Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 15.12.2006, Rovaniemi K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Arthur Pauli Austria 210  
2 Harri Olli Finlandia 200 -10
3 Rafał ¦liż Polska 186 -24
4 Kenshiro Ito Japonia 145 -65
5 Mario Innauer Austria 110 -100
6 Stefan Thurnbichler Austria 93 -117
7 Risto Jussilainen Finlandia 92 -118
8 Tom Hilde Norwegia 87 -123
9 Henning Stensrud Norwegia 86 -124
10 Lauri Hakola Finlandia 84 -126
11 Shohei Tochimoto Japonia 72 -138
12 Jon Aaraas Norwegia 65 -145
13 Alan Alborn USA 61 -149
14 Balthasar Schneider Austria 54 -156
  Johan Erikson Szwecja 54 -156
16 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 52 -158
17 Joonas Ikonen Finlandia 46 -164
18 Morten Solem Norwegia 44 -166
19 Kazuya Yoshioka Japonia 43 -167
20 Stefan Kaiser Austria 39 -171
21 Roland Mueller Austria 38 -172
22 Bastian Kaltenböck Austria 34 -176
23 Jussi Hautamäki Finlandia 26 -184
  Jurij Tepes Słowenia 26 -184
25 Daniel Lackner Austria 24 -186
26 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 20 -190
27 Jan Mazoch Czechy 16 -194
  Primoz Roglic Słowenia 16 -194
  Andreas Wank Niemcy 16 -194
30 Pekka Salminen Finlandia 14 -196
31 Wojciech Skupień Polska 13 -197
  Thomas Lobben Norwegia 13 -197
33 Piotr Żyła Polska 12 -198
34 Krystian Długopolski Polska 11 -199
35 Julian Musiol Niemcy 10 -200
  Clint Jones USA 10 -200
  Emmanuel Chedal Francja 10 -200
38 Kimmo Yliriesto Finlandia 9 -201
39 Andreas Aren Szwecja 8 -202
  Jakob Grimholm Szwecja 8 -202
41 Marc Krauspenhaar Niemcy 7 -203
42 Oleksandr Lazarovych Ukraina 5 -205
43 Yumu Harada Japonia 4 -206
44 Alexey Korolev Kazachstan 3 -207
  Kalle Keituri Finlandia 3 -207
46 Gregory Baxter Kanada 2 -208
47 Benjamin Bourqui Francja 1 -209
  Mitja Meznar Słowenia 1 -209
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 602  
2 Finlandia Finlandia 526 -76
3 Norwegia Norwegia 315 -287
4 Japonia Japonia 264 -338
5 Polska Polska 222 -380
6 USA USA 71 -531
7 Szwecja Szwecja 70 -532
8 Słowenia Słowenia 43 -559
9 Niemcy Niemcy 33 -569
10 Czechy Czechy 16 -586
11 Francja Francja 11 -591
12 Ukraina Ukraina 5 -597
13 Kazachstan Kazachstan 3 -599
14 Kanada Kanada 2 -600

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich