Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
28.01.2022, godz. 16:00
Willingen HS-147
P¦ mix
Klasyfikacja po konkursie: 12.01.2007, Sapporo K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Morten Solem Norwegia 288  
2 Mario Innauer Austria 270 -18
3 Arthur Pauli Austria 261 -27
4 Harri Olli Finlandia 240 -48
5 Kenshiro Ito Japonia 231 -57
6 Rok Urbanc Słowenia 227 -61
7 Rafał ¦liż Polska 223 -65
8 Henning Stensrud Norwegia 218 -70
9 Wojciech Skupień Polska 213 -75
10 Ondrej Vaculik Czechy 197 -91
11 Taku Takeuchi Japonia 162 -126
12 Daniel Lackner Austria 146 -142
13 Thomas Lobben Norwegia 144 -144
14 Peter Zonta Słowenia 143 -145
15 Jan Mazoch Czechy 142 -146
16 Lauri Hakola Finlandia 140 -148
17 Mathias Hafele Austria 139 -149
18 Shohei Tochimoto Japonia 137 -151
19 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 136 -152
20 Stefan Thurnbichler Austria 135 -153
21 Jussi Hautamäki Finlandia 126 -162
22 Manuel Fettner Austria 125 -163
23 Risto Jussilainen Finlandia 124 -164
24 Tom Hilde Norwegia 116 -172
25 Balthasar Schneider Austria 115 -173
26 Martin Cikl Czechy 114 -174
27 Primoz Roglic Słowenia 112 -176
  Johan Erikson Szwecja 112 -176
29 Roland Mueller Austria 105 -183
30 Andreas Widhölzl Austria 100 -188
31 Jon Aaraas Norwegia 97 -191
32 Kamil Stoch Polska 86 -202
33 Bastian Kaltenböck Austria 75 -213
34 Alan Alborn USA 66 -222
35 Fumihisa Yumoto Japonia 60 -228
36 Anze Obreza Słowenia 58 -230
37 Seou Choi Korea Pd. 56 -232
38 Stephan Hocke Niemcy 51 -237
39 Primoz Pikl Słowenia 50 -238
40 Jurij Tepes Słowenia 46 -242
  Kazuya Yoshioka Japonia 46 -242
  Joonas Ikonen Finlandia 46 -242
43 Stefan Kaiser Austria 44 -244
  Isak Grimholm Szwecja 44 -244
45 Kalle Keituri Finlandia 43 -245
46 Andreas Wank Niemcy 42 -246
  Robert Hrgota Słowenia 42 -246
48 Michael Möllinger Szwajcaria 40 -248
49 Robert Kranjec Słowenia 32 -256
  Jure Radelj Słowenia 32 -256
  Julian Musiol Niemcy 32 -256
  Clint Jones USA 32 -256
53 Felix Schoft Niemcy 30 -258
54 Stefan Hula Polska 27 -261
  Piotr Żyła Polska 27 -261
56 Hiroki Yamada Japonia 26 -262
57 Florian Liegl Austria 24 -264
58 Kevin Horlacher Niemcy 23 -265
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 23 -265
60 Jakob Grimholm Szwecja 21 -267
  Marcin Bachleda Polska 21 -267
62 Robert Mateja Polska 20 -268
63 Krystian Długopolski Polska 18 -270
  Andreas Aren Szwecja 18 -270
65 Andreas Vilberg Norwegia 17 -271
66 Pekka Salminen Finlandia 14 -274
67 Gregory Baxter Kanada 13 -275
68 Stefan Read Kanada 12 -276
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 12 -276
70 Mitja Meznar Słowenia 11 -277
71 Jernej Kosnjek Słowenia 10 -278
  Emmanuel Chedal Francja 10 -278
73 Kimmo Yliriesto Finlandia 9 -279
74 Marc Krauspenhaar Niemcy 7 -281
  Lukas Hlava Czechy 7 -281
  Nikolay Karpenko Kazachstan 7 -281
77 Tomasz Pochwała Polska 5 -283
  Jure Sinkovec Słowenia 5 -283
  Radik Zhaparov Kazachstan 5 -283
  Oleksandr Lazarovych Ukraina 5 -283
81 Eirik Kjelstrup Norwegia 4 -284
  Thomas Thurnbichler Austria 4 -284
  Yumu Harada Japonia 4 -284
84 Pavel Karelin Rosja 3 -285
  Alexey Korolev Kazachstan 3 -285
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 3 -285
87 Trevor Morrice Kanada 2 -286
88 Benjamin Bourqui Francja 1 -287
  Tobias Bogner Niemcy 1 -287
  Stanislav Oshepkov Rosja 1 -287
  Matic Kramarsic Słowenia 1 -287
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1543  
2 Norwegia Norwegia 910 -633
3 Finlandia Finlandia 878 -665
4 Słowenia Słowenia 769 -774
5 Japonia Japonia 666 -877
6 Polska Polska 640 -903
7 Czechy Czechy 460 -1083
8 Szwecja Szwecja 195 -1348
9 Niemcy Niemcy 186 -1357
10 USA USA 98 -1445
11 Korea Pd. Korea Pd. 68 -1475
12 Szwajcaria Szwajcaria 40 -1503
13 Kanada Kanada 27 -1516
14 Kazachstan Kazachstan 15 -1528
15 Francja Francja 11 -1532
16 Ukraina Ukraina 5 -1538
17 Rosja Rosja 4 -1539

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomasz Byrt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
oficjalny trening K
12:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening M
16:00
P¦ Willingen
konkurs mix
18:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
20:00
FIS Cup Zakopane
odprawa techniczna K/M
29 stycznia 2022 (sobota)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K
11:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
17:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna M
13:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
27.1.2022
03:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
27.1.2022
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
10:00
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
28.1.2022
15:35
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - studio
LIVE
28.1.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych HS 147
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich