Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
28.01.2022, godz. 16:00
Willingen HS-147
P¦ mix
Klasyfikacja po konkursie: 11.02.2007, Westby K-106
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Morten Solem Norwegia 448  
2 Balthasar Schneider Austria 405 -43
3 Johan Erikson Szwecja 344 -104
4 Primoz Roglic Słowenia 341 -107
5 Bastian Kaltenböck Austria 330 -118
6 Daniel Lackner Austria 325 -123
7 Kenshiro Ito Japonia 308 -140
8 Wojciech Skupień Polska 289 -159
9 Manuel Fettner Austria 273 -175
10 Thomas Lobben Norwegia 272 -176
11 Mario Innauer Austria 270 -178
12 Arthur Pauli Austria 261 -187
13 Roland Mueller Austria 251 -197
14 Rafał ¦liż Polska 245 -203
15 Harri Olli Finlandia 240 -208
16 Stefan Thurnbichler Austria 237 -211
17 Jan Mazoch Czechy 231 -217
18 Rok Urbanc Słowenia 227 -221
19 Henning Stensrud Norwegia 218 -230
20 Ondrej Vaculik Czechy 208 -240
21 Martin Cikl Czechy 192 -256
22 Lauri Hakola Finlandia 187 -261
23 Shohei Tochimoto Japonia 183 -265
24 Taku Takeuchi Japonia 162 -286
25 Andrea Morassi Włochy 160 -288
26 Jurij Tepes Słowenia 158 -290
27 Mathias Hafele Austria 146 -302
28 Peter Zonta Słowenia 143 -305
29 Fumihisa Yumoto Japonia 141 -307
30 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 137 -311
31 Erik Simon Niemcy 130 -318
32 Jon Aaraas Norwegia 129 -319
33 Jussi Hautamäki Finlandia 126 -322
34 Isak Grimholm Szwecja 124 -324
  Risto Jussilainen Finlandia 124 -324
  Akira Higashi Japonia 124 -324
37 Julian Musiol Niemcy 120 -328
38 Tom Hilde Norwegia 116 -332
39 Stefan Kaiser Austria 106 -342
40 Robert Hrgota Słowenia 102 -346
41 Andreas Widhölzl Austria 100 -348
42 Andreas Vilberg Norwegia 97 -351
43 Lukas Hlava Czechy 93 -355
44 Alan Alborn USA 89 -359
45 Stephan Hocke Niemcy 87 -361
  Robert Mateja Polska 87 -361
47 Keita Umezaki Japonia 86 -362
  Kamil Stoch Polska 86 -362
49 Kalle Keituri Finlandia 83 -365
50 Anze Obreza Słowenia 64 -384
51 Florian Liegl Austria 63 -385
52 Emmanuel Chedal Francja 62 -386
  Hiroki Yamada Japonia 62 -386
54 Krystian Długopolski Polska 58 -390
55 Eirik Kjelstrup Norwegia 57 -391
56 Seou Choi Korea Pd. 56 -392
57 Primoz Peterka Słowenia 54 -394
58 Andreas Wank Niemcy 53 -395
59 Primoz Pikl Słowenia 50 -398
60 Marcin Bachleda Polska 48 -400
  Clint Jones USA 48 -400
62 Mitja Meznar Słowenia 46 -402
  Joonas Ikonen Finlandia 46 -402
  Kazuya Yoshioka Japonia 46 -402
65 Jakob Grimholm Szwecja 45 -403
66 Andreas Aren Szwecja 40 -408
  Michael Möllinger Szwajcaria 40 -408
68 Jure Radelj Słowenia 38 -410
69 Gregory Baxter Kanada 37 -411
70 Robert Kranjec Słowenia 32 -416
71 Felix Schoft Niemcy 30 -418
72 Jure Sinkovec Słowenia 28 -420
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 28 -420
74 Piotr Żyła Polska 27 -421
  Stefan Hula Polska 27 -421
76 Stefan Read Kanada 26 -422
77 Chil-Ku Kang Korea Pd. 24 -424
78 Kevin Horlacher Niemcy 23 -425
79 Yoshihiko Osanai Japonia 20 -428
  Anze Damjan Słowenia 20 -428
81 Stanislav Oshepkov Rosja 18 -430
  Evgeni Plekhov Rosja 18 -430
83 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 17 -431
84 Shuji Endo Japonia 15 -433
  Erik Renmaelmo Norwegia 15 -433
86 Pekka Salminen Finlandia 14 -434
87 Yusuke Endo Japonia 13 -435
88 Markus Eggenhofer Austria 10 -438
  Jernej Kosnjek Słowenia 10 -438
90 Kimmo Yliriesto Finlandia 9 -439
91 Nicolas Mayer Francja 8 -440
92 Nikolay Karpenko Kazachstan 7 -441
  Tomisław Tajner Polska 7 -441
  Marc Krauspenhaar Niemcy 7 -441
95 Radik Zhaparov Kazachstan 5 -443
  Oleksandr Lazarovych Ukraina 5 -443
  Tomasz Pochwała Polska 5 -443
98 Yumu Harada Japonia 4 -444
  Thomas Thurnbichler Austria 4 -444
100 Alexey Korolev Kazachstan 3 -445
  Sebastian Toczek Polska 3 -445
  Wojciech Tajner Polska 3 -445
  Pavel Karelin Rosja 3 -445
  Kota Endo Japonia 3 -445
105 Alexey Silaev Rosja 2 -446
  Trevor Morrice Kanada 2 -446
  Antoine Guignard Szwajcaria 2 -446
108 Tobias Bogner Niemcy 1 -447
  Sebastian Colloredo Włochy 1 -447
  Lukas Kuban Czechy 1 -447
  Matic Kramarsic Słowenia 1 -447
  Benjamin Bourqui Francja 1 -447
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2781  
2 Norwegia Norwegia 1397 -1384
3 Słowenia Słowenia 1314 -1467
4 Japonia Japonia 1167 -1614
5 Finlandia Finlandia 966 -1815
6 Polska Polska 885 -1896
7 Czechy Czechy 725 -2056
8 Szwecja Szwecja 553 -2228
9 Niemcy Niemcy 451 -2330
10 Włochy Włochy 161 -2620
11 USA USA 137 -2644
12 Korea Pd. Korea Pd. 80 -2701
13 Francja Francja 71 -2710
14 Kanada Kanada 65 -2716
15 Szwajcaria Szwajcaria 42 -2739
16 Rosja Rosja 41 -2740
17 Kazachstan Kazachstan 15 -2766
18 Ukraina Ukraina 5 -2776

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomasz Byrt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
oficjalny trening K
12:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening M
16:00
P¦ Willingen
konkurs mix
18:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
20:00
FIS Cup Zakopane
odprawa techniczna K/M
29 stycznia 2022 (sobota)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K
11:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
17:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna M
13:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
27.1.2022
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
27.1.2022
03:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
28.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
28.1.2022
15:35
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - studio
LIVE
28.1.2022
16:00
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - 1. seria konkursu mieszanego
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich