 Shuji Endo Japonia 15 -550
87 Pekka Salminen Finlandia 14 -551
88 Yusuke Endo Japonia 13 -552
89 Sebastian Toczek Polska 12 -553
90 Jernej Kosnjek Słowenia 10 -555
91 Kimmo Yliriesto Finlandia 9 -556
92 Nicolas Mayer Francja 8 -557
93 Marc Krauspenhaar Niemcy 7 -558
  Lukas Kuban Czechy 7 -558
  Nikolay Karpenko Kazachstan 7 -558
  Tomisław Tajner Polska 7 -558
97 Radik Zhaparov Kazachstan 5 -560
  Oleksandr Lazarovych Ukraina 5 -560
  Tomasz Pochwała Polska 5 -560
100 Wojciech Tajner Polska 4 -561
  Thomas Thurnbichler Austria 4 -561
  Dawid Kowal Polska 4 -561
  Yumu Harada Japonia 4 -561
104 Pavel Karelin Rosja 3 -562
  Kota Endo Japonia 3 -562
  Alexey Korolev Kazachstan 3 -562
  Łukasz Rutkowski Polska 3 -562
108 Alexey Silaev Rosja 2 -563
  Trevor Morrice Kanada 2 -563
  Antoine Guignard Szwajcaria 2 -563
111 Benjamin Bourqui Francja 1 -564
  Tobias Bogner Niemcy 1 -564
  Sebastian Colloredo Włochy 1 -564
  Matic Kramarsic Słowenia 1 -564
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3421  
2 Słowenia Słowenia 1492 -1929
3 Norwegia Norwegia 1428 -1993
4 Japonia Japonia 1167 -2254
5 Finlandia Finlandia 966 -2455
6 Polska Polska 913 -2508
7 Szwecja Szwecja 882 -2539
8 Czechy Czechy 789 -2632
9 Niemcy Niemcy 500 -2921
10 USA USA 209 -3212
11 Włochy Włochy 161 -3260
12 Francja Francja 121 -3300
13 Korea Pd. Korea Pd. 80 -3341
14 Kanada Kanada 65 -3356
15 Szwajcaria Szwajcaria 42 -3379
16 Rosja Rosja 41 -3380
17 Kazachstan Kazachstan 15 -3406
18 Ukraina Ukraina 5 -3416

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich