Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
28.01.2022, godz. 16:00
Willingen HS-147
P¦ mix
Klasyfikacja po konkursie: 10.02.2007, Westby K-105
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Morten Solem Norwegia 448  
2 Bastian Kaltenböck Austria 330 -118
3 Daniel Lackner Austria 325 -123
4 Kenshiro Ito Japonia 308 -140
5 Balthasar Schneider Austria 305 -143
6 Johan Erikson Szwecja 304 -144
7 Wojciech Skupień Polska 289 -159
8 Thomas Lobben Norwegia 272 -176
9 Mario Innauer Austria 270 -178
10 Primoz Roglic Słowenia 261 -187
  Arthur Pauli Austria 261 -187
12 Rafał ¦liż Polska 245 -203
13 Harri Olli Finlandia 240 -208
14 Jan Mazoch Czechy 231 -217
15 Manuel Fettner Austria 228 -220
16 Rok Urbanc Słowenia 227 -221
17 Roland Mueller Austria 222 -226
18 Stefan Thurnbichler Austria 221 -227
19 Henning Stensrud Norwegia 218 -230
20 Ondrej Vaculik Czechy 208 -240
21 Lauri Hakola Finlandia 187 -261
22 Shohei Tochimoto Japonia 183 -265
23 Martin Cikl Czechy 177 -271
24 Taku Takeuchi Japonia 162 -286
25 Andrea Morassi Włochy 160 -288
26 Mathias Hafele Austria 146 -302
27 Peter Zonta Słowenia 143 -305
28 Fumihisa Yumoto Japonia 141 -307
29 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 137 -311
30 Jussi Hautamäki Finlandia 126 -322
31 Risto Jussilainen Finlandia 124 -324
  Akira Higashi Japonia 124 -324
33 Jurij Tepes Słowenia 122 -326
34 Tom Hilde Norwegia 116 -332
35 Jon Aaraas Norwegia 109 -339
36 Robert Hrgota Słowenia 102 -346
37 Andreas Widhölzl Austria 100 -348
38 Julian Musiol Niemcy 94 -354
39 Stefan Kaiser Austria 92 -356
40 Andreas Vilberg Norwegia 89 -359
41 Stephan Hocke Niemcy 87 -361
  Robert Mateja Polska 87 -361
43 Kamil Stoch Polska 86 -362
  Keita Umezaki Japonia 86 -362
45 Kalle Keituri Finlandia 83 -365
46 Alan Alborn USA 82 -366
47 Isak Grimholm Szwecja 74 -374
48 Erik Simon Niemcy 70 -378
49 Anze Obreza Słowenia 64 -384
50 Emmanuel Chedal Francja 62 -386
  Hiroki Yamada Japonia 62 -386
52 Lukas Hlava Czechy 57 -391
53 Seou Choi Korea Pd. 56 -392
54 Florian Liegl Austria 54 -394
55 Andreas Wank Niemcy 53 -395
56 Primoz Pikl Słowenia 50 -398
57 Marcin Bachleda Polska 48 -400
58 Kazuya Yoshioka Japonia 46 -402
  Joonas Ikonen Finlandia 46 -402
60 Primoz Peterka Słowenia 44 -404
61 Clint Jones USA 43 -405
62 Michael Möllinger Szwajcaria 40 -408
  Mitja Meznar Słowenia 40 -408
64 Jure Radelj Słowenia 38 -410
65 Gregory Baxter Kanada 37 -411
66 Krystian Długopolski Polska 36 -412
67 Eirik Kjelstrup Norwegia 33 -415
68 Robert Kranjec Słowenia 32 -416
  Jakob Grimholm Szwecja 32 -416
70 Felix Schoft Niemcy 30 -418
71 Andreas Aren Szwecja 28 -420
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 28 -420
73 Piotr Żyła Polska 27 -421
  Stefan Hula Polska 27 -421
75 Stefan Read Kanada 26 -422
76 Chil-Ku Kang Korea Pd. 24 -424
77 Kevin Horlacher Niemcy 23 -425
78 Yoshihiko Osanai Japonia 20 -428
  Anze Damjan Słowenia 20 -428
80 Evgeni Plekhov Rosja 18 -430
  Stanislav Oshepkov Rosja 18 -430
82 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 17 -431
83 Shuji Endo Japonia 15 -433
84 Pekka Salminen Finlandia 14 -434
85 Yusuke Endo Japonia 13 -435
86 Jernej Kosnjek Słowenia 10 -438
  Jure Sinkovec Słowenia 10 -438
88 Kimmo Yliriesto Finlandia 9 -439
89 Nicolas Mayer Francja 8 -440
90 Nikolay Karpenko Kazachstan 7 -441
  Tomisław Tajner Polska 7 -441
  Marc Krauspenhaar Niemcy 7 -441
93 Markus Eggenhofer Austria 6 -442
94 Oleksandr Lazarovych Ukraina 5 -443
  Tomasz Pochwała Polska 5 -443
  Radik Zhaparov Kazachstan 5 -443
97 Erik Renmaelmo Norwegia 4 -444
  Thomas Thurnbichler Austria 4 -444
  Yumu Harada Japonia 4 -444
100 Pavel Karelin Rosja 3 -445
  Kota Endo Japonia 3 -445
  Alexey Korolev Kazachstan 3 -445
103 Trevor Morrice Kanada 2 -446
  Antoine Guignard Szwajcaria 2 -446
  Alexey Silaev Rosja 2 -446
106 Matic Kramarsic Słowenia 1 -447
  Benjamin Bourqui Francja 1 -447
  Wojciech Tajner Polska 1 -447
  Tobias Bogner Niemcy 1 -447
  Sebastian Colloredo Włochy 1 -447
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2564  
2 Norwegia Norwegia 1334 -1230
3 Japonia Japonia 1167 -1397
4 Słowenia Słowenia 1164 -1400
5 Finlandia Finlandia 966 -1598
6 Polska Polska 858 -1706
7 Czechy Czechy 673 -1891
8 Szwecja Szwecja 438 -2126
9 Niemcy Niemcy 365 -2199
10 Włochy Włochy 161 -2403
11 USA USA 125 -2439
12 Korea Pd. Korea Pd. 80 -2484
13 Francja Francja 71 -2493
14 Kanada Kanada 65 -2499
15 Szwajcaria Szwajcaria 42 -2522
16 Rosja Rosja 41 -2523
17 Kazachstan Kazachstan 15 -2549
18 Ukraina Ukraina 5 -2559

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomasz Byrt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
oficjalny trening K
12:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening M
16:00
P¦ Willingen
konkurs mix
18:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
20:00
FIS Cup Zakopane
odprawa techniczna K/M
29 stycznia 2022 (sobota)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K
11:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
17:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna M
13:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
27.1.2022
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
27.1.2022
03:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
28.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
LIVE
28.1.2022
15:35
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - studio
LIVE
28.1.2022
16:00
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - 1. seria konkursu mieszanego
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich